Osalesime infomessil Intellektika 2017

17. veebruaril osales meie kool infomessil Intellektika 2017. Infoboksis esindasid kooli abituriendid igast õppesuunast. 11. klassi meediaõpilased jäädvustasid ReTV juhendamisel messiekspositsioonist videoreportaa¾e intervjueerides teiste koolide ja kõrgkoolide esindajaid.

Osalesime infomessil Intellektika 2017
Lähte kooli esindus messipäeva hommikul
Osalesime infomessil Intellektika 2017
Alexandra ja Katri on äsja lõpetanud tordi meisterdamise

Intellektika messi 25. astapäeva puhul toimus koolidele tordimeisterdamise ja esitlemise võistlus. Vaimuka kaunistusega tort ning väga atraktiivne esitlus tõi võidu meie kooli esindusele. Tordi kaunistused oli ette valmistatud õpetaja Ellu Eensalu-Pedor juhendamisel ning messihallis meisterdasid tordi valmis Katri Sassi ja Alexandra Somelar 9. klassist.
Tordi esitlemisel osalesid solistina Mikk Kaasik, kitarril õpetaja Henri Käärik ning tantsulise showga esines maskott Ergo Alamaa kehastuses.
Kooli esitlemise tehniline korraldus ning logistika oli tagatud õpetajate Anneli Kumari ning Tiit Helmi poolt.
Kooli juhtkond tänab kõiki, kes aitasid messil meie kooli märgatavaks teha ning mainet tõsta.

Osalesime infomessil Intellektika 2017
Lähte kooli torti kaunistasid kolm magusat maskotti, igaüks esindas üht õppesuunda meie gümnaasiumiklassides
Messipäeva lõpurivistus - Eleen Jääger, maskott Ergo Alamaa ja Anneli Kumar