Kutse Tartu Maratoni lasteüritusele

27. jaan. 2014

Vähem kui kolme nädala pärast laupäeval, 15. veebruaril toimub Tartus Tähtvere Spordipargis 43. Tartu Maratoni lasteüritus. Juba praegu on spordipargis suusarajad sisse sõidetud. Osalema oodatakse eelkooliealisi (TILLUsõidul) kui ka kooliealisi (MINImaratonil).

Kooliealistele mõeldud MINImaraton algab kell 12:10, vastavalt vanusele antakse viis starti. Valida saab kahe distantsi vahel: 2,2 km või 4,5 km. TILLUmaratoni 1 km pikkusele rajale ootame 1.-2. klassi õpilasi. TILLUmaratonide esimene start antakse kell 11:00.

Täpsem programm ja info: http://www.tartumaraton.ee/43-tartu-maraton-2014-lastele

Registreerimine internetis avatakse 10. veebruaril.

Miks tulla terve klassi või kooliga?

• Just see on koht, kus saavad kokku tuhanded spordisõbrad. See annab noortele tõelise rahvaspordiürituse tunde!
  • Tegemist ei ole võistlusega - paremusjärjestust ei selgitata.
  • Kõik osalejad saavad endale medali, diplomi ja auhinnakoti.
  •  ... ja eks koostegemise rõõm ole ikka kõige suurem! Eriti värskes õhus ning aktiivselt liigutades.