Kaisa Karjane 15. mail 2019

Kohilas toimusid 14. mail Eesti Võrkpalli Liidu Mikroliiga Festival U10 ja Kohila Mikrokarikas U11 vanuseklassile. Võistlusele olid kokku tulnud kõik võistkonnad üle Eesti! Lähte Ühisgümnaasium ja Tartu Valla Spordikool panid välja viis võistkonda, kellest kolm mängisid U10 ja kaks võistkonda U11 vanuseklassis.

Lähte U10 võrkpalli võistkond on Eesti meister

Mõlemas vanuseklassis on oli kokku kaheksa võistkonda. Võistlused toimusid õues ning päev oli pikk ja pingeline. Kaks võistkonda jõudsid medali mängudeni.

Rõõm on teavitada, et U10 vanuseklassi võitsid Lähte ÜG/Tartu VSK 2010 naiskond, kes mängis järgmised koosseisus:
Grethe Kuldmäe
Meena Arak
Heily-Emily Teder
Enely Raal
Merike Tattrik

Napi kaotuse geimidega 2:1 said proksimatšis U11 vanuseklassis Lähte ÜG/ Tartu VSK, kes mängis järgmises kooseisus:
Eliisabet Rooma
Lysandra Otti
Triinu Aru
Marleen Kirs

Kõik võistkonnad said tunda nii kaotuse valu kui ka võidurõõmu. Oleme kogemuse võrra rikkamad ja paremad.

Võistlustel osalesid veel järgmised õpilased:
U10
Melani Karis
Kätlin Sinyakova
Birgit Aru
Maarja Lond
Mia Paas
Gloria Pent
Maret Saliste
Loreen Kallas

U11
Annabel Sarapuu
Tuule Tallmeister
Annika Uudeberg
Kristelle Ennok

Treener Kaisa Karjane tänab abilisi: Deili Tammet, Eliisa Ainomäe ja Liisbeth Koppel.