Koolipere ühistööna kerkis aulasse Piparkoogimaa

18. dets. 2015

14.-16. detsembril said soovijad näha Lähte Ühisgümnaasiumi aulas Piparkoogimaad. Tegemist oli 4.-12. klasside ühistööna valminud suure piparkoogist külaga, pindalaga ligi 12 ruutmeetrit.

Koolipere ühistööna kerkis aulasse Piparkoogimaa

Eelnenud nädala jooksul küpsetasid Lähte õpilased ja õpetajad tunnivälisel ajal kooli kodunduse klassis, õpilaskodu köögis ning kodudes piparkoogimehikesi, kuuski ning detaile majade ehitamiseks. Valminud elemendid liideti glasuuriga ning kaunistati. Ühtekokku koosneb väljapanek 19 kollektiivsest tööst. Sündmust kajastati Postimehes, Õhtulehes ning ERR teleuudistes (30:08).

Jõulumeeleolu Lähtel aitavad täiendada ühisraamatukogus avatud Lähte Ühisgümnaasiumi põhikooliõpilaste käsitöönäitus ning abiturientide poolt korraldatud heategevuskampaania vähihaigete laste toetuseks.