Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Õpetajad

 Algharidus Nõlvak, Diana   klassiõpetaja   1.A Aste, Kersti  klassiõpetaja   1.B Lukanen, Jaana   klassiõpetaja   2.AJermolajev, Helgi   klassiõpetaja   2.BUibopuu, Liina-Grete  klassiõpetaja   2.CSvjatskaja, Rita  klassiõpetaja   3.A Väinsalu, Marleen  klassiõpetaja   3.B     TugiõpeAgabuš, Anita  psühholoogEdela, Maili               õpiabi õpetajaJärve, Ave  logopeedNaaris, Lagle  eripedagoogPärna, Pirje  õpiabi õpetajaSaar, Helena     sotsiaalpedagoog           Uibopuu, Liina-Grete  õpiabi õpetaja Aineõpetajad  Eensalu-Pedor, Ellu  tütarlaste käsitöö ja kodundus (4.-9.kl)   kunstiõpetus (4.B)  Guthan, Henrik  riigikaitseõpetus (11.kl) Helm, Tiit  meediaõpetus (7.kl)   audiovisuaalne meedia (10.m) Hurt, Ene  kunstiõpetus (4.-9.kl)   tütarlaste tööõpetus ja kodundus (4.kl)   kunstiajalugu (11.-12.kl) Jalukse, Kristi  inglise keel (4.B ja 5.-9kl) Jufkin, Inga  inglise keel (12.ms) Jõesaar, Triinu  matemaatika  (6.kl)   inglise keel (3.A, 5.A, 5.B, 6.A) Jõgar, Andres  filosoofia (12.ms) Järvalt, Helle  loovtööd (8.kl)   bioloogia (7.-12.kl)   uurimistöö alused (10.kl) Järveoja, Liis  kehaline kasvatus (1.A, 2.A, 3.-4. kl, 5.A, 5.B, 7.kl, 11.kl)  Kaarde, Varje  saksa keel (6.-12.kl) Kaart, Elo  eesti keel, kirjandus (6.B, 8.B, 9.kl)   kirjandus (10.-11.kl)  Kaasik, Ulvi  matemaatika (5.kl, 9.kl, 10.ts)     arvutiõpetus (4.kl) Kaiv, Helgi  matemaatika (4.kl, 7.kl, 8.B, 11.ts, 12.ts)        Kaldoja, Elve  psühholoogia (10.-12.kl)   inglise keel (3.B, 4.C, 7.-9.kl) Kaljumägi, Karin  eesti keel, kirjandus (4.A, 5.kl, 7.A, 8.A) Kaljuvee, Iivi kehaline kasvatus (10.-12.kl)  Karjane, Kaisa kehaline kasvatus (1.B, 2.B, 4.kl, 6.kl, 8.-9.kl) Kassatik, Raissa        vene keel (6.-12.kl) Koik, Liisa  meediaõpetus (7.kl)    ajakirjanduse alused (10.-12.kl)   eesti keel, kirjandus 4.A, 4.C, 6.A, 7.B) Kuningas, Ingrid  inglise keel (10.-11.KL, 12.TS) Kuus, Krista  muusikaõpetus (1.-4.kl)  Käärik, Henri  muusikaõpetus (5.-12.kl) Laumets, Rauno  kehaline kasvatus (noormehed 3.-12.kl) Loks, Üllar  tehnika ajalugu (10.t)   spordiajalugu (10.s)   retoorika (11.kl)   kommunikatsioonitehnoloogia (12.t) Läns, Mare  loodusõpetus (6kl)    geograafia (10.-12.kl) Mauer, Tiit  matemaatika (10.-12.MS)   modelleerimine (11.TS Palk, Kristi  füüsika (8.-12.kl)   tehnoloogiaõpetus (12.ts) Palm, Kertu  matemaatika (4.-5.kl, 7.kl, 8.A, 9.kl)  Pedaja, Eveli  loodusõpetus (4.-8.kl) Reitalu, Toivo  arvutiõpetus (5.