Kutse jõuluballile

24. nov. 2019

Head sõbrad! On aeg balliriided kapist välja otsida, sest aasta oodatuim sündmus toimub taas! 13. detsembril algusega kell 18.00 toimub traditsiooniline jõuluball "Tähti täis on öö". Oodatud on kõik Lähte Ühisgümnaasiumi 9.-12. klassi õpilased, õpetajad ja vilistlased.

Kutse jõuluballile

Jõuluball pakub meelelahutust, tantsu ja laulu. Tänavune ball tuleb parem kui kunagi varem!

Ballil esinevad

• INGER
  • mustkunstnik Andreas Jürimäe
  • tantsukool Shaté
  • Lähte ühisgümnaasiumi õpilased ja õpetajad

Tantsumuusikat pakub
DJ Ahto Ilves

Lisaks on kohapeal võimalik teha mälestuseks pilte, avatud on kohvik ning õhtu jooksul saavad kroonitud ka 2019. aasta balli printsess ja prints. Õhtu lõppeb 00.00 võimsa ilutulestikuga!

Tänavune jõuluball pole eriline ainult oma kava poolest, vaid lisaks on tegu heategevusliku üritusega: annetame poole jõuluballi tulust Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidule.

Piletid tulevad eelmüüki järgmisest nädalast A-korpuse esimesel korrusel. Piletiinfo:

• üksik pilet eelmüügist 4 eurot
  • pilet kahele eelmüügist 6 eurot
  • kohapealt ostes hind mõnevõrra kõrgem.

Vilistlastel, kes soovivad ballist osa saada, on võimalus tasuda ballipileti eest ka ülekandega.
Varje Kaarde EE052200221011629291

Selgitusse: Jõuluball, oma nimi