Muu personal

TugispetsialistidTamme, Tiina            sotsiaalpedagoog           tel. 7 334 187Agabuš, Anita    psühholoogtel. 7 334 181Järve, Ave   logopeed Mauer, Tiit   haridustehnoloog            Loe lisaks "Tugi" => "Õpiabi ja tugispetsialistid"  ÕpilaskoduBendt, Virginia            juhatajaKuul, Ene kasvatajaLovjägin, KeilikasvatajaTuubel, Tiiu kasvatajaRembel, Urveõpilaskodu koristaja               Loe lisaks "Tugi" => "Õpilaskodu" MajanduspersonalLoorits, Raido  majandusjuhatajaLehtsalu, Kaie  koristajaLille, Aili      koristajaKesa, Tiina  riidehoidjaJaaska, Merike  koristajaJuur, Ülle       koristajaPallo, Raili  koristajaRemmelg, Ene  koristajaPärs, Annes  majahoidja   koristajaTalts, Toomas  remondimees KoolisööklaPoolakese, Annesöökla juhatajaKord, Anneli kokkNiinemets, Jelena   köögitöölinePagil, AnneliköögitöölineRaudkats, AinikaköögitöölineKaldamäe, AulikiköögitöölineVoitk, Siinaõpilaskodu toitlustaja Õppestuudio / ReTV Loss, KatrinprojektijuhtAllik, Raiko projektijuhtArbeiter, Timo    projektijuht NoortejuhendajadVungi, Kudrun              puutööringi  juhendaja Raamatukogu Tali, Heili          juhataja            tel. 7 494 269 Vaata lisaks lahtiolekuaegu "Tugi" => "Raamatukogu" TugispetsialistidTamme, Tiina            sotsiaalpedagoog           tel. 7 334 187Agabuš, Anita    psühholoogtel. 7 334 181Järve, Ave   logopeed Mauer, Tiit   haridustehnoloog            Loe lisaks "Tugi" => "Õpiabi ja tugispetsialistid"  ÕpilaskoduBendt, Virginia            juhatajaKuul, Ene kasvatajaLovjägin, KeilikasvatajaTuubel, Tiiu kasvatajaRembel, Urveõpilaskodu koristaja               Loe lisaks "Tugi" => "Õpilaskodu" MajanduspersonalLoorits, Raido  majandusjuhatajaLehtsalu, Kaie  koristajaLille, Aili      koristajaKesa, Tiina  riidehoidjaJaaska, Merike  koristajaJuur, Ülle       koristajaPallo, Raili  koristajaRemmelg, Ene  koristajaPärs, Annes  majahoidja   koristajaTalts, Toomas  remondimees KoolisööklaPoolakese, Annesöökla juhatajaKord, Anneli kokkNiinemets, Jelena   köögitöölinePagil, AnneliköögitöölineRaudkats, AinikaköögitöölineKaldamäe, AulikiköögitöölineVoitk, Siinaõpilaskodu toitlustaja Õppestuudio / ReTV Loss, KatrinprojektijuhtAllik, Raiko projektijuhtArbeiter, Timo    projektijuht NoortejuhendajadVungi, Kudrun              puutööringi  juhendaja Raamatukogu Tali, Heili          juhataja            tel. 7 494 269 Vaata lisaks lahtiolekuaegu "Tugi" => "Raamatukogu" Simple, yet really professionally explained web hosting best, I really enjoyed reading it.
Muu personal
Simple, yet really professionally explained web hosting best, I really enjoyed reading it. I really enjoyed reading of which web hosting is best articles, because they explain those complex things in really simple terms. I also dicovered, that it is important for regaining confidence, see the best web hosting learn more about araweb.co.uk I experienced web hosting top in most personal knowledge, therefore I know, that clear system mostly for long time use. I used web top hosting for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Muu personal Muu personal

Tugispetsialistid

Tamme, Tiina            sotsiaalpedagoog           tel. 7 334 187
Agabuš, Anita    psühholoogtel. 7 334 181