Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ16.-20. september 2019 ESMASPÄEVMulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVLoomalihahautis, spagetid, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi, punane peakapsas* KOLMAPÄEVPihvid, kartul, koorekaste, kaalikasalat, leivasupp piimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi NELJAPÄEVKanakaste, kartul, porgandisalat majoneesiga, jogurtikreem, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi, kurk* REEDEKoorene kalasupp, kakaorull, leib, ciabatta, maitsevõi / merevaik, piim / sidrunivesi *Kooliköögivili 1.-5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ16.-20. september ESMASPÄEVKaerahelbe puder, võileib vorstiga, piim, vahvel TEISIPÄEVKreemisai, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao NELJAPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, piim REEDEMüsli piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ23.-27. september 2019 ESMASPÄEVKapsa-hakklihahautis, kartul, kama-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHernesupp, vahukoor šokolaadiga, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/ sidrunivesi, tomat* KOLMAPÄEVKana juustu-murulaugukastmes, kartul, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi NELJAPÄEVKala, kartul, koorekaste, sügisesalat, põngerjate puuviljaahvatlus, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDERassolnik, hapukoor,lehekringel, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi, redis* *Kooliköögivili 1.-5. klassidele Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ23.-27. september ESMASPÄEVPiima-makaronisupp, kalaleib TEISIPÄEVKartulipuder, viiner, külmkaste, leib, piim KOLMAPÄEVTatrapuder singiga, hapukoor, leib, piim NELJAPÄEVMakaronisalat, leib, piim REEDEVorstileib, küpsis, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ16.-20. september 2019 ESMASPÄEVMulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVLoomalihahautis, spagetid, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi, punane peakapsas* KOLMAPÄEVPihvid, kartul, koorekaste, kaalikasalat, leivasupp piimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi NELJAPÄEVKanakaste, kartul, porgandisalat majoneesiga, jogurtikreem, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi, kurk* REEDEKoorene kalasupp, kakaorull, leib, ciabatta, maitsevõi / merevaik, piim / sidrunivesi *Kooliköögivili 1.-5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ16.-20. september ESMASPÄEVKaerahelbe puder, võileib vorstiga, piim, vahvel TEISIPÄEVKreemisai, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao NELJAPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, piim REEDEMüsli piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ23.-27. september 2019 ESMASPÄEVKapsa-hakklihahautis, kartul, kama-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHernesupp, vahukoor šokolaadiga, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/ sidrunivesi, tomat* KOLMAPÄEVKana juustu-murulaugukastmes, kartul, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi NELJAPÄEVKala, kartul, koorekaste, sügisesalat, põngerjate puuviljaahvatlus, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDERassolnik, hapukoor,lehekringel, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi, redis* *Kooliköögivili 1.-5. klassidele Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ23.-27. september ESMASPÄEVPiima-makaronisupp, kalaleib TEISIPÄEVKartulipuder, viiner, Juhataja Anne Poolakese This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place.
Koolisöökla
This is the fact, that there are exellent which is the best web hosting available, but they are hard to find at first place. I don't think it is trivial question, because web top hosting truly matters when you have website with heavy load. Therefore I included about the best website hosting note UK web hosting service leads me always to new understanding best hosting website so sometimes top service mostly for long time use. I used which web hosting UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

16.-20. september 2019

*Kooliköögivili 1.-5. klassidele