Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ23. - 27. mai ESMASPÄEV Makaronid, lihapallid, koorekaste, marineeritud kurk, kohupiimakreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, nuikapsas* TEISIPÄEV Rassolnik, hapukoor, halvaakreem, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, piim, maitsevesi KOLMAPÄEVKartul, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, leivavaht vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, õun*NELJAPÄEV Kartul, kalapulgad, koorekaste, piimakissell keedisega, porgandi-kaalikasalat, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDEKartuli-makaronisupp, maasikarull, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim, maitsevesi, porgand*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 23. - 27. mai ESMASPÄEV Jogurt, helbed, puuvili TEISIPÄEV Makaronid vorstiga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEV Tatrapuder singiga, hapukoor, leib, piim NELJAPÄEV Omlett juustuga, majonees, leib, piimREEDENussasai, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt   MENÜÜ30.mai - 3.juuni ESMASPÄEV Kartuli-kaalikapuder hakklihakastmega, marineeritud kurk sibulaga, paks kissell piimaga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, kurk* TEISIPÄEV Suvine kapsahautis, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEVRiis, strooganov sinihallitusjuustuga, tomati-paprikasalat, rabarberi-toorjuustuvaht, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, paprika*NELJAPÄEV Kartul, ahjulõhe juustu ja majoneesiga, salat, puding, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDESuitsukana-köögiviljasupp, kook, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, kook, puuvili, redis*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 30.mai - 3.juuni ESMASPÄEV Piima-klimbisupp, võisai, vahvel TEISIPÄEV Kotlet, kodujuust, leib, piim KOLMAPÄEV Mannapuder keedisega, piim NELJAPÄEV Makaron, vorstikaste, tomat, piimREEDEMoosipall, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt   MENÜÜ23. - 27. mai ESMASPÄEV Makaronid, lihapallid, koorekaste, marineeritud kurk, kohupiimakreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, nuikapsas* TEISIPÄEV Rassolnik, hapukoor, halvaakreem, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, piim, maitsevesi KOLMAPÄEVKartul, guljašš linnulihast, kapsa-kurgisalat, leivavaht vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, õun*NELJAPÄEV Kartul, kalapulgad, koorekaste, piimakissell keedisega, porgandi-kaalikasalat, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDEKartuli-makaronisupp, maasikarull, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim, maitsevesi, porgand*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 23. - 27. mai ESMASPÄEV Jogurt, helbed, puuvili TEISIPÄEV Makaronid vorstiga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEV Tatrapuder singiga, hapukoor, leib, piim NELJAPÄEV Omlett juustuga, majonees, leib, piimREEDENussasai, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt   MENÜÜ30.mai - 3.juuni ESMASPÄEV Kartuli-kaalikapuder hakklihakastmega, marineeritud kurk sibulaga, paks kissell piimaga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, kurk* TEISIPÄEV Suvine kapsahautis, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEVRiis, strooganov sinihallitusjuustuga, tomati-paprikasalat, rabarberi-toorjuustuvaht, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, paprika*NELJAPÄEV Kartul, ahjulõhe juustu ja majoneesiga, salat, puding, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDESuitsukana-köögiviljasupp, kook, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, kook, puuvili, redis*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 30.mai - 3.juuni ESMASPÄEV Piima-klimbisupp, võisai, vahvel TEISIPÄEV Kotlet, kodujuust, leib, piim KOLMAPÄEV Mannapuder keedisega, piim NELJAPÄEV Makaron, vorstikaste, tomat, piimREED Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Koolisöökla
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. Probably because they tell complex ideas of what is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative best web hosting website pick up when needed for good web hosting see araweb.co.uk offers therefore I use allways their services when I need best hosting website good care everyday usage is really what matters. Therefore see web hosting in UK and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