Noorte Meediaklubi kutsub multimeedialaagrisse

27. märtsil 2016

Noorte Meediaklubi ootab kõiki 8. – 12. klasside meediahuvilisi õpilasi juba traditsiooniks saanud kevadisse multimeedialaagrisse. Koolimeedia tegijad saavad seekord kokku 15. – 17. aprillil Rakvere Reaalgümnaasiumis.

Noorte Meediaklubi kutsub multimeedialaagrisse

Kahe ja poole päeva jooksul räägivad Tartu Ülikooli meediatudengid ja noored tegevajakirjanikud, kuidas teha uudistesaadet raadio või televisiooni jaoks ning kuidas mikrofoni ees ja taga käituda. Lisaks jagame õpetussõnu selle kohta, milline võiks olla üks äge raadio- ja telesaade ning kust leida huvitavaid teemasid või kuidas suhelda allikatega. Teoreetilised teadmised leiavad rakendust ühise tele- ja raadiosaate kokkupanekul. Ka sel kevadel ei puudu laagrist blogi- ja vlogihuvilistele mõeldud rühm.

Varasema kogemuse olemasolu pole üldse kohustuslik! Laagrielule lisavad põnevust ja vürtsi kuulsad külalised ja õhtune meelelahtusprogramm.

Registreerumiseks tuleb hiljemalt 10. aprillil

täita vorm aadressil http://goo.gl/forms/YfoZoqj58z.

Lisaks palume, et iga laagrisse registreerija kohta täidetaks eraldi ankeet.

Nii on meil parem ülevaade sellest, millises rühmas õpilane osaleda soovib.

Täidetud ankeedile saadame vastuseks registreerumist kinnitava e-kirja, samuti postitame arve, mille alusel saate tasuda osavõtumaksu.

Osavõtutasu ühe inimese kohta on 25 eurot. Hinna sees on ööbimine ja pesemisvõimalused Rakvere Reaalgümnaasiumis, toitlustamine ning õppematerjalid.

Rakverre tuleb laagrilistel jõuda omal käel ning esimeste saabujate nimesid hakkame kirja panema reedel kella 15st.

Laagri ametlik avamine toimub kell 16.30 ning lõpetamine pühapäeva pärastlõunal. Kui tekib probleeme laagri alguseks kohale jõudmisega, võtke julgelt ühendust – leiame kindlasti kõige sobivama lahenduse!

Laagrisse tuleb igal osalejal kaasa võtta magamiskott ning madrats. Kohustuslik on ka vahetusjalatsite olemasolu! Võimalusel võib kaasa võtta ka sülearvuti, mälupulga, fotoaparaadi ning diktofoni.

Jälgi laagriga seotud teadaandeid ning hoia silm peal, kes veel laagrisse tulemas on meie Facebooki lehel: www.facebook.com/meediaklubi