Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ18.-22. november ESMASPÄEVFrikadellikaste, kartul, kapsasalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVPastaroog kana, peekoni ja päikesekuivatatud tomatitega, tarretis vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi, kapsas* KOLMAPÄEVHernesupp, halvaa-hapukoorekreem, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim / sidrunivesi NELJAPÄEVSaidafilee, kartul, koorekaste, köögiviljasalat, marjasupp keefiri- ja kondenspiimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi, pirn* REEDEPunane hakklihasupp, kohupiimatasku, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ18.-22. november ESMASPÄEVMakaronid juustuga, ketšup, leib, piim TEISIPÄEVSingileib, piima-riisisupp, vahvel KOLMAPÄEVKartulipuder, viiner, külmkaste, leib, piim NELJAPÄEVNeljaviljapuder, vorstileib, piim REEDEMüsli piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ25.-29. november ESMASPÄEVKartulipuder, hakklihakaste, marineeritud kurk, kirsi-kamamaius, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi, kaalikas* TEISIPÄEVKana, kartul, porgandisalat, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVPilaff kanalihast, hapukoor, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim /keefir/ sidrunivesi, õun* NELJAPÄEVPaneeritud mintaifilee, kartul, koorekaste, tomati-paprikasalat, saiavorm piimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKerge viinerisupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim/sidrunivesi, nuikapsas* * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ25.-29. november ESMASPÄEVJuustusai, kakao TEISIPÄEVVärskekapsasupp, leib, piim KOLMAPÄEVKartuli-vorstivorm, leib, marineeritud kurk, piim NELJAPÄEVMoosisai, piim REEDEOmlett, majonees, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ18.-22. november ESMASPÄEVFrikadellikaste, kartul, kapsasalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVPastaroog kana, peekoni ja päikesekuivatatud tomatitega, tarretis vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi, kapsas* KOLMAPÄEVHernesupp, halvaa-hapukoorekreem, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim / sidrunivesi NELJAPÄEVSaidafilee, kartul, koorekaste, köögiviljasalat, marjasupp keefiri- ja kondenspiimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi, pirn* REEDEPunane hakklihasupp, kohupiimatasku, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik, piim/sidrunivesi * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ18.-22. november ESMASPÄEVMakaronid juustuga, ketšup, leib, piim TEISIPÄEVSingileib, piima-riisisupp, vahvel KOLMAPÄEVKartulipuder, viiner, külmkaste, leib, piim NELJAPÄEVNeljaviljapuder, vorstileib, piim REEDEMüsli piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ25.-29. november ESMASPÄEVKartulipuder, hakklihakaste, marineeritud kurk, kirsi-kamamaius, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi, kaalikas* TEISIPÄEVKana, kartul, porgandisalat, koorekaste, puuvili, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVPilaff kanalihast, hapukoor, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim /keefir/ sidrunivesi, õun* NELJAPÄEVPaneeritud mintaifilee, kartul, koorekaste, tomati-paprikasalat, saiavorm piimaga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKerge viinerisupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim/sidrunivesi, nuikapsas* * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ25.-2 Juhataja Anne Poolakese I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Koolisöökla
I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms. Maintaining website is really important, I discovered which web hosting is best and use truly reliable service now. Purified knowledge, which offers deep understanding of best website hosting for full text araweb.co.uk for best web hosting I am confident, that best web hosting website is one of the best new perspective after long story. I read about hosting provider web and now I know about it much more. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

18.-22. november

* PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

18.-22. november

ESMASPÄEV

Makaronid juustuga, ketšup, leib, piim

Singileib, piima-riisisupp, vahvel

KOLMAPÄEV

Kartulipuder, viiner, külmkaste, leib, piim

Neljaviljapuder, vorstileib, piim

Müsli piimaga

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

25.-29. november

* PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

25.-29. november

Juustusai, kakao

Värskekapsasupp, leib, piim

KOLMAPÄEV

Kartuli-vorstivorm, leib, marineeritud kurk, piim

Moosisai, piim

Omlett, majonees, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.