-8.kl)   robootika (10.TS, 12.TS)   3D printimine (12.T) Rukki, Agu  töö- ja ehnoloogiaõpetus (5.-9.kl)   joonestamine (10.T)     Sepp, Mart  autoõpetus (11.TS) Soo, Maire  vene keel (6.-12.kl) Tamme, Laura  ajalugu ja ühiskonnaõpetus (5.-9.kl)   inglise keel (4.A) Tiideberg, Malle  keemia (8.-11.kl) Varrik, Liidia  inglise keel (9.-12.kl) Veikar, Erki  ajalugu, ühiskonnaõpetus (9.-12.kl) Võik, Ilona  eesti keel, kirjandus (10.-12.kl) Võikar, Anneli  majandusõpetus (12.kl)   Algharidus Nõlvak, Diana   klassiõpetaja   1.A Aste, Kersti  klassiõpetaja   1.B Lukanen, Jaana   klassiõpetaja   2.AJermolajev, Helgi   klassiõpetaja   2.BUibopuu, Liina-Grete  klassiõpetaja   2.CSvjatskaja, Rita  klassiõpetaja   3.A Väinsalu, Marleen  klassiõpetaja   3.B     TugiõpeAgabuš, Anita  psühholoogEdela, Maili               õpiabi õpetajaJärve, Ave  logopeedNaaris, Lagle  eripedagoogPärna, Pirje  õpiabi õpetajaSaar, Helena     sotsiaalpedagoog           Uibopuu, Liina-Grete  õpiabi õpetaja Aineõpetajad  Eensalu-Pedor, Ellu  tütarlaste käsitöö ja kodundus (4.-9.kl)   kunstiõpetus (4.B)  Guthan, Henrik  riigikaitseõpetus (11.kl) Helm, Tiit  meediaõpetus (7.kl)   audiovisuaalne meedia (10.m) Hurt, Ene  kunstiõpetus (4.-9.kl)   tütarlaste tööõpetus ja kodundus (4.kl)   kunstiajalugu (11.-12.kl) Jalukse, Kristi  inglise keel (4.B ja 5.-9kl) Jufkin, Inga  inglise keel (12.ms) Jõesaar, Triinu  matemaatika  (6.kl)   inglise keel (3.A, 5.A, 5.B, 6.A) Jõgar, Andres  filosoofia (12.ms) Järvalt, Helle  loovtööd (8.kl)   bioloogia (7.-12.kl)   uurimistöö alused (10.kl) Järveoja, Liis  kehaline kasvatus (1.A, 2.A, 3.-4. kl, 5.A, 5.B, 7.kl, 11.kl)  Kaarde, Varje  saksa keel (6.-12.kl) Kaart, Elo  eesti keel, kirjandus (6.B, 8.B, 9.kl)   kirjandus (10.-11.kl)  Kaasik, Ulvi  matemaatika (5. Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best web hosting and see what they really offer
Õpetajad
Õpetajad
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best web hosting and see what they really offer However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See what is the best web hosting and dicover best companies. Sweet knowledge about the best web hosting for full link read araweb.co.uk website I read it all and understood web hosting top fully. Their endurance and business class after reading this article, I know much better the best website hosting and may suggest ideas about best hosting website even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Õpetajad Õpetajad

