Õpiabi ja tugispetsialistid

Õpiabi õpetajad  Edela, Maili Pärna, Pirje Uibopuu, Liina-Grete      Eripedagoog  Naaris, Lagle    Kõneravi  Järve, Ave    Koolipsühholoog  Park, Anette-JohannaVastuvõtt: teisipäev, neljapäev, reede  800 - 1500Eelnevalt palume registreeruda läbi Stuudiumi või e-kirja teel. tel 733 4180 Sotsiaalpedagoog    Saar, Helena    tel 513 0961   HEV koordinaator  Pattak, Arvo  tel 7 334 180 Õpiabi õpetajad  Edela, Maili Pärna, Pirje Uibopuu, Liina-Grete      Eripedagoog  Naaris, Lagle    Kõneravi  Järve, Ave    Koolipsühholoog  Park, Anette-JohannaVastuvõtt: teisipäev, neljapäev, reede  800 - 1500Eelnevalt palume registreeruda läbi Stuudiumi või e-kirja teel. tel 733 4180 Sotsiaalpedagoog    Saar, Helena    tel 513 0961   HEV koordinaator  Pattak, Arvo  tel 7 334 180 This is the fact, that there are exellent the best web hosting available, but they are hard to find at first place.
Õpiabi ja tugispetsialistid
This is the fact, that there are exellent the best web hosting available, but they are hard to find at first place. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See hosting web top and dicover best companies. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative best website hosting find www.araweb.uk.co in the UK therefore I use allways their services when I need best web hosting website clear understanding finally, it is the place for reaping full knowledge about best hosting website with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Õpiabi ja tugispetsialistid Õpiabi ja tugispetsialistid

Õpiabi õpetajad
Edela, Maili
Pärna, Pirje
Uibopuu, Liina-Grete

Eripedagoog
Naaris, Lagle

Kõneravi
Järve, Ave

Koolipsühholoog
Park, Anette-Johanna

Vastuvõtt: teisipäev, neljapäev, reede  800 - 1500

Eelnevalt palume registreeruda läbi Stuudiumi või e-kirja teel.

tel 733 4180

Sotsiaalpedagoog