Maastikuteatejooksu meistrivõistlused kujunesid Lähtele edukaks

21. sept. 2016

21. septembril toimus Lähtel Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused, millest võtsid osa ka lähte kooli õpilased. Võistluse korraldajateks olid Tartu valla spordikool ning Lähte Ühisgümnaasium. Võistluse peakorraldaja oli Rauno Laumets.

Maastikuteatejooksu meistrivõistlused kujunesid Lähtele edukaks

Lähte kooli õpilased noppisid võistlustelt kõrgeid kohti.

3. -5. Klasside seas sai Lähte kooli õpilased kolmanda koha. Võistkonnas olid Loviisa Hoffmann, Sigvrid Soots, Johanna Kübar, Martti Lenzius, Kirke Kübar, Tauri Lill, Karmen Bruus ja Ramsi Käpp.

6. -7.klasside seas saavutati teine koht. Võistkonnas olid Teele Lill, Ralf Mahlakas, Janete Jaemaa, Marten Kirs, Anna-Martha Reino, Tristan Hoffmann, Johanna Süggis, Karl Kristjan Robi.

8. -9.klasside seas saavutati samuti kolmas koht. Võistkonnas olid Creete Kikerpill, Kaupo Kreela, Eliise Saago, Marcos Veber, Eliise Anijalg, Ralf Õunsaar, Kaja Liina Korb ja Even Luiv.

10.-12.klasside arvestuses tõid tublid jooksjad koju esimese koha. Võistkonnas olid Kairit Kits, Taavi Tamm, Mari Tõnissoo, Armin Angerjärv, Eliise Saarepera ja Henry Räppo.