Maie Paju stipendiumikonkurss

12. jaan. 2015

MP Tempera MTÜ kuulutab 11. korda välja Maie Paju nimelise stipendiumi konkursi. 13. märtsil peaks selguma, kes Lähte Ühisgümnaasiumi kunstilembestest õpilastest on tänavune laureaat.

Maie Paju stipendiumikonkurss

Stipendiumifondi suurus on 320 eurot. Statuudi kohaselt saavad stipendiumi taotleda ainult Lähte Ühisgümnaasiumi õpilased. Statuudiga palume tutvuda aadressil www.maiepaju.ee ja vajaduse korral infot juurde küsida.

Vormikohase põhjendatud avalduse võib esitada nii õpilane ise kui ka teine eraisik või organisatsioon tema eest. Avaldusi märksõnaga „Maie Paju nim stipendium“ varustatud ümbrikus ootame MP Tempera MTÜ postiaadressile Pikk 86–15, 50606 Tartu hiljemalt 1. märtsiks.

Tänavu 18. märtsil täitunuks kunstiõpetajal ja kunstnikul Maie Pajul 76. eluaastat. Lähte kooli pikaajalise armastatud kunstiõpetaja Maie Paju elutööd austades toetame stipendiumiga Lähte õpilaste kunstilist ja kultuurilist eneseharimist, silmaringi laiendamist ning soovime ergutada mitmesuguste kunstiliikidega tegelemist.
Stipendiumifond loodi pärast Maie Paju lahkumist 2004. aastal.

Seni on Maie Paju nimelise stipendiumi pälvinud Ly Pärnaste ja Marju Vares (2005), Mari Juhani (2006), Liina Kraun (2007), Tanel Aruoja (2008), Kelly Pärnalaas ja Kerli Liikvart (2009), Elen Tammet (2010), Anna Edela (2011), Hanna Selgis ja Keiu Kaur (2012), Triinu Eglit (2013) ja Laura Kivijärv (2014).

Vaata täpsemalt www.maiepaju.ee