Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183

MENÜÜ 13.-17.september         ESMASPÄEV Kartul, maksakaste, toorsalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Pastaroog kana-peekoni ja päikesekuivatatud tomatitega, marjasupp keefiri ja kondenspiimaga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Köögiviljasupp, leivasupp rabarberimoosi ja toorjuustuvahuga, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, seapraad, hapukapsas, topsijogurt, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Kalaseljanka, hapukoor, maasikakook, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 13.-17.september ESMASPÄEV Suitsuvorsti-munasalat, leib, piim TEISIPÄEV Vorstileib, joogijogurt, puuvili KOLMAPÄEV Kartuli-vorstivorm, leib, piim NELJAPÄEV Juustusai kakaoga REEDE Hakklihapirukas, piim, vahvel Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ20.-24.september ESMASPÄEV Mulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, kohupiimavaht kompotiga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi TEISIPÄEV Riis, kana juustu-murulaugukastmes, tomat, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEV Kartul, böfstrooganov, peedisalat kurgi ja sibulaga, vaarika mahedik, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi NELJAPÄEV Kartul, ahjulõhe, salat, koorekaste, vahukoore-maasikatarretis, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi REEDE Hapukapsasupp, hapukoor, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, banaanijogurti kook, piim, maitsevesi PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 20.-24. september ESMASPÄEV Piima-klimbisupp, kalaleib, küpsis TEISIPÄEV Makaronid hakklihaga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEV Müsli jogurtiga NELJAPÄEV Nisuhelbepuder võiga, singileib, piim REEDE Moosisai, piim   MENÜÜ 13.-17.september         ESMASPÄEV Kartul, maksakaste, toorsalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi TEISIPÄEV Pastaroog kana-peekoni ja päikesekuivatatud tomatitega, marjasupp keefiri ja kondenspiimaga, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi KOLMAPÄEV Köögiviljasupp, leivasupp rabarberimoosi ja toorjuustuvahuga, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi NELJAPÄEV Kartul, seapraad, hapukapsas, topsijogurt, puuvili, leib, sai, piim, keefir, sidrunivesi REEDE Kalaseljanka, hapukoor, maasikakook, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, piim, sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 13.-17.september ESMASPÄEV Suitsuvorsti-munasalat, leib, piim TEISIPÄEV Vorstileib, joogijogurt, puuvili KOLMAPÄEV Kartuli-vorstivorm, leib, piim NELJAPÄEV Juustusai kakaoga REEDE Hakklihapirukas, piim, vahvel Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.  MENÜÜ20.-24.september ESMASPÄEV Mulgipuder, hapukoor, marineeritud kurk, kohupiimavaht kompotiga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi TEISIPÄEV Riis, kana juustu-murulaugukastmes, tomat, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi KOLMAPÄEV Kartul, böfstrooganov, peedisalat kurgi ja sibulaga, vaarika mahedik, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi NELJAPÄEV Kartul, ahjulõhe, salat, koorekaste, vahukoore-maasikatarretis, leib, sai, piim, keefir, maitsevesi REEDE Hapukapsasupp, hapukoor, ciabatta, leib, maitsevõi/sulatatud juust, banaanijogurti kook, piim, maitsevesi PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 20.-24. september ESMASPÄEV Piima-klimbisupp, kalaleib, küpsis TEISIPÄEV Makaronid hakklihaga, ketšup, leib, piim KOLMAPÄEV Müsli jogurtiga NELJAPÄEV Nisuhelbepuder võiga, singileib, piim REEDE Moosisai, pi Juhataja Anne Poolakese tel 7 334 183 My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best hosting web and would like to share it with you.
Koolisöökla
My search for truly magnificent provider has been going on for a very long time, finally I found best hosting web and would like to share it with you. Maintaining website is really important, I discovered web hosting best and use truly reliable service now. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of top web hosting browse see their website sure bet, I believe that web top hosting proves results in short time for long time benefits. Take funny part is for my websites are all up now and are not breaking down. therefore best website hosting really matters, whatever they say! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

Juhataja Anne Poolakese
tel 7 334 183

MENÜÜ
13.-17.september

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
13.-17.september

Suitsuvorsti-munasalat, leib, piim
Vorstileib, joogijogurt, puuvili
Kartuli-vorstivorm, leib, piim
Juustusai kakaoga
Hakklihapirukas, piim, vahvel

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

20.-24.september

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
20.-24. september