Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ20. - 24. jaanuar ESMASPÄEVPihvid, kartul, koorekaste, kapsa-porgandisalat, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHernesupp, kohupiimavaht keedisega, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim/sidrunivesi, õun*  KOLMAPÄEVKoorene kanapasta, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim/keefir/sidrunivesi NELJAPÄEVKalaraguu, kartul, punapeedisalat küüslaugu ja majoneesiga, saiavorm, leib, sai, piim /keefir /sidrunivesi, kurk* REEDEHakkliha-nuudlisupp, lehekringel, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi  * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ20. - 24. jaanuar ESMASPÄEVMakaron, kanakaste, tomat, leib, piim TEISIPÄEVKodujuust, sardell, leib, piim KOLMAPÄEVRiisipuder keedisega, piim, puuvili NELJAPÄEVKartuli-makaronisupp, leib, piim, küpsis REEDEJuustusai, kakao, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ27. - 31. jaanuar ESMASPÄEVTatar, böfstrooganov, vitamiinisalat, kama, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, õun* TEISIPÄEVKartul, kana, porgandisalat, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi  KOLMAPÄEVRiis, punane hakklihapada, kreeka jogurti šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, lillkapsas* NELJAPÄEVKartul, paneeritud kala, koorekaste, kapsa-maisi-paprikasalat, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDERassolnik, hapukoor, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, kohupiimatasku, puuvili, redis* * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ27. - 31. jaanuar ESMASPÄEVAhjukartul, lihapallid, külm kaste, leib, piim TEISIPÄEVSingileib, vahvel, piim, puuvili KOLMAPÄEVSpagetivorm kanaga, leib, piim NELJAPÄEVPiima-riisisupp, vorstileib, küpsis REEDEMoonisai, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ20. - 24. jaanuar ESMASPÄEVPihvid, kartul, koorekaste, kapsa-porgandisalat, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHernesupp, kohupiimavaht keedisega, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim/sidrunivesi, õun*  KOLMAPÄEVKoorene kanapasta, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim/keefir/sidrunivesi NELJAPÄEVKalaraguu, kartul, punapeedisalat küüslaugu ja majoneesiga, saiavorm, leib, sai, piim /keefir /sidrunivesi, kurk* REEDEHakkliha-nuudlisupp, lehekringel, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi  * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ20. - 24. jaanuar ESMASPÄEVMakaron, kanakaste, tomat, leib, piim TEISIPÄEVKodujuust, sardell, leib, piim KOLMAPÄEVRiisipuder keedisega, piim, puuvili NELJAPÄEVKartuli-makaronisupp, leib, piim, küpsis REEDEJuustusai, kakao, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ27. - 31. jaanuar ESMASPÄEVTatar, böfstrooganov, vitamiinisalat, kama, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, õun* TEISIPÄEVKartul, kana, porgandisalat, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi  KOLMAPÄEVRiis, punane hakklihapada, kreeka jogurti šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, lillkapsas* NELJAPÄEVKartul, paneeritud kala, koorekaste, kapsa-maisi-paprikasalat, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDERassolnik, hapukoor, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, kohupiimatasku, puuvili, redis* * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ27. - 31. jaanuar ESMASPÄEVAhjukartul, lih Juhataja Anne Poolakese Finally I found good backing to my idea about web hosting best and was able to do proper research.
Koolisöökla
Finally I found good backing to my idea about web hosting best and was able to do proper research. Maintaining website is really important, I discovered web hosting top and use truly reliable service now. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative web hosting in UK full article click here for UK area best web hosting I am confident, that web hosting UK is one of the best absolute quality mostly for long time use. I used hosting web UK for myself and suggest also for you. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

20. - 24. jaanuar

KOLMAPÄEV

Koorene kanapasta, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim/keefir/sidrunivesi

* PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

20. - 24. jaanuar

ESMASPÄEV

Makaron, kanakaste, tomat, leib, piim

Kodujuust, sardell, leib, piim

Riisipuder keedisega, piim, puuvili

Juustusai, kakao, puuvili

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

27. - 31. jaanuar

* PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

27. - 31. jaanuar

ESMASPÄEV

Ahjukartul, lihapallid, külm kaste, leib, piim

Singileib, vahvel, piim, puuvili

Spagetivorm kanaga, leib, piim

Moonisai, piim, puuvili

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.