Maakondlik murdmaajooks

Aimar Poom 3. mail 2015

30. aprillil toimus Elvas traditsiooniline koolidevaheline murdmaajooksuvõistlus.

Maakondlik murdmaajooks

Lähte esindus oli sel korral päris suur, kokku 25 õpilast kas jooksjate või kohtunikena, samuti kujunes võistlus meile väga edukaks. Poiste noorimas, D-klassis tegime puhta töö: Esimesed olid Gern-Kristofer Petin 500 m ajaga 1.31,1 ja Marten Kirs 1000 m ajaga 3.59. Poiste C-klassis võitis Karl Kristjan Robi 1 km ajaga 3.39. Rando Lang haaras esikoha PB 1000 m jooksus tulemusega 3.07 ning kõige kiiremini meie poistest läbis 1 km raja Ingmar Kogri, kes oli PA klassis kolmas. Juunioride 1 km raja läbisid kõige kiiremini kaks meie noormeest, esimesena ületas finišijoone Stiivo Siider ning teisena Urmo Pungar. MJ 3000 m oli kindel esimene Erik Kesa. Tütarlastest jõudis esikohani Kristiina Orumaa NJ 500 m ajaga 1.28,4, kolmandaks tuli samal distantsil Liisa Kunz.
Võistluse pilte näed SIIT ning protokoll on üleval spordihoone stendil.
Kiitus kõikidele tublidele jooksjatele ning abiks olnud kohtunikele! Jooksuaeg jätkub järgmisel laupäeval Ümber Saadjärve jooksuga. Edu!