Kool kiidab

12. oktoobril toimus Elvas Tartumaa koolide matemaatiline võistlusmäng "Tähetargapäev".
Lähte kooli meeskonnad tulid I ja III kohale.

 

I kohale tulnud meeskond:
Kerdo Suvi (1. b)
Märt Kaljuvee (2. b)
Hendrik Visk (3. b)

 

III kohale tulnud meeskond:
Siim Kaasik (1. a)
Johannes Kübar (2. a)
Kermo Keedus (3.a)

 

Kiidame õpilasi ja õpetajaid!

26. jaanuaril tehti aulas toimunud kogunemistel kokkuvõtteid 1. poolaastast.

Neljadele ja viitele õppisid järgmised õpilased

 

5.a

Kõik viied

Mariane Heinsaar

Oliver Koppel

Laura-Liis Silbaum

Neljad-viied

Kaarel Kaasik

Richard Kruusamägi

Johanna Kübar

Aron Lauri

Martti Lenzius

Berit Lille

Jaanika Riitta Lindberg

Andra Liisa Murde

Eliise Palmiste

Anchela Savolainen

Maribel Sillard

Teele Tammet

Janar Veedla

Meribel Võimre

 

5.b

Kõik viied

Emily Eisenberg

Kristanna Koemets

Lisette Lehtme

Neljad-viied

Jarold Arak

Eleanoora Evisalu

Artur Kaasik

Ragnar Kabonen

Randes Kanter

Kaisa Kreela

Ramsi Käpp

Gertu Marion Lepp

Robin Melk

Luule-Mari Meriste

Romeo Petrušenkov

Karmen Pärna

Sten-Oliver Raud

Sandra Siilbek

Karl Trahv

 

6.a

Kõik viied

Loviisa Hoffmann

Neljad-viied

Kristin Jüris

Marielle Jürjenson

Kirke Kübar

Lauraliisa Liikvart

Laura Luige

Annabel Toivonen

Maria Toomsalu

Rebeka Toomsalu

 

6.b

Neljad-viied

Karmen Bruus

Annabel Hermits

Aho Hiiemäe

Sandraly Ilves

Klaudia Kaasik

Karl-Marten Kütt

Terli-Tristina Laurits

 

7.a

Neljad-viied

Simone Heinsaar

Kaisa Kaldjärv

Liisbeth Koppel

Ragnar Kübarsepp

Teele Lill

Jane Nikopensius

Gregor Paas

Gern-Kristofer Petin

 

7.b

Neljad-viied

Eliisa Ainomäe

Karolin Gerdt

Janete Jaemaa

Marten Kirs

Joosep Laanemägi

Kermo Tarv

Anete Marie Uibu

Grete-Lisette Uuemäe

 

8.a

Neljad-viied

Tristan Hoffmann

Andre Martin Kljutšivski

Egert Koppel

Vanessa Karmel Kranich

Keili Kuusk

Kasper Looga

Simmo Põld

Reili Rebane

Anna-Martha Reino

Hedi Tamm

 

8.b

Kõik viied

Lisette Pihor

Neljad-viied

Mikk Kaasik

Marili Kirs

Helen Lang

Kristelle Laur

Andres Sokorov

Kaspar Suvi

Lisanne Tamsalu

Christo Vahtramäe

Brigitta Võimre

 

9.a

Neljad-viied

Liisa Ehamaa

Ilona Kruusamägi

Ander Kutter

 

9.b

Kõik viied

Karmeli Kaasik

Mari Ann Kristiin Oras

Neljad-viied

Sandra Liblik

Georg Jaagup Polli

Andreas Võik

 

Gümnaasiumiklassides 

10.ts

Kõik viied

Eliise Anijalg

Neljad-viied

Kadi Kask

Kristjan Kullaste 

Laura-Liis Nõmme 

Marcos Veeber

 

11.ts

Kõik viied

Rando Lang 

Neljad-viied

Ken-Krister Uuspalu 

 

12.ms

Neljad-viied

Johanna Kask

Ingrit Lehtsalu

 

12.ts

Neljad-viied

Urmet Pungar