Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ 22. – 26. mai  ESMASPÄEVKanakaste, riis, tomatilõik, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVKoorene kalasupp, kohupiimavaht keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEVSeapraad, kartul, hapukapsas, topsijogurt, puuvili, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVAzuu, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunives REEDE Suitsulihasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   Pikapäevarühma menüü22.-26. mai  ESMASPÄEVPiima-klimbisupp, võileib vorstiga TEISIPÄEVKartulipuder, hakklihakaste, marineeritud kurk, leib, sai, piim KOLMAPÄEVMoosisai,piim NELJAPÄEVPelmeenid, hapukoor, piim REEDEKartulisalat, leib, piim    MENÜÜ29. mai - 2. juuni    ESMASPÄEV Koorene kanapasta, rabarberi-toorjuustuvaht, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEV Värskekapsa- hakklihahautis, kartul, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Grillvorst, kartul, tomati-kurgisalat, kohuke, puuvili, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV  Böfstrooganov, makaron, tervisesalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE  Seljanka, hapukoor, kook, puuvili, leib, sai, piim/sidrunivesi  Pikapäevarühma menüü 29.-31.mai ESMASPÄEVKartuli-singivorm, leib, piim TEISIPÄEVMakaronisalat, leib, piim KOLMAPÄEVNussasai, piim    MENÜÜ 5. -6. juuni ESMASPÄEV Kartulisalat, kringel, leib, piim/morss TEISIPÄEV Šokolaad    MENÜÜ 22. – 26. mai  ESMASPÄEVKanakaste, riis, tomatilõik, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVKoorene kalasupp, kohupiimavaht keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEVSeapraad, kartul, hapukapsas, topsijogurt, puuvili, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVAzuu, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunives REEDE Suitsulihasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   Pikapäevarühma menüü22.-26. mai  ESMASPÄEVPiima-klimbisupp, võileib vorstiga TEISIPÄEVKartulipuder, hakklihakaste, marineeritud kurk, leib, sai, piim KOLMAPÄEVMoosisai,piim NELJAPÄEVPelmeenid, hapukoor, piim REEDEKartulisalat, leib, piim    MENÜÜ29. mai - 2. juuni    ESMASPÄEV Koorene kanapasta, rabarberi-toorjuustuvaht, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEV Värskekapsa- hakklihahautis, kartul, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi KOLMAPÄEV Grillvorst, kartul, tomati-kurgisalat, kohuke, puuvili, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV  Böfstrooganov, makaron, tervisesalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi REEDE  Seljanka, hapukoor, kook, puuvili, leib, sai, piim/sidrunivesi  Pikapäevarühma menüü 29.-31.mai ESMASPÄEVKartuli-singivorm, leib, piim TEISIPÄEVMakaronisalat, leib, piim KOLMAPÄEVNussasai, piim    MENÜÜ 5. -6. juuni ESMASPÄEV Kartulisalat, kringel, leib, piim/morss TEISIPÄEV Šokolaad  Juhataja Anne Poolakese If I Googled about best web hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand.
Koolisöökla
If I Googled about best web hosting then all these results came from commertical companies, but not any overviews which would have been easy to understand. Probably because they tell complex ideas of what is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best web hosting for deeper best UK hosting for website I experienced web hosting services in most personal knowledge, therefore I know, that position is really strong and they know well what is really important , so their well-balanced approach to hosting web provider is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

22. – 26. mai

TEISIPÄEV

Koorene kalasupp, kohupiimavaht keedisega, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi

NELJAPÄEV

Azuu, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunives

REEDE
Suitsulihasupp, kook, puuvili,  leib, sai, piim/sidrunivesi

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

Pikapäevarühma menüü

22.-26. mai

Piima-klimbisupp, võileib vorstiga

TEISIPÄEV