Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Madli Leikop 10. aprillil 2014

Õpilaste digiloovtööde II kooliastme võit läks Lähte ühisgümnaasiumisse, III kooliastmes oli parim Tartu kommertsgümnaasium. Tööd aitavad astmenimede tundmaõppimisel ja õiglase kaubanduse põhimõtetest arusaamisel.

Parimad digiloovtööde autorid õpivad Lähtel ja Tartus

Autasustamine toimus 9.aprilli õhtul HITSA Innovatsioonikeskuse konverentsil "Pöördepunkt hariduses". Digiloovtööde konkursile "Lahe Asi" olid oodatud II ja III kooliastme õpilaste tehnoloogia- ja innovatsioonivaldkonna loovtööd. Konkursi eesmärgiks on pakkuda õpilasele võimetekohast ning huvidest lähtuvat eneseteostuse võimalust, näitamaks oskuslikku tehnoloogiliste vahendite kasutamist ja anda võimalus esitleda oma IKT-alaseid loovtöid ka laiemale ringile.

HITSA Innovatsioonikeskuse juhataja Ene Koitla ütles auhindu üle andes, et II kooliastme digiloovtööd teemal „Lahe asi“ võib kokku võtta ühe lausega: väga tublid esinejad. Töödega oli palju vaeva nähtud ja selgelt paistis välja, et tegemise käigus oli ka palju uusi teadmisi saadud. ®ürii soovitus edaspidiseks oli, et tööde valmimiseks tuleks rohkem aega võtta ning oma tööd tuleb julgelt esitleda.

I koht - Lähte ühisgümnaasium

II kooliastmes pälvis esikoha Lähte ühisgümnaasium. Võidutöö „Tehke kaasa!“ autorid on Johanna Sügis, Norah Neppo, Elisabeth Carmen Adamson, Mikk Kaasik ja Renee Oras, juhendajad Diana Nõlvak ja Ulvi Kaasik. Töö on mõeldud abistamaks I ja II kooliastme õpilasi, et laulmine astmenimedega ikka hästi selgeks saaks.

Tutvu võidutööga siin.