Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ23. – 27. aprill ESMASPÄEVJuustupenne , jäätis, puuvili, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVGuljašš, riis, redisesalat, šokolaadivaht, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVKanatasku, kartul, koorekaste, porgandisalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVLoomalihahautis, spagetid, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKuldne kalasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ23. – 27. aprill ESMASPÄEVKartulipuder singikastmega, kurgi-tomatisalat, leib, piim TEISIPÄEVKodujuust, sardell, leib, piim, puuvili KOLMAPÄEVLihapirukas, piim NELJAPÄEVKalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim REEDEPelmeenid, hapukoor, leib, piim  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ23. – 27. aprill ESMASPÄEVJuustupenne , jäätis, puuvili, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVGuljašš, riis, redisesalat, šokolaadivaht, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVKanatasku, kartul, koorekaste, porgandisalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVLoomalihahautis, spagetid, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKuldne kalasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ23. – 27. aprill ESMASPÄEVKartulipuder singikastmega, kurgi-tomatisalat, leib, piim TEISIPÄEVKodujuust, sardell, leib, piim, puuvili KOLMAPÄEVLihapirukas, piim NELJAPÄEVKalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim REEDEPelmeenid, hapukoor, leib, piim  Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. Juhataja Anne Poolakese First impression was that they offer fair-minded quality which is the best web hosting without bells and whistles.
Koolisöökla
First impression was that they offer fair-minded quality which is the best web hosting without bells and whistles. It may be not leisure reading, but top web hosting is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. I am confident about their ideas. Find top notch page of web hosting top insight UK hosting reviews by araweb.co.uk it is interesting because hosting web top they describe is really informative and in depth overview of crafted quality and well structured presentation about best website hosting which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

23. – 27. aprill

ESMASPÄEV

Juustupenne , jäätis, puuvili, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi

TEISIPÄEV

Guljašš, riis, redisesalat, šokolaadivaht, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

Kuldne kalasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

23. – 27. aprill

ESMASPÄEV

Kartulipuder singikastmega, kurgi-tomatisalat, leib, piim

TEISIPÄEV

Kodujuust, sardell, leib, piim, puuvili

KOLMAPÄEV

Lihapirukas, piim

NELJAPÄEV

Kalapulk, toorsalat, külmkaste, leib, piim

REEDE

Pelmeenid, hapukoor, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.