Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ23. - 27. november ESMASPÄEV Riis, magushapu sealiha, šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Pajaroog kanaga, kissell kuivatatud puuviljadest vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, kohupiimavaht kompotiga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, kalaburger, koorekaste, hiina kapsa-maisi-paprikasalat, kama, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Frikadellisupp, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, karamellimaius, puuvili, piim, sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 23. - 27. november ESMASPÄEV Juustusai, kakao TEISIPÄEV Punane hakklihasupp, leib, piim, küpsis KOLMAPÄEV Kartul, krabisõrg, külmkaste, leib NELJAPÄEV Kodujuust, sardell, leib, piim REEDE Šokolaadipallid piimaga  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ30. november - 04. detsember ESMASPÄEV Kartul, singikaste, kapsasalat, piimakissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Mulgipuder, hapukoor, pannkook šokolaadiga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, kurzeme strooganov, peedisalat, vahukoore-maasikatarretis, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, krõbekana, koorekaste, tervisesalat, rabarberikissell vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Koorene lõhesupp, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, puuvili, piim, sidrunivesi, kook  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ30. november - 04. detsember ESMASPÄEV Riisisalat vorstiga, leib, piim TEISIPÄEV Kana-hakkkoivake, ketšup, toorsalat, piim KOLMAPÄEV Kohupiimavaht keedisega, puuvili, piim NELJAPÄEV Pelmeenisupp, leib, piim REEDE Šokolaadi-pähklikreemi sai, piim   MENÜÜ23. - 27. november ESMASPÄEV Riis, magushapu sealiha, šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Pajaroog kanaga, kissell kuivatatud puuviljadest vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, kohupiimavaht kompotiga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, kalaburger, koorekaste, hiina kapsa-maisi-paprikasalat, kama, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Frikadellisupp, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, karamellimaius, puuvili, piim, sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 23. - 27. november ESMASPÄEV Juustusai, kakao TEISIPÄEV Punane hakklihasupp, leib, piim, küpsis KOLMAPÄEV Kartul, krabisõrg, külmkaste, leib NELJAPÄEV Kodujuust, sardell, leib, piim REEDE Šokolaadipallid piimaga  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ30. november - 04. detsember ESMASPÄEV Kartul, singikaste, kapsasalat, piimakissell keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Mulgipuder, hapukoor, pannkook šokolaadiga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Makaron, kurzeme strooganov, peedisalat, vahukoore-maasikatarretis, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, krõbekana, koorekaste, tervisesalat, rabarberikissell vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Koorene lõhesupp, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, puuvili, piim, sidrunivesi, kook  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ30. november - 04. detsember ESMASPÄEV Riisisalat vorstiga, leib, piim TEISIPÄEV Kana-hakkkoivake, ketšup, toorsalat, piim KOLMAPÄEV Kohupiimavaht keedisega, puuvili, piim NELJAPÄEV Pelmeenisupp Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you.
Koolisöökla
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best web hosting and would like to share it with you. I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms. They have more in one page than others have in five written on topic which web hosting is best pick up araweb.co.uk provides top uk web hosting I read it two times and understood the best web hosting much better. Now I have also broader info about clear understanding after reading this article, I know much better web top hosting and may suggest ideas about hosting web top even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ

23. - 27. november

ESMASPÄEV
Riis, magushapu sealiha, šokolaadivaht, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
23. - 27. november

Juustusai, kakao

Kartul, krabisõrg, külmkaste, leib

Kodujuust, sardell, leib, piim

Šokolaadipallid piimaga

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

30. november - 04. detsember