Lähtel toimus maakondlik murdmaateatejooks

Lähtel toimus maakondlik murdmaateatejooks

MURDMAATEATEJOOKSU PROTOKOLL
Lähtel 04. oktoober 2017

 

 3.- 5. klass   
KOHTAEGLuunja Keskkool  
I13:38  nr. 11,12

jooksja

nr

jooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Angelica Kiudorv 1:381:38
2Kert Gregor Tagamets1:381:433:21
3Ketlin Mutso3:211:405:01
4Kristjan Terro5:011:396:40
5Laura Kübarsepp6:401:488:28
6Lennart Muuli8:281:4910:17
7Kärt Kiiver10:171:4312:00
8Kaur Tasane12:001:3813:38
     
KOHTAEGÜlenurme Gümnaasium 
II13:43  nr.3,4
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Stefani Kverfeld 1:391:39
2Mathias Look1:391:403:19
3Marta-Mia Ploomipuu3:191:515:10
4Rico Puusaag5:101:386:48
5Jette Riin Luik6:481:478:35
6Rasmus Kiss8:351:4110:16
7Grete Laurand10:161:5012:06
8Ralph-Marten Lauren12:061:3713:43
     
KOHTAEGElva Gümnaasium 
III13:55  nr. 9,10
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Ingrid Hiiemäe 1:451:45
2Joonas Vähi1:451:333:18
3Lisette Kirsimäe3:181:475:05
4Kenneth Maasik5:051:426:47
5Loore-Liis Kask6:471:578:44
6Karl Vaht8:441:4510:29
7Kadri Ann Jänes10:291:4812:17
8Brandon Mikola Kaugesalu12:171:3813:55
     
KOHTAEGLähte Ühisgümnaasium 
414:04  nr.1,2
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Liisa Lotta Pung 1:411:41
2Martti Lenzius1:411:363:17
3Berit Lille3:171:495:06
4Ramsi Käpp5:061:436:49
5Mirelle Harak6:491:528:41
6Robin Vaher8:411:4410:25
7Kairiin Hermits10:251:4912:14
8Karli Vilt12:141:5014:04
     
KOHTAEGKambja Põhikool  
514:27  nr. 17,18
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Lisete Lepp 1:441:44
2Karl - Martin Teppand1:441:533:37
3Laura Lotta Sägi3:371:555:32
4Sebastian Mumm5:321:437:15
5Kristel Rannik7:151:569:11
6Joonas Kärgenberg9:111:5311:04
7Helen Jaani11:041:4812:52
8Markus Kivimets12:521:3514:27
     
KOHTAEGKõrveküla Põhikool 
614:36  nr.15,16
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Karolina Kuusik 1:401:40
2Erik Aleksanderson1:401:483:28
3Karmel Vares3:281:495:17
4Karl Martin Veski5:171:517:08
5Senni Aasna7:081:579:05
6Artur Sareal9:051:5511:00
7Teele Ploomipuu11:001:4212:42
8Lukas Tõnisson12:421:5414:36
     
KOHTAEGSillaotsa Kool  
714:42  nr. 13,14
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Kärhriin Hein 1:421:42
2Karl-Kasper Grosberg1:421:433:25
3Lisandra Radionov3:251:585:23
4Siim Sander Kaljuste5:231:427:05
5Mirtel Leesment7:052:039:08
6Erik Jansen9:081:4310:51
7Agnes Peitel10:511:5512:46
8Simo-Sander Mehilane12:461:5614:42
     
KOHTAEGRõngu Keskkool  
815:06  nr. 5,6
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Mariliis Kiisla 1:431:43
2Kermo Rämmar1:431:533:36
3Marelin Jüriado3:361:555:31
4Erik Nübek5:311:517:22
5Teele Anete Laane7:222:019:23
6Aleks Murašov9:231:5811:21
7Eleonor Laas11:211:5413:15
8Henri Univer13:151:5115:06
     
KOHTAEGRannu Kool  
915:25  nr.7,8
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Mia Erikson 1:371:37
2Jan Erikson1:371:473:24
3Ines Täär3:242:095:33
4Tõiv Uibo5:332:027:35
5Keiri Papp7:352:009:35
6Kynan Torston Covan9:351:5511:30
7Anett Kudu11:301:5513:25
8Mihkel-Tibor Varga13:252:0015:25
 6.-7. klass   
     
KOHTAEGLähte Ühisgümnaasium 
I12:44  nr. 1,2
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Teele Lill 1:431:43
2Tanel Lille1:431:333:16
3Terli-Tristina Laurits3:161:374:53
4Gern-Kristofer Petin4:531:286:21
5Karmen Bruus 6:211:398:00
6Marten Kirs8:001:379:37
7Loviisa Hoffmann9:371:4211:19
8Arthur Haudsaar11:191:2512:44
     
     
KOHTAEGKõrveküla Põhikool 
II12:45  nr. 15,16
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Geiri Kuusik 1:311:31
2Kenneth Rumjantsev1:311:333:04
3Grete Karsna3:041:354:39
4Alex Bogoljubov4:391:346:13
5Laura Tamm6:131:417:54
6Oliver Ojakäär7:541:389:32
7Kätriin Kivimets9:321:3811:10
8Renary Harak11:101:3512:45
     
