Koolide maastikuteatejooks Lähtel

26. septembril toimusid Lähtel maastikuteatejooksu meistrivõistlused Tartumaa koolidele.

Noorsportlasi oli kohale tulnud seitsmest maakonna koolist, osasid koole esindas igas vanuseklassis mitu võistkonda. Teatevõistkonnad olid 8-liikmelised, neist neli tütarlast ja neli noormeest. Võisteldi neljas erinevas vanusegrupis. 3.-5.klasside arvestuses finišeeris Lähte I võistkond esimesena Ülenurme ja Elva ees. Lähte II võistkond jäi kaheksandaks. 6.-7.klasside hulgas oli Lähte tulemuseks 3. ja 7.koht. Oluliselt paremini läks meie jooksjatel 8.-9.klasside vanusegrupis, kus Elva Gümnaasiumi järel saavutati 2. ja 3.koht. Eriti hoos olid aga gümnasistid. Nimelt võeti siin suisa kolmikvõit Ülenurme ja Elva ees. Võimalik, et siin on andnud oma panuse Lähte Ühisgümnaasiumis mõne aasta eest käivitunud spordiklass, kuigi võidukates tiimides oli tulemuslikke võistlejaid ka teistest õppesuundadest.