Osale videokonkursil "Minu rahanipid"

6. sept. 2021

Kas säästa või koguda? Kas teha tööd või loota vanemate rahakotile? Kas hoida säästud hoiupõrsas või pangas intresse kogudes? Kas unistada suurelt ja loota heale õnnele? Alati on keegi, kes teab midagi meist paremini. Kogume need head ideed kokku!

Osale videokonkursil "Minu rahanipid"

Teeviit ja Finantsinspektsioon kutsuvad kõiki noori vanuses 7.-19.eluaastat üles jagama oma rahanippe lühivideotes. Konkursi eesmärk on tõsta noorte finantsteadlikkust  ning jagada inspireerivaid mõtteid ja ideid rahaga majandamisest.

Kuidas osaleda?

  • Tee oma nutitelefoniga või kaameraga horisontaalselt filmitud lühivideo (maksimaalne pikkus 30 sekundit), kus jagad oma rahanippe.
  • Saada video e-maili aadressile või lae ülesse Laotajasse https://laotaja.eenet.ee/s/ewWeNgfceWYCjPP (video pealkirjaks pane oma nimi ja saada e-maili teel kontaktandmed)
  • Kui oled alla 18.aastane, siis saada ka lapsevanema või eestkostja nõusoleku leht.

Konkursile laekunud videosid hindab ¾ürii, kuhu kuuluvad Kristi Saare, Teeviit vabatahtlik Triini Viks ning Finantsinspektsiooni kommunikatsioonijuht ja endine ERRi saatejuht Eva Vahur, kommunikatsioonispetsialist ning endine Äripäeva ajakirjanik Kaisa Gabral ning Postimees Grupi foto- ja videotoimetuse juht Erik Prozes.


Loe täpsemalt konkursi tingimusi siit.


Videokonkurssi peaauhind on iPhone PRO 12! Lisaks on palju väiksemaid auhindu.

Võitjad kuulutatakse välja 18.oktoober 2021 Teeviit ning minuraha.ee kanalites ning võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

 

Konkursi korraldajad on Haridus- ja Noorteamet, Teeviit, Finantsinspektsioon ja minuraha.ee.