Lähte ÜG hoolekogu

e-post:   Kooli hoolekogu esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Nõlvak,Dianaõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja     Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit: Hoolekogu põhimäärus Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).  Hoolekogu koosoleku protokoll 2016/2017 nr528.08.2017  Hoolekogu koosoleku protokoll nr 5 (.pdf 0,3Mb).  e-post:   Kooli hoolekogu esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Nõlvak,Dianaõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja     Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit: Hoolekogu põhimäärus Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).  Hoolekogu koosoleku protokoll 2016/2017 nr528.08.2017  Hoolekogu koosoleku protokoll nr 5 (.pdf 0,3Mb). I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Lähte ÜG hoolekogu
I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Maintaining website is really important, I discovered the best web hosting and use truly reliable service now. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web hosting top browse click for web hosting it's recognized brand with satisfying best hosting website always rigorously seeking right funny part is I do not mind having more info about hosting UK web but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Lähte ÜG hoolekogu Lähte ÜG hoolekogu

e-post:

Kooli hoolekogu

esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja
aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja
sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja
 Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja
 Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja
 Nõlvak,Dianaõppenõukogu esindaja
 Aruoja,Tarmovalla esindaja
   õpilasesinduse esindaja

Hoolekogu dokumentatsiooni leiate siit:

Hoolekogu põhimäärus

pdf Hoolekogu põhimäärus (.pdf 0,2Mb).

Hoolekogu koosoleku protokoll 2016/2017 nr5

28.08.2017

pdf Hoolekogu koosoleku protokoll nr 5 (.pdf 0,3Mb).