KOHTAEGElva Gümnaasium 
     
III13:05  nr. 9,10
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Iiris Rehme 1:381:38
2Maksim Matvejev1:381:373:15
3Maria Kuris3:151:364:51
4Markus Roosaar4:511:376:28
5Laura Pirksaar6:281:438:11
6Ander Pavlov8:111:389:49
7Egle - Leane Soonberg9:491:4511:34
8Kert Krillo11:341:3113:05
     
KOHTAEGÜlenurme Gümnaasium
413:27  nr. 3,4
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Averi Vaher 1:441:44
2Mattias Daum1:441:303:14
3Laura Karro3:141:424:56
4Kermo Aru4:561:316:27
5Triinu Taivere6:271:458:12
6Mattias Vool8:121:399:51
7Kenili Roos9:511:5011:41
8Harly Seeba11:411:4613:27
     
KOHTAEGRannu Kool 
513:37  nr.7,8
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Karmen Virkus 1:451:45
2Karl Roosimäe1:451:253:10
3Laura-Liisa Tõldsepp3:101:515:01
4Simo Gregor Pleskovski5:011:386:39
5Aliina Krivtsov6:391:568:35
6Henry Papp8:351:4110:16
7Meril Oks10:161:4812:04
8Helar Pihlik12:041:3313:37
     
KOHTAEGRõngu Keskkool 
613:45  nr. 5,6
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Jaana Peri 1:401:40
2Hardi Raudsepp1:401:263:06
3Siret Semilarski3:061:464:52
4Rait-Reinhard Russak4:521:376:29
5Gretlyn Koppel6:291:518:20
6Kris-Richard Russak8:201:4610:06
7Loreen Marii Pedajas10:061:5111:57
8Rasmus Kork11:571:4813:45
 8.-9. klass   
     
KOHTAEGElva Gümnaasium 
I20:24  nr.9,10
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Carmen Beljaev 1:321:32
2Franz Joseph Sinimäe1:323:455:17
3Christina Vink5:171:406:57
4Karl Reinoja6:573:2510:22
5Getriin Marii Lessing10:221:4112:03
6Alex Artur Märtmaa12:033:1815:21
7Hanna Paalmäe15:211:4317:04
8Marek Lepind17:043:2020:24
     
KOHTAEGÜlenurme Gümnaasium 
II20:51  nr. 3,4
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Marta Kann 1:311:31
2Mathias Marko Vestmann1:313:274:58
3Hanna-Ketter Kivi4:581:376:35
4Patrik Ehastu6:353:3510:10
5Deele Vint10:101:3811:48
6Roby Skirgailo11:483:4915:37
7Gerda Kõvamaa15:371:3517:12
8Jasper Luik17:123:3920:51
     
KOHTAEGLähte Ühisgümnaasium 
III20:58  nr.1,2
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Johanna Süggis 1:461:46
2Margo Kristo Rätto1:463:325:18
3Anna Louise Priks5:181:457:03
4Tristan Hoffmann7:033:2410:27
5Christin J.-E. Hermits10:271:4212:09
6Roland Kuusk12:093:3815:47
7Karmeli Kaasik15:471:5117:38
8Karl Kristjan Robi17:383:2020:58
     
     
KOHTAEGRõngu Keskkool 
421:00  nr.5,6
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Kadi Kertu Elias 1:301:30
2Markus Tulf1:303:254:55
3Kertu Kork4:551:496:44
4Enar Djukov6:443:2510:09
5Michell Naudi10:091:4611:55
6Randen Sakson11:553:3615:31
7Eva Maria Utso15:311:4017:11
8Kertt Lepik17:113:4921:00
     
KOHTAEGKambja Põhikoolnr. 17,18
522:42   
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Meribell Kivimets 1:341:34
2Karl - Markus Rumjantsev1:343:365:10
3Johanna Jakobson5:101:436:53
4Jass Rootsma6:533:2710:20
5Grete Grepp10:201:4012:00
6Rayan Edvin Rätsep12:004:2616:26
7Mariana Kübe16:261:5018:16
8Martin Sägi18:164:2622:42
     
     
     
KOHTAEGRannu Kool 
623:17  nr. 7,8
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Eliise Täär 1:581:58
2Maidu Mägi1:583:375:35
3Alice Dedov5:351:377:12
4Reimo Klopets7:124:0711:19
5Merili Toomsalu11:191:5313:12
6Tanno Tarum13:124:1117:23
7Helena Erikson17:232:0019:23
8Ronan Kaivo Covan19:233:5423:17
 10.-12. klass   
     
KOHTAEG Lähte Ühisgümnaasium 
I14:44  nr.1,2
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Eliise Anijalg 1:281:28
2Olar Vool1:283:164:44
3Kerin Urbanik4:441:346:18
4Laur Mägi6:183:259:43
5Cärol Kikerpill9:431:4211:25
6Rando Lang11:253:1914:44
     
KOHTAEGRõngu Keskkool 
II14:51  nr.5,6
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Egle Tohver 1:311:31
2Kristian Eensalu1:313:124:43
3Karina Arras4:431:496:32
4Rainer Mõttus6:323:179:49
5Heidi Loot9:491:5511:44
6Kaspar Klein11:443:0714:51
     
KOHTAEGÜlenurme Gümnaasium 
III15:00  nr. 3,4
     
jooksja nrjooksja nimistardiaegfinishiaegvahetuse aeg
1Helen Kure 1:301:30
2Rene Venturini1:303:174:47
3Älis Värva4:471:426:29
4Marcus Lampe6:293:199:48
5Viktoria Särg9:481:4411:32
6Dagmar Tiirmaa11:323:2815:00