Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ28. september - 2.oktoober ESMASPÄEV Kartul, kanamaksakaste, paprika-tomati-kurgi-sibulasalat, leivavaht vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Köögivilja-pelmeenisupp, kama-halvaavaht kirssidega, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi KOLMAPÄEV Kartul, seapraad, hapukapsas, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, paneeritud kala, koorekaste, tomati-sibulasalat,maasika-jogurtisupp, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Punane hakklihasupp, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi, aleksandrikook, puuvili  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 28.september - 2.oktoober ESMASPÄEV Kaera-riisihelbepuder, võileib vorstiga, piim TEISIPÄEV Kalakotlet, toorsalat, leib, piim KOLMAPÄEV Vorstileib, puuvili, piim NELJAPÄEV Piima-kruubisupp, singileib REEDE Pealinna salat, leib, piim  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ5. - 9. oktoober ESMASPÄEV Seljanka, hapukoor, hapukoor kakaoga, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunive TEISIPÄEV Kartul, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, kohvikreem, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, pihvid, koorekaste, vitamiinisalat, kissell vahukoorega, leib, sai,piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, krabisõrg, koorekaste, porgandi-lillkapsasalat, vaarika mahedik, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Kapsa-viinerisupp, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi, puuvili, sebrakook  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 5. - 9. oktoober ESMASPÄEV Kartul, kanafilee, külmkaste, leib, piim TEISIPÄEV Omlett, majonees, leib, piim KOLMAPÄEV Moosisai, piim NELJAPÄEV Nisuhelbepuder, võileib singiga, piim REEDE Pitsasai, piim  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.     MENÜÜ28. september - 2.oktoober ESMASPÄEV Kartul, kanamaksakaste, paprika-tomati-kurgi-sibulasalat, leivavaht vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Köögivilja-pelmeenisupp, kama-halvaavaht kirssidega, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi KOLMAPÄEV Kartul, seapraad, hapukapsas, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, paneeritud kala, koorekaste, tomati-sibulasalat,maasika-jogurtisupp, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Punane hakklihasupp, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi, aleksandrikook, puuvili  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 28.september - 2.oktoober ESMASPÄEV Kaera-riisihelbepuder, võileib vorstiga, piim TEISIPÄEV Kalakotlet, toorsalat, leib, piim KOLMAPÄEV Vorstileib, puuvili, piim NELJAPÄEV Piima-kruubisupp, singileib REEDE Pealinna salat, leib, piim  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ5. - 9. oktoober ESMASPÄEV Seljanka, hapukoor, hapukoor kakaoga, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunive TEISIPÄEV Kartul, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, kohvikreem, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, pihvid, koorekaste, vitamiinisalat, kissell vahukoorega, leib, sai,piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, krabisõrg, koorekaste, porgandi-lillkapsasalat, vaarika mahedik, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Kapsa-viinerisupp, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim, sidrunivesi, puuvili, sebrakook  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 5. - 9. oktoober ESMASPÄEV Kartul, kanafilee, külmkaste, leib, piim TEISIPÄEV Omlett, majonees, leib, piim KOLMAPÄEV Moosisai, piim NELJAPÄEV Nisu Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 Finally I found good backing to my idea about web hosting best and was able to do proper research.
Koolisöökla
Finally I found good backing to my idea about web hosting best and was able to do proper research. We found out that company capable of the best web hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. They offer safe environment for top web hosting, get a line web hosting best sure bet, I believe that web hosting top proves results in short time for long time benefits. Take position is really strong and they know well what is really important for publications, which are really important for me. Finally, the best website hosting exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ

28. september - 2.oktoober

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
28.september - 2.oktoober

Kaera-riisihelbepuder, võileib vorstiga, piim

Kalakotlet, toorsalat, leib, piim

Vorstileib, puuvili, piim

Piima-kruubisupp, singileib

Pealinna salat, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

5. - 9. oktoober

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
5. - 9. oktoober

ESMASPÄEV
Kartul, kanafilee, külmkaste, leib, piim

Omlett, majonees, leib, piim

Moosisai, piim

Nisuhelbepuder, võileib singiga, piim

Pitsasai, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183