Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ 12. - 16. november ESMASPÄEVMakaronid vorstiga, ketšup, värske kurgi salat hapukoorega, kama-toorjuustuvaht , leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHakklihakaste, kartul, kapsasalat, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVKana, riis, koorekaste, porgandi-kaalikasalat, leivamaius, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVKalapulgad, kartul, koorekaste, vitamiinisalat, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKartuli-makaronisupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ12. - 16. november ESMASPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, piim, vahvel TEISIPÄEVKana-nuudlisupp, leib, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao, puuvili NELJAPÄEVPihvid, kurgi-tomatisalat, küpsis, piim REEDEOmlett juustuga, majonees, leib, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ 19. - 23. november ESMASPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, tomati-kurgisalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi  TEISIPÄEV Talupojaseljanka, hapukoor, kohupiimavaht vaarikatega, leib, ciabatta, piim/ sidrunivesi KOLMAPÄEV Guljašš, tatar, kapsasalat, kama-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV Kalanagitsad, kartul, hernesalat, vaarika-valge šokolaadi unelm, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDE  Värskekapsasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 19. - 23. november ESMASPÄEV Piimasupp, võileib kalaga, puuvili TEISIPÄEV Kartulivorm vorsti ja juustuga, leib, piim KOLMAPÄEV Kaerahelbepuder, võileib singiga, piim NELJAPÄEV Rassolnik, hapukoor, leib, piim REEDE Moosisai, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.    MENÜÜ 12. - 16. november ESMASPÄEVMakaronid vorstiga, ketšup, värske kurgi salat hapukoorega, kama-toorjuustuvaht , leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi TEISIPÄEVHakklihakaste, kartul, kapsasalat, marjakissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi  KOLMAPÄEVKana, riis, koorekaste, porgandi-kaalikasalat, leivamaius, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVKalapulgad, kartul, koorekaste, vitamiinisalat, mannapuder šokolaadiga, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKartuli-makaronisupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi   PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ12. - 16. november ESMASPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, piim, vahvel TEISIPÄEVKana-nuudlisupp, leib, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao, puuvili NELJAPÄEVPihvid, kurgi-tomatisalat, küpsis, piim REEDEOmlett juustuga, majonees, leib, piim, puuvili Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.   MENÜÜ 19. - 23. november ESMASPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, tomati-kurgisalat, riisipuder kisselliga, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi  TEISIPÄEV Talupojaseljanka, hapukoor, kohupiimavaht vaarikatega, leib, ciabatta, piim/ sidrunivesi KOLMAPÄEV Guljašš, tatar, kapsasalat, kama-mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEV Kalanagitsad, kartul, hernesalat, vaarika-valge šokolaadi unelm, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDE  Värskekapsasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ 19. - 23. november ESMASPÄEV Piimasupp, võileib kalaga, puuvili TEISIPÄEV Kartulivorm vorsti ja juustuga, leib, piim KOLMAPÄEV Kaera Juhataja Anne Poolakese I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms.
Koolisöökla
I really enjoyed reading of best hosting web articles, because they explain those complex things in really simple terms. I was really confused, because did not understand which web hosting is best but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of top web hosting for website click here I am confident, that web top hosting is one of the best servers after reading this article, I know much better best website hosting and may suggest ideas about the best website hosting even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ
12. - 16. november

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

12. - 16. november

ESMASPÄEV

Pelmeenid, hapukoor, leib, piim, vahvel

Kana-nuudlisupp, leib, piim

Juustusai, kakao, puuvili

REEDE

Omlett juustuga, majonees, leib, piim, puuvili

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ
19. - 23. november

REEDE
Värskekapsasupp, kook, puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi, piim/ sidrunivesi

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ
19. - 23. november

Piimasupp, võileib kalaga, puuvili

TEISIPÄEV
Kartulivorm vorsti ja juustuga, leib, piim

Kaerahelbepuder, võileib singiga, piim

Rassolnik, hapukoor, leib, piim

Moosisai, piim, puuvili

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.