Kool kiidab

Maakondlik inglise keele võistlus 5. klassidele5. klassi õpilased Karmen Bruus, Aho Hiiemäe ja Karl-Marten Kütt osalesid 11. aprillil 5.klasside inglise keele nuputamise ja ingliskeeelsete maade tundmise võistlusel ning tulid 22 võistkonna konkurentsis 3.kohale.Võistlus oli pingeline ja meie võistkond oli pikalt esikohal, kuid jäi siiski lõpuheitluses napilt Elva ja Ülenurme õpilastele alla.   Lähte Üg võitis EVF ja EKSL Koolide Miniliiga (4.- 6. kl) Lõuna- regiooni võrkpallivõistlustel I koha, võites Valga, Võru, Tartu ja Põlva parimat kooli.Võistkonna koosseis: Anete Marie UibuKaisa KaldjärvLiisbeth KoppelDeili TammetEmilia MännikGrete- Lisette Uuemäe jaEliisa Ainomäe.   9. aprillil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis mälumängu UUS HÕBE finaal, kus osales 19 väljavalitud kooli, Lähte Ühisgümnaasium nende hulgas. Meie võistkond saavutas tubli 7. koha. Superfinaalist ehk siis esikolmikusse saamisest jäi puudu 4 punkti. Võistkonda kuulusid 10.TS noormehed: Kalmer Kukk, Rando Lang, Markus Mikk ja Laur Mägi. Poisse oli toetamas klassijuhataja Helle Järvalt.   Tublid õpilased aineolümpiaadidel 2016/2017 õa Geograafia maakonnavoor Karli Pärna         4. kohtKalmer Kukk      7. koht Egert Koppel     10. koht Emakeeleolümpiaadi maakonnavoor Ruben Rembel     1.-2. kohtKarmeli Kaasik      2. kohtRando Lang          4. kohtEleen Jääger         5. kohtIngrit Lehtsalu      6. kohtAnna Louise Priks  7. kohtLisette Pihor          8. kohtReno Vosmi           8. kohtTublid olid Kadi Tralla ja Joosep Saarepuu. Bioloogia piirkonnavoorKarmeli Kaasik   5. koht Füüsika piirkonnavoor Even Luiv         10. koht Keemia piirkonnavoor Kalmer Kukk     6. kohtRando Lang     10. koht Küünlapäeva luulekonkursil olid tublid1. kl Lysandra Ott2. kl Hendrik Visk3. kl Agnes Väester    Piirkondliku matemaatikaolümpiaadi tublimad:Mikk Kaasik        2. kohtEliise Anijalg       2. kohtEgert Koppel       4. kohtTristan Hoffmann 5. kohtLisette Pihor        6. koht Tublid olid Karmeli Kaasik ja Simmo Põld. Maakondlik inglise keele võistlus 5. klassidele5. klassi õpilased Karmen Bruus, Aho Hiiemäe ja Karl-Marten Kütt osalesid 11. aprillil 5.klasside inglise keele nuputamise ja ingliskeeelsete maade tundmise võistlusel ning tulid 22 võistkonna konkurentsis 3.kohale.Võistlus oli pingeline ja meie võistkond oli pikalt esikohal, kuid jäi siiski lõpuheitluses napilt Elva ja Ülenurme õpilastele alla.   Lähte Üg võitis EVF ja EKSL Koolide Miniliiga (4.- 6. kl) Lõuna- regiooni võrkpallivõistlustel I koha, võites Valga, Võru, Tartu ja Põlva parimat kooli.Võistkonna koosseis: Anete Marie UibuKaisa KaldjärvLiisbeth KoppelDeili TammetEmilia MännikGrete- Lisette Uuemäe jaEliisa Ainomäe.   9. aprillil toimus Gustav Adolfi Gümnaasiumis mälumängu UUS HÕBE finaal, kus osales 19 väljavalitud kooli, Lähte Ühisgümnaasium nende hulgas. Meie võistkond saavutas tubli 7. koha. Superfinaalist ehk siis esikolmikusse saamisest jäi puudu 4 punkti. Võistkonda kuulusid 10.TS noormehed: Kalmer Kukk, Rando Lang, Markus Mikk ja Laur Mägi. Poisse oli toetamas klassijuhataja Helle Järvalt.   Tublid õpilased aineolümpiaadidel 2016/2017 õa Geograafia maakonnavoor Karli Pärna         4. kohtKalmer Kukk      7. koht Egert Koppel     10. koht Emakeeleolümpiaadi maakonnavoor Ruben Rembel     1.-2. kohtKarmeli Kaasik      2. kohtRando Lang          4. kohtEleen Jääger         5. kohtIngrit Lehtsalu      6. kohtAnna Louise Priks  7. kohtLisette Pihor          8. kohtReno Vosmi           8. kohtTublid olid Kadi Tralla ja Joosep Saarepuu. Bio First impression was that they offer fair-minded quality top web hosting without bells and whistles.
Kool kiidab
First impression was that they offer fair-minded quality top web hosting without bells and whistles. Probably because they tell complex ideas of best web hosting website in really simple terms, it is definitely worth of reading. Therefore I included about web hosting UK for reaching read more because I understand now hosting provider web much better and servers and well structured presentation about hosting web provider which is pure pleasure to read. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Kool kiidab Kool kiidab

Anna Louise Priks  7. koht

Lisette Pihor          8. koht

Reno Vosmi           8. koht

Tublid olid Kadi Tralla ja Joosep Saarepuu.

Bioloogia piirkonnavoor

Karmeli Kaasik   5. koht

Füüsika piirkonnavoor

Even Luiv         10. koht

Keemia piirkonnavoor

Kalmer Kukk     6. koht

Rando Lang     10. koht

Küünlapäeva luulekonkursil olid tublid

1. kl Lysandra Ott

2. kl Hendrik Visk

3. kl Agnes Väester

Piirkondliku matemaatikaolümpiaadi tublimad:

Mikk Kaasik        2. koht

Eliise Anijalg       2. koht

Egert Koppel       4. koht

Tