Meediapädevuse nädal

26.10 - 30.10.2020 toimus Eestis teist korda meediapädevuse nädal, mille eesmärk on tõsta nii laste ja noorte kui õpetajate ja laiema avalikkuse teadlikkust ümbritseva inforuumi võimalustest ja ohtudest ning pöörata tähelepanu kriitilise mõtlemise olulisusele.

Meediapädevuse nädal

Muuhulgas viidi meediapädevuse nädalal läbi ka multimeediakonkurss „Üks koht, üks lugu“.
Konkursile laekus üle 30 omanäolise töö, kus räägiti nii kodukohast ja –koolist kui huvitavatest persoonidest ja hobidest. ®ürii valis nende seast välja kaheksa ning nende hulgas pälvis auhinna ka Lähte ÜG 3.kl õpilane Jakob.

Tema võistlustöö tunnistati konkursi kõige toredamaks perelooks ja kõige plastilisemaks looks. Jakobi juhendajaks oli õpetaja Diana Nõlvak.

Auhinnatud tööd ja lisainfot leiate Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt.