Juhataja Anne Poolakese

MENÜÜ14. - 18. jaanuar ESMASPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVKanakaste, riis, porgandi-kaalikasalat, halvaa-hapukoorkreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVLihatasku, kartul, koorekaste, tervisesalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVKalaburger, kartul, koorekaste, sibula-tomatisalat, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDERassolnik, kohupiimatasku, hapukoor,  puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi,  piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ14. - 18. jaanuar ESMASPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, sai, vahvel, piim TEISIPÄEVMannapuder keedisega, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao, puuvili NELJAPÄEVKartuli-makaronisupp, leib, piim REEDEHelbed piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ21.-25. jaanuar ESMASPÄEVMulgipuder lihaga, tomati-kurgisalat hapukoorega, mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVFrikadellisupp, kakaokreem, leib, ciabatta, merevaik, piim/ sidrunivesi KOLMAPÄEVKana, kartul, koorekaste, kapsa-porgandisalat, kohupiimavaht vaarikatega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVBöfstrooganov, makaron, vitamiinisalat, piimakissell keedisega, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKoorene kalasupp, kohupiimakook, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik,  piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ21.-25. jaanuar ESMASPÄEVOmlett, majonees, küpsis, piim, leib TEISIPÄEVSuitsuvorsti-munasalat, leib, piim KOLMAPÄEVPiima-makaronisupp, pasteedisai NELJAPÄEVKaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim REEDEKodujuust, sardell, leib, piim Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ14. - 18. jaanuar ESMASPÄEVMakaronid hakklihaga, ketšup, marineeritud kurk, hapukoor kakaoga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVKanakaste, riis, porgandi-kaalikasalat, halvaa-hapukoorkreem, leib, sai, piim/keefir/ sidrunivesi KOLMAPÄEVLihatasku, kartul, koorekaste, tervisesalat, kissell vahukoorega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVKalaburger, kartul, koorekaste, sibula-tomatisalat, kakaokissell keedisega, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDERassolnik, kohupiimatasku, hapukoor,  puuvili, leib, ciabatta, maitsevõi,  piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ14. - 18. jaanuar ESMASPÄEVPelmeenid, hapukoor, leib, sai, vahvel, piim TEISIPÄEVMannapuder keedisega, piim KOLMAPÄEVJuustusai, kakao, puuvili NELJAPÄEVKartuli-makaronisupp, leib, piim REEDEHelbed piimaga Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt. MENÜÜ21.-25. jaanuar ESMASPÄEVMulgipuder lihaga, tomati-kurgisalat hapukoorega, mannavaht piimaga, leib, sai, piim/ keefir/sidrunivesi TEISIPÄEVFrikadellisupp, kakaokreem, leib, ciabatta, merevaik, piim/ sidrunivesi KOLMAPÄEVKana, kartul, koorekaste, kapsa-porgandisalat, kohupiimavaht vaarikatega, leib, sai, piim/ keefir/ sidrunivesi NELJAPÄEVBöfstrooganov, makaron, vitamiinisalat, piimakissell keedisega, leib, sai, piim / keefir / sidrunivesi REEDEKoorene kalasupp, kohupiimakook, leib, ciabatta, maitsevõi/merevaik,  piim/ sidrunivesi  PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ21.-25. jaanuar ESMASPÄEVOmlett, majonees, küpsis, piim, leib TEISIPÄEVSuitsuvorsti-munasalat, leib, piim KOLMAPÄEVPiima-makaronisupp, pasteedisai NELJAPÄEVKaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim REEDEKodujuust, sardel Juhataja Anne Poolakese Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability.
Koolisöökla
Essential idea would be find which is the best web hosting and figure out are they best performing in terms of reliability. Probably because they tell complex ideas of which web hosting is best in really simple terms, it is definitely worth of reading. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best web hosting, on West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd new knowledge about top web hosting is cool, specially if absolute quality , so their well-balanced approach to web top hosting is what makes them outstandingly well-organized company. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Koolisöökla Koolisöökla

MENÜÜ

14. - 18. jaanuar

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

14. - 18. jaanuar

ESMASPÄEV

Pelmeenid, hapukoor, leib, sai, vahvel, piim

Mannapuder keedisega, piim

Juustusai, kakao, puuvili

Kartuli-makaronisupp, leib, piim

Helbed piimaga

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.

MENÜÜ

21.-25. jaanuar

TEISIPÄEV

Frikadellisupp, kakaokreem, leib, ciabatta, merevaik, piim/ sidrunivesi

PIKAPÄEVARÜHMA MENÜÜ

21.-25. jaanuar

Suitsuvorsti-munasalat, leib, piim

Piima-makaronisupp, pasteedisai

Kaerahelbepuder, võileib vorstiga, piim

Kodujuust, sardell, leib, piim

Toidu koostise ja võimalike allergeenide kohta saab lisateavet kokalt.