Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ 11. – 15. september 2017 ESMASPÄEV  Mulgipuder, hapukoor, rabarberi-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEV Kurzeme strooganov, kartul, punapeedisalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Kana, riis, koorekaste, porgandisalat, banaan, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi   NELJAPÄEV Lõhepasta, kakaokreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE Hernesupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ18. – 22. september 2017.a. ESMASPÄEV  Tatrapuder singiga, hapukoor, kihiline magustoit rukkileivaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVRassolnik, hapukoor, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, hakklihakaste, kurgi-sibulasalat hapukoorega, maasika-jogurtisupp,  leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV Kala, kartul, koorekaste, sügisesalat, saiavorm piimaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE Külasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi  Pikapäevarühmade menüü 18.-22. september ESMASPÄEVKartulipuder, viiner, koorekaste, leib, piim TEISIPÄEV Kaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim KOLMAPÄEV Pelmeenid, hapukoor, leib, piim NELJAPÄEV Kana-riisisupp, leib, piim, puuvili REEDE Kodujuust, võileib singiga, piim  Pikapäevarühmade menüü 25.-29. september ESMASPÄEVPiima-riisisupp, võileib singiga TEISIPÄEVKalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim KOLMAPÄEVMakaron juustuga, ketšup, leib, piim NELJAPÄEVNisuhelbepuder, võileib vorstiga, piim REEDEKartulisalat, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ 11. – 15. september 2017 ESMASPÄEV  Mulgipuder, hapukoor, rabarberi-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEV Kurzeme strooganov, kartul, punapeedisalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Kana, riis, koorekaste, porgandisalat, banaan, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi   NELJAPÄEV Lõhepasta, kakaokreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE Hernesupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ18. – 22. september 2017.a. ESMASPÄEV  Tatrapuder singiga, hapukoor, kihiline magustoit rukkileivaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVRassolnik, hapukoor, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, hakklihakaste, kurgi-sibulasalat hapukoorega, maasika-jogurtisupp,  leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV Kala, kartul, koorekaste, sügisesalat, saiavorm piimaga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE Külasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi  Pikapäevarühmade menüü 18.-22. september ESMASPÄEVKartulipuder, viiner, koorekaste, leib, piim TEISIPÄEV Kaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim KOLMAPÄEV Pelmeenid, hapukoor, leib, piim NELJAPÄEV Kana-riisisupp, leib, piim, puuvili REEDE Kodujuust, võileib singiga, piim  Pikapäevarühmade menüü 25.-29. september ESMASPÄEVPiima-riisisupp, võileib singiga TEISIPÄEVKalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim KOLMAPÄEVMakaron juustuga, ketšup, leib, piim NELJAPÄEVNisuhelbepuder, võileib vorstiga, piim REEDEKartulisalat, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  Juhataja Anne Poolakese Essential idea would be find which web hosting is best and figure out are they best performing in terms of reliability.
Koolisöökla
Essential idea would be find which web hosting is best and figure out are they best performing in terms of reliability. This is the fact, that there are exellent web top hosting available, but they are hard to find at first place. They offer safe environment for best hosting website, to learn araweb.co.uk has good web hosting reviews because they offer reliable services, I experienced web hosting in the UK and am convinced of their quality servers finally, it is the place for reaping full knowledge about hosting UK web with couple of simple articles. Great find indeed! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

11. – 15. september 2017

NELJAPÄEV
Lõhepasta, kakaokreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi

REEDE
Hernesupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

18. – 22. september 2017.a.

REEDE
Külasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi

Pikapäevarühmade menüü
18.-22. september

ESMASPÄEV

Kartulipuder, viiner, koorekaste, leib, piim

Kaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim

Pelmeenid, hapukoor, leib, piim

Kana-riisisupp, leib, piim, puuvili

Kodujuust, võileib singiga, piim

Pikapäevarühmade menüü

25.-29. september

Piima-riisisupp, võileib singiga

TEISIPÄEV

Kalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim

KOLMAPÄEV

Makaron juustuga, ketšup, leib, piim

Nisuhelbepuder, võileib vorstiga, piim

Kartulisalat, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.