Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

28. aprillil 2015

Täna külastab Lähte kooli ning kohtub 10. ja 11.klassi meediaõpilastega USA meediaekspert Nicholas Kralev.

Meediaõpilastega tuleb kohtuma USA meediaekspert Nicholas Kralev

Nicholas Kralev on ajakirjanik, kirjanik ja ettevõtja. Tema erialadeks on rahvusvahelise diplomaatia, ülemaailmne lennundus- ja side. Ta juhib telesaadet "Vestlused Nicholas Kraleviga."

N.Kralev on endine Financial Times ja Washington Times korrespondent, ta on reisinud mööda maailma koos nelja USA riigisekretäri - Hillary Clintoni, Condoleezza Rice, Colin Powelli ja Madeleine Albrightiga. Ta on külastanud enam kui 90 riiki.

Ta teeb kaastööd ajakirjadele The Atlantic, Foreign Policy Magazine and The Huffington Post.

Ta on asutanud nõustamis- ja koolitusettevõtte Kralev International LLC, mis tegutseb rahvusvahelise diplomaatia ja globaalse reisimise valdkonnas. Kralevil on magistrikraad avalikus poliitikas ning ta suhtleb viies keeles.