 

Algharidus

Nõlvak, Diana   klassiõpetaja   1.A 
Aste, Kersti  klassiõpetaja   1.B 
Lukanen, Jaana   klassiõpetaja   2.A
Jermolajev, Helgi   klassiõpetaja   2.B
Uibopuu, Liina-Grete  klassiõpetaja   2.C
Svjatskaja, Rita  klassiõpetaja   3.A 
Väinsalu, Marleen  klassiõpetaja   3.B    

 

Tugiõpe

Agabuš, Anita  psühholoog
Edela, Maili            
  õpiabi õpetaja
Järve, Ave  logopeed
Naaris, Lagle  eripedagoog
Pärna, Pirje  õpiabi õpetaja
Saar, Helena  
  sotsiaalpedagoog           
Uibopuu, Liina-Grete  õpiabi õpetaja

 

Aineõpetajad

 

Eensalu-Pedor, Ellu  tütarlaste käsitöö ja kodundus (4.-9.kl)
  kunstiõpetus (4.B)
  
Guthan, Henrik  riigikaitseõpetus (11.kl) 
Helm, Tiit  meediaõpetus (7.kl)
  audiovisuaalne meedia (10.m)
 
Hurt, Ene  kunstiõpetus (4.-9.kl)
  tütarlaste tööõpetus ja kodundus (4.kl)
  kunstiajalugu (11.-12.kl)
 
Jalukse, Kristi  inglise keel (4.B ja 5.-9kl) 
Jufkin, Inga  inglise keel (12.ms) 
Jõesaar, Triinu  matemaatika  (6.kl)
  inglise keel (3.A, 5.A, 5.B, 6.A)
 
Jõgar, Andres  filosoofia (12.ms) 
Järvalt, Helle  loovtööd (8.kl)
  bioloogia (7.-12.kl)
  uurimistöö alused (10.kl)
 
Järveoja, Liis  kehaline kasvatus (1.A, 2.A, 3.-4. kl, 5.A, 5.B, 7.kl, 11.kl)  
Kaarde, Varje  saksa keel (6.-12.kl) 
Kaart, Elo  eesti keel, kirjandus (6.B, 8.B, 9.kl)
  kirjandus (10.-11.kl)
  
Kaasik, Ulvi  matemaatika (5.kl, 9.kl, 10.ts)  
  arvutiõpetus (4.kl)
 
Kaiv, Helgi  matemaatika (4.kl, 7.kl, 8.B, 11.ts, 12.ts)        
Kaldoja, Elve  psühholoogia (10.-12.kl)
  inglise keel (3.B, 4.C, 7.-9.kl)
 
Kaljumägi, Karin  eesti keel, kirjandus (4.A, 5.kl, 7.A, 8.A) 
Kaljuvee, Iivi kehaline kasvatus (10.-12.kl)  
Karjane, Kaisa kehaline kasvatus (1.B, 2.B, 4.kl, 6.kl, 8.-9.kl) 
Kassatik, Raissa        vene keel (6.-12.kl) 
Koik, Liisa  meediaõpetus (7.kl) 
  ajakirjanduse alused (10.-12.kl)
  eesti keel, kirjandus 4.A, 4.C, 6.A, 7.B)
 
Kuningas, Ingrid  inglise keel (10.-11.KL, 12.TS) 
Kuus, Krista  muusikaõpetus (1.-4.kl)  
Käärik, Henri  muusikaõpetus (5.-12.kl) 
Laumets, Rauno  kehaline kasvatus (noormehed 3.-12.kl) 
Loks, Üllar  tehnika ajalugu (10.t)
  spordiajalugu (10.s)
  retoorika (11.kl)
  kommunikatsioonitehnoloogia (12.t)
 
Läns, Mare  loodusõpetus (6kl) 
  geograafia (10.-12.kl)
 
Mauer, Tiit  matemaatika (10.-12.MS)
  modelleerimine (11.TS
 
Palk, Kristi  füüsika (8.-12.kl)
  tehnoloogiaõpetus (12.ts)
 
Palm, Kertu  matemaatika (4.-5.kl, 7.kl, 8.A, 9.kl)  
Pedaja, Eveli  loodusõpetus (4.-8.kl) 
Reitalu, Toivo  arvutiõpetus (5.-8.kl)
  robootika (10.TS, 12.TS)
  3D printimine (12.T)
 
Rukki, Agu  töö- ja ehnoloogiaõpetus (5.-9.kl)
  joonestamine (10.T)    
 
Sepp, Mart  autoõpetus (11.TS) 
Soo, Maire  vene keel (6.-12.kl) 
Tamme, Laura  ajalugu ja ühiskonnaõpetus (5.-9.kl)
  inglise keel (4.A)
 
Tiideberg, Malle  keemia (8.-11.kl) 
Varrik, Liidia  inglise keel (9.-12.kl) 
Veikar, Erki  ajalugu, ühiskonnaõpetus (9.-12.kl) 
Võik, Ilona  eesti keel, kirjandus (10.-12.kl) 
Võikar, Anneli  majandusõpetus (12.kl) 
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: