Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Kool kiidab

12. oktoobril toimus Elvas Tartumaa koolide matemaatiline võistlusmäng "Tähetargapäev". Lähte kooli meeskonnad tulid I ja III kohale. I kohale tulnud meeskond: Kerdo Suvi (1. b) Märt Kaljuvee (2. b) Hendrik Visk (3. b) III kohale tulnud meeskond: Siim Kaasik (1. a) Johannes Kübar (2. a) Kermo Keedus (3.a) Kiidame õpilasi ja õpetajaid! 26. jaanuaril tehti aulas toimunud kogunemistel kokkuvõtteid 1. poolaastast.Neljadele ja viitele õppisid järgmised õpilased 5.aKõik viiedMariane HeinsaarOliver KoppelLaura-Liis SilbaumNeljad-viiedKaarel KaasikRichard KruusamägiJohanna KübarAron LauriMartti LenziusBerit LilleJaanika Riitta LindbergAndra Liisa MurdeEliise PalmisteAnchela SavolainenMaribel SillardTeele TammetJanar VeedlaMeribel Võimre 5.bKõik viiedEmily EisenbergKristanna KoemetsLisette LehtmeNeljad-viiedJarold ArakEleanoora EvisaluArtur KaasikRagnar KabonenRandes KanterKaisa KreelaRamsi KäppGertu Marion LeppRobin MelkLuule-Mari MeristeRomeo PetrušenkovKarmen PärnaSten-Oliver RaudSandra SiilbekKarl Trahv 6.aKõik viiedLoviisa HoffmannNeljad-viiedKristin JürisMarielle JürjensonKirke KübarLauraliisa LiikvartLaura LuigeAnnabel ToivonenMaria ToomsaluRebeka Toomsalu 6.bNeljad-viiedKarmen BruusAnnabel HermitsAho HiiemäeSandraly IlvesKlaudia KaasikKarl-Marten KüttTerli-Tristina Laurits 7.aNeljad-viiedSimone HeinsaarKaisa KaldjärvLiisbeth KoppelRagnar KübarseppTeele LillJane NikopensiusGregor PaasGern-Kristofer Petin 7.bNeljad-viiedEliisa AinomäeKarolin GerdtJanete JaemaaMarten KirsJoosep LaanemägiKermo TarvAnete Marie UibuGrete-Lisette Uuemäe 8.aNeljad-viiedTristan HoffmannAndre Martin KljutšivskiEgert KoppelVanessa Karmel KranichKeili KuuskKasper LoogaSimmo PõldReili RebaneAnna-Martha ReinoHedi Tamm 8.bKõik viiedLisette PihorNeljad-viiedMikk KaasikMarili KirsHelen LangKristelle LaurAndres SokorovKaspar SuviLisanne TamsaluChristo VahtramäeBrigitta Võimre 9.aNeljad-viiedLiisa EhamaaIlona KruusamägiAnder Kutter 9.bKõik viiedKarmeli KaasikMari Ann Kristiin OrasNeljad-viiedSandra LiblikGeorg Jaagup PolliAndreas Võik Gümnaasiumiklassides 10.tsKõik viiedEliise AnijalgNeljad-viiedKadi KaskKristjan Kullaste Laura-Liis Nõmme Marcos Veeber 11.tsKõik viiedRando Lang Neljad-viiedKen-Krister Uuspalu  12.msNeljad-viiedJohanna KaskIngrit Lehtsalu 12.tsNeljad-viiedUrmet Pungar  12. oktoobril toimus Elvas Tartumaa koolide matemaatiline võistlusmäng "Tähetargapäev". Lähte kooli meeskonnad tulid I ja III kohale. I kohale tulnud meeskond: Kerdo Suvi (1. b) Märt Kaljuvee (2. b) Hendrik Visk (3. b) III kohale tulnud meeskond: Siim Kaasik (1. a) Johannes Kübar (2. a) Kermo Keedus (3.a) Kiidame õpilasi ja õpetajaid! 26. jaanuaril tehti aulas toimunud kogunemistel kokkuvõtteid 1. poolaastast.Neljadele ja viitele õppisid järgmised õpilased 5.aKõik viiedMariane HeinsaarOliver KoppelLaura-Liis SilbaumNeljad-viiedKaarel KaasikRichard KruusamägiJohanna KübarAron LauriMartti LenziusBerit LilleJaanika Riitta LindbergAndra Liisa MurdeEliise PalmisteAnchela SavolainenMaribel SillardTeele TammetJanar VeedlaMeribel Võimre 5.bKõik viiedEmily EisenbergKristanna KoemetsLisette LehtmeNeljad-viiedJarold ArakEleanoora EvisaluArtur KaasikRagnar KabonenRandes KanterKaisa KreelaRamsi KäppGertu Marion LeppRobin MelkLuule-Mari MeristeRomeo PetrušenkovKarmen PärnaSten-Oliver RaudSandra SiilbekKarl Trahv 6.aKõik viiedLoviisa HoffmannNeljad-viiedKristin JürisMarielle JürjensonKirke KübarLauraliisa LiikvartLaura LuigeAnnabel ToivonenMaria ToomsaluRebeka Toomsalu 6.bNeljad-viiedKarmen BruusAnnabel HermitsAho HiiemäeSandraly IlvesKlaudia KaasikKarl-Marten KüttTerli-Tristina Laurits 7.aNeljad-viiedSimone HeinsaarKaisa KaldjärvLiisbeth KoppelRagnar KübarseppTeele LillJane NikopensiusGregor PaasGern-Kristofer Petin 7.bNeljad-viiedEliisa AinomäeKarolin GerdtJanete JaemaaMarten KirsJoosep LaanemägiKermo TarvAnete Marie UibuGrete-Lisette Uuemäe 8.aNeljad-viiedTristan HoffmannAndre Martin KljutšivskiEgert KoppelVanessa Karmel KranichKeili KuuskKasper LoogaSimmo PõldReili RebaneAnna-Martha ReinoHedi Tamm 8.bK It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which web hosting is best reliability.
Kool kiidab
Kool kiidab
It's definitely not about low price of best web hosting but more related to trustworthy services. I was really not looking cheapest provider, but tried to find indication of which web hosting is best reliability. Third argument is that top web hosting not really hard to grasp, but some background check of particular provider makes it sometimes difficult. They offer safe environment for the best website hosting, full article read more about araweb.co.uk hosting articles I am confident, that web hosting UK is one of the best well balanced and well structured presentation about hosting web provider which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kool kiidab Kool kiidab

Kool kiidab

12. oktoobril toimus Elvas Tartumaa koolide matemaatiline võistlusmäng "Tähetargapäev".
Lähte kooli meeskonnad tulid I ja III kohale.

 

I kohale tulnud meeskond:
Kerdo Suvi (1. b)
Märt Kaljuvee (2. b)
Hendrik Visk (3. b)

 

III kohale tulnud meeskond:
Siim Kaasik (1. a)
Johannes Kübar (2. a)
Kermo Keedus (3.a)

 

Kiidame õpilasi ja õpetajaid!

26. jaanuaril tehti aulas toimunud kogunemistel kokkuvõtteid 1. poolaastast.

Neljadele ja viitele õppisid järgmised õpilased

 

5.a

Kõik viied

Mariane Heinsaar

Oliver Koppel

Laura-Liis Silbaum

Neljad-viied

Kaarel Kaasik

Richard Kruusamägi

Johanna Kübar

Aron Lauri

Martti Lenzius

Berit Lille

Jaanika Riitta Lindberg

Andra Liisa Murde

Eliise Palmiste

Anchela Savolainen

Maribel Sillard

Teele Tammet

Janar Veedla

Meribel Võimre

 

5.b

Kõik viied

Emily Eisenberg

Kristanna Koemets

Lisette Lehtme

Neljad-viied

Jarold Arak

Eleanoora Evisalu

Artur Kaasik

Ragnar Kabonen

Randes Kanter

Kaisa Kreela

Ramsi Käpp

Gertu Marion Lepp

Robin Melk

Luule-Mari Meriste

Romeo Petrušenkov

Karmen Pärna

Sten-Oliver Raud

Sandra Siilbek

Karl Trahv

 

6.a

Kõik viied

Loviisa Hoffmann

Neljad-viied

Kristin Jüris

Marielle Jürjenson

Kirke Kübar

Lauraliisa Liikvart

Laura Luige

Annabel Toivonen

Maria Toomsalu

Rebeka Toomsalu

 

6.b

Neljad-viied

Karmen Bruus

Annabel Hermits

Aho Hiiemäe

Sandraly Ilves

Klaudia Kaasik

Karl-Marten Kütt

Terli-Tristina Laurits

 

7.a

Neljad-viied

Simone Heinsaar

Kaisa Kaldjärv

Liisbeth Koppel

Ragnar Kübarsepp

Teele Lill

Jane Nikopensius

Gregor Paas

Gern-Kristofer Petin

 

7.b

Neljad-viied

Eliisa Ainomäe

Karolin Gerdt

Janete Jaemaa

Marten Kirs

Joosep Laanemägi

Kermo Tarv

Anete Marie Uibu

Grete-Lisette Uuemäe

 

8.a

Neljad-viied

Tristan Hoffmann

Andre Martin Kljutšivski

Egert Koppel

Vanessa Karmel Kranich

Keili Kuusk

Kasper Looga

Simmo Põld

Reili Rebane

Anna-Martha Reino

Hedi Tamm

 

8.b

Kõik viied

Lisette Pihor

Neljad-viied

Mikk Kaasik

Marili Kirs

Helen Lang

Kristelle Laur

Andres Sokorov

Kaspar Suvi

Lisanne Tamsalu

Christo Vahtramäe

Brigitta Võimre

 

9.a

Neljad-viied

Liisa Ehamaa

Ilona Kruusamägi

Ander Kutter

 

9.b

Kõik viied

Karmeli Kaasik

Mari Ann Kristiin Oras

Neljad-viied

Sandra Liblik

Georg Jaagup Polli

Andreas Võik

 

Gümnaasiumiklassides 

10.ts

Kõik viied

Eliise Anijalg

Neljad-viied

Kadi Kask

Kristjan Kullaste 

Laura-Liis Nõmme 

Marcos Veeber

 

11.ts

Kõik viied

Rando Lang 

Neljad-viied

Ken-Krister Uuspalu 

 

12.ms

Neljad-viied

Johanna Kask

Ingrit Lehtsalu

 

12.ts

Neljad-viied

Urmet Pungar 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: