Lähte ÜG missioon ja visioon

MissioonLähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut. VisioonAastal 2020 on Lähte Ühisgümnaasium suurepärase keskkonnaga kool. Koos Tartu Valla Spordikooli ja spordirajatistega, Tartu Valla Muusikakooli, Lähte Raamatukogu ning õpilaskoduga moodustub Lähte Ühisgümnaasium tervikliku arengukeskuse.  Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on: 1) Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. 2) Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. 3) Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. 4) Tervis –    kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist. MissioonLähte Ühisgümnaasiumi missioon on luua õppekeskkond, mis võimaldab kvaliteetset, võimete- ja huvidekohast haridust ning toetab harmoonilise isiksuse arengut. VisioonAastal 2020 on Lähte Ühisgümnaasium suurepärase keskkonnaga kool. Koos Tartu Valla Spordikooli ja spordirajatistega, Tartu Valla Muusikakooli, Lähte Raamatukogu ning õpilaskoduga moodustub Lähte Ühisgümnaasium tervikliku arengukeskuse.  Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on: 1) Vaimsus – oleme avatud, loovad ja konstruktiivsed, lähtume vaimsetest printsiipidest ning kaugematest eesmärkidest. 2) Vastutus – suhtume vastutustundlikult ümbritsevatesse inimestesse ja keskkonda, peame kinni sõlmitud kokkulepetest ja võetud kohustustest. 3) Koostöö – kokkulepitud eesmärkide ja põhimõtete elluviimisel teeme koostööd õpilaste, vanemate, kolleegide ja teiste huvigruppidega. 4) Tervis –    kanname hoolt oma vaimse ja füüsilise tervise eest, toimime nii, et ei kahjustaks teiste ega enese tervist. Essential idea would be find top web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Lähte ÜG missioon ja visioon
Essential idea would be find top web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. Probably because they tell complex ideas of best hosting website in really simple terms, it is definitely worth of reading. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of which web hosting UK on when needed for good web hosting see araweb.co.uk offers I experienced web hosting UK in most personal knowledge, therefore I know, that systems and well structured presentation about hosting web UK which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte ÜG missioon ja visioon Lähte ÜG missioon ja visioon

Missioon

Visioon

Lähte Ühisgümnaasiumi põhiväärtusteks on: