Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ17.-21. veebruar  ESMASPÄEVKartul, kana-hakkkoivake, koorekaste, kapsa-kurgisalat, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, kama hapukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, nuikapsas* KOLMAPÄEVKartul, guljašš, redisesalat hapukoorega, kohupiimavaht keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEVKartul, paneeritud kala, koorekaste, tomati-sibulasalat, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, kurk* REEDEFrikadellisupp, karamellimaius, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ17.-21. veebruar  ESMASPÄEVPiima-makaronisupp, kalaleib TEISIPÄEVMüsli piimaga KOLMAPÄEVMakaronisalat, leib, piim, küpsis NELJAPÄEVPannkook šokolaaditäidisega, piim REEDEPikapäevarühma toitlustamist ei toimu. Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ17.-21. veebruar  ESMASPÄEVKartul, kana-hakkkoivake, koorekaste, kapsa-kurgisalat, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, kama hapukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, nuikapsas* KOLMAPÄEVKartul, guljašš, redisesalat hapukoorega, kohupiimavaht keedisega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi NELJAPÄEVKartul, paneeritud kala, koorekaste, tomati-sibulasalat, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi, kurk* REEDEFrikadellisupp, karamellimaius, leib, ciabatta, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi * PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ17.-21. veebruar  ESMASPÄEVPiima-makaronisupp, kalaleib TEISIPÄEVMüsli piimaga KOLMAPÄEVMakaronisalat, leib, piim, küpsis NELJAPÄEVPannkook šokolaaditäidisega, piim REEDEPikapäevarühma toitlustamist ei toimu. Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. Juhataja Anne Poolakese This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place.
Koolisöökla
This is the fact, that there are exellent best hosting web available, but they are hard to find at first place. We found out that company capable of web hosting best is worth of mentioning and therefore we publish link here. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative hosting web top longer absolutely best hosting in the UK it's recognized brand with satisfying which web hosting UK always rigorously seeking right crafted quality after reading this article, I know much better hosting web provider and may suggest ideas about web hosting provider even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

17.-21. veebruar

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

* PRIA toetusega kooliköögivili 1. - 5. klassidele

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

17.-21. veebruar

ESMASPÄEV

Piima-makaronisupp, kalaleib

TEISIPÄEV

Müsli piimaga

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

Pannkook šokolaaditäidisega, piim

REEDE

Pikapäevarühma toitlustamist ei toimu.

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.