Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ18. - 22. märts ESMASPÄEVKartulipuder, frikadellikaste, kurgi-tomatisalat hapukoorega, kohupiimavaht kisselliga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi  TEISIPÄEVKana-nuudlisupp hapukurgiga, tarretis vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVLoomalihahautis, riis, vaarika- valge šokolaadiunelm, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  NELJAPÄEVLõhe, kartul, koorekaste, salat, vahukoor šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi  REEDERassolnik, hapukoor, aleksandrikook, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik,  piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ18. - 22. märts ESMASPÄEVVorstivõileib, banaanijogurt TEISIPÄEVMannapuder keedisega, piim KOLMAPÄEVÜhepajatoit, leib, piim NELJAPÄEVPelmeenisupp, leib, piim REEDEKodujuust, pihvid, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ25. - 29. märts ESMASPÄEVPlov, hapukoor, rabarberi-mannavaht, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVBöfstrooganov, kartul, porgandi-kaalikasalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVPunane hakklihapada, riis, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVPaneeritud kala, kartul, koorekaste, kapsasalat, karamellkissell, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKöögiviljasupp, kringel, puuvili  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ25. - 29. märts ESMASPÄEVAhjukartul, kana-hakkkoivake, külm kaste, leib, piim TEISIPÄEVMakaronid juustuga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEVPiima-kruubisupp, kalaleib, küpsis NELJAPÄEVMoosisai, piim REEDEPelmeenid, hapukoor, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ18. - 22. märts ESMASPÄEVKartulipuder, frikadellikaste, kurgi-tomatisalat hapukoorega, kohupiimavaht kisselliga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi  TEISIPÄEVKana-nuudlisupp hapukurgiga, tarretis vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVLoomalihahautis, riis, vaarika- valge šokolaadiunelm, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  NELJAPÄEVLõhe, kartul, koorekaste, salat, vahukoor šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi  REEDERassolnik, hapukoor, aleksandrikook, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik,  piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ18. - 22. märts ESMASPÄEVVorstivõileib, banaanijogurt TEISIPÄEVMannapuder keedisega, piim KOLMAPÄEVÜhepajatoit, leib, piim NELJAPÄEVPelmeenisupp, leib, piim REEDEKodujuust, pihvid, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ25. - 29. märts ESMASPÄEVPlov, hapukoor, rabarberi-mannavaht, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVBöfstrooganov, kartul, porgandi-kaalikasalat, jogurtitarretis, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVPunane hakklihapada, riis, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVPaneeritud kala, kartul, koorekaste, kapsasalat, karamellkissell, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKöögiviljasupp, kringel, puuvili  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ25. - 29. märts ESMASPÄEVAhjukartul, kana-hakkkoivake, külm kaste, leib, piim TEISIPÄEVMakaronid juustuga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEVPiima-kruubisupp, kalaleib, küpsis NELJAPÄEVMoosisai, piim REEDEPelmeenid, hapukoor, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateave Juhataja Anne Poolakese Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Koolisöökla
Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. Probably because they tell complex ideas of which web hosting is best in really simple terms, it is definitely worth of reading. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best web hosting, on West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd new knowledge about top web hosting is cool, specially if absolute quality , so their well-balanced approach to web top hosting is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

18. - 22. märts

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

18. - 22. märts

Vorstivõileib, banaanijogurt

Mannapuder keedisega, piim

Ühepajatoit, leib, piim

Pelmeenisupp, leib, piim

Kodujuust, pihvid, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

25. - 29. märts

ESMASPÄEV

Plov, hapukoor, rabarberi-mannavaht, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi

Köögiviljasupp, kringel, puuvili

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

25. - 29. märts

ESMASPÄEV

Ahjukartul, kana-hakkkoivake, külm kaste, leib, piim

TEISIPÄEV

Makaronid juustuga, ketšup, leib, piim

Moosisai, piim

Pelmeenid, hapukoor, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.