Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ10.-14. MAI  ESMASPÄEVTatar, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi  TEISIPÄEVHakklihasupp, kohupiimavaht kompotiga, leib, ciabatta, maitsevõi, piim, maitsevesi  KOLMAPÄEVKartulipuder, seapraad, hapukapsas, topsijogurt, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi  NELJAPÄEVKoorene lõhepasta, saiavorm, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, puuvili  REEDEKöögivilja-pelmeenisupp, leib, ciabatta, sulatatud juust, karamelli-küpsisepall, piim, maitsevesi  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.    MENÜÜ17.-21. MAI  ESMASPÄEVMulgipuder, marineeritud kurk, hapukoor, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi TEISIPÄEVKartul, kurzeme strooganov, peedisalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEVMakaron singiga, ketšup, kapsa-porgandisalat majoneesiga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi NELJAPÄEVKartul, hakkliha-värskekapsahautis, kreeka jogurti šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi REEDEKalaseljanka, hapukoor, 3-tera kukkel, leib, maitsevõi, aleksandrikook, piim, maitsevesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.    MENÜÜ10.-14. MAI  ESMASPÄEVTatar, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi  TEISIPÄEVHakklihasupp, kohupiimavaht kompotiga, leib, ciabatta, maitsevõi, piim, maitsevesi  KOLMAPÄEVKartulipuder, seapraad, hapukapsas, topsijogurt, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi  NELJAPÄEVKoorene lõhepasta, saiavorm, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, puuvili  REEDEKöögivilja-pelmeenisupp, leib, ciabatta, sulatatud juust, karamelli-küpsisepall, piim, maitsevesi  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.    MENÜÜ17.-21. MAI  ESMASPÄEVMulgipuder, marineeritud kurk, hapukoor, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi TEISIPÄEVKartul, kurzeme strooganov, peedisalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEVMakaron singiga, ketšup, kapsa-porgandisalat majoneesiga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi NELJAPÄEVKartul, hakkliha-värskekapsahautis, kreeka jogurti šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi REEDEKalaseljanka, hapukoor, 3-tera kukkel, leib, maitsevõi, aleksandrikook, piim, maitsevesi Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research.
Koolisöökla
Finally I found good backing to my idea about best hosting web and was able to do proper research. Probably because they tell complex ideas of which is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. They are competent and concerned about the best web hosting full article best website hosting I read it two times and understood top web hosting much better. Now I have also broader info about new perspective everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting in the UK and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ

10.-14. MAI

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

Koorene lõhepasta, saiavorm, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, puuvili

REEDE

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

17.-21. MAI

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183