Lähte ÜG hoolekogu

Hoolekogu koosolek  Lähte Ühishümnaasiumi hoolekogu kooslolek toimub 27.01.2016 algusega kell 18:00 A-korpuse (peahoone) kaminaruumis 0-korrusel.  e-post:   Kooli hoolekogu esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Habe,Birgitõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja     Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit: Hoolekogu põhimäärus Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).  Hoolekogu koosoleku protokoll 2015/2016 nr1 09.11.2015  Hoolekogu koosoleku protokoll nr1 (.pdf 0,1Mb). Hoolekogu koosolek  Lähte Ühishümnaasiumi hoolekogu kooslolek toimub 27.01.2016 algusega kell 18:00 A-korpuse (peahoone) kaminaruumis 0-korrusel.  e-post:   Kooli hoolekogu esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Habe,Birgitõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja     Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit: Hoolekogu põhimäärus Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).  Hoolekogu koosoleku protokoll 2015/2016 nr1 09.11.2015  Hoolekogu koosoleku protokoll nr1 (.pdf 0,1Mb). Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best hosting web and see what they really offer
Lähte ÜG hoolekogu
Eventually I found it! Probably they are best of the best, that is why I think, that you should take look of best hosting web and see what they really offer This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of the best web hosting on the best web hosting site it's recognized brand with satisfying web hosting top always rigorously seeking right servers and well structured presentation about which web hosting UK which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte ÜG hoolekogu Lähte ÜG hoolekogu

Hoolekogu koosolek

e-post:

Kooli hoolekogu

esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja
aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja
sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja
 Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja
 Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja
 Habe,Birgitõppenõukogu esindaja
 Aruoja,Tarmovalla esindaja
   õpilasesinduse esindaja

Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit:

• Hoolekogu põhimäärus
pdf Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).

Hoolekogu koosoleku protokoll 2015/2016 nr1

09.11.2015

pdf Hoolekogu koosoleku protokoll nr1 (.pdf 0,1Mb).