Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ 3. -7.oktoober ESMASPÄEV Mulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, paprika*TEISIPÄEV Kartuli-makaronisupp, kompott vahukoorega, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud  juust, piim, maitsevesiKOLMAPÄEV Tatraroog kana ja köögiviljadega, jogurtitarretis, leib, sai,piim, keefir, maitsevesi, kaalikas*NELJAPÄEV Lõhepasta, kohupiimavaht marjadega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDE Kana-riisisupp, saiake, leib, sai, maitsevõi/sulatatud juust, pii, maitsevesi, tomat*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 3. -7.oktoober ESMASPÄEV Õunakook, piimTEISIPÄEV Omlett, majonees, leib, piimKOLMAPÄEV Helbed piimagaNELJAPÄEV Kaerahelbepuder, singileib, piimREEDE Kohuke, puuvili    MENÜÜ 10. -14. oktoober ESMASPÄEV Kartulipuder, hakklihakaste, hiinakapsa salat idude ja linaseennetega, kohupiimakreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, lillkapsas*TEISIPÄEV Hapukapsasupp, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, jogurti küpsise magustoit, leib, sai, piim, maitsevesiKOLMAPÄEV Pasta vahukoore ja suitsukanaga, saiavorm piimaga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, kakaokissell keedisega, redis*NELJAPÄEV Kartul, paneeritud kala, koorekaste, kapsasalat sibula ja porgandiga, kodujuustu-vaarikamaius, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDE Frikadellisupp, leib, sai, kook, puuvili, piim, maitsevesi, maitsevõi/sulatatud juust, punane peakapsas*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 10. -14. oktoober ESMASPÄEV Makaronid vorstiga, ketšup, leib, piimTEISIPÄEV Moosisai, piim, puuviliKOLMAPÄEV Kiire kanahautis, piim, leibNELJAPÄEV Piima-riisisupp, singileibREEDE Lihapirukas, piim     MENÜÜ 3. -7.oktoober ESMASPÄEV Mulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, halvaa-hapukoorekreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, paprika*TEISIPÄEV Kartuli-makaronisupp, kompott vahukoorega, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud  juust, piim, maitsevesiKOLMAPÄEV Tatraroog kana ja köögiviljadega, jogurtitarretis, leib, sai,piim, keefir, maitsevesi, kaalikas*NELJAPÄEV Lõhepasta, kohupiimavaht marjadega, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDE Kana-riisisupp, saiake, leib, sai, maitsevõi/sulatatud juust, pii, maitsevesi, tomat*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 3. -7.oktoober ESMASPÄEV Õunakook, piimTEISIPÄEV Omlett, majonees, leib, piimKOLMAPÄEV Helbed piimagaNELJAPÄEV Kaerahelbepuder, singileib, piimREEDE Kohuke, puuvili    MENÜÜ 10. -14. oktoober ESMASPÄEV Kartulipuder, hakklihakaste, hiinakapsa salat idude ja linaseennetega, kohupiimakreem, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, lillkapsas*TEISIPÄEV Hapukapsasupp, leib, kukkel, maitsevõi/sulatatud juust, jogurti küpsise magustoit, leib, sai, piim, maitsevesiKOLMAPÄEV Pasta vahukoore ja suitsukanaga, saiavorm piimaga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi, kakaokissell keedisega, redis*NELJAPÄEV Kartul, paneeritud kala, koorekaste, kapsasalat sibula ja porgandiga, kodujuustu-vaarikamaius, leib, sai, piim, keefir, maitsevesiREEDE Frikadellisupp, leib, sai, kook, puuvili, piim, maitsevesi, maitsevõi/sulatatud juust, punane peakapsas*  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 10. -14. oktoober ESMASPÄEV Makaronid vorstiga, ketšup, leib, piimTEISIPÄEV Moosisai, piim, puuviliKOLMAPÄEV Kiire kanahautis, piim, leibNELJAPÄEV Piima-riisisupp, singileibREEDE Lihapirukas, piim     Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 I really enjoyed reading of what is the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Koolisöökla
I really enjoyed reading of what is the best web hosting articles, because they explain those complex things in really simple terms. Probably because they tell complex ideas of which is the best web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. They explained it in plain English with simple analogies, it makes the best web hosting for website Hosting by araweb.co.uk new knowledge about hosting web top is cool, specially if customer service , so their well-balanced approach to hosting UK web is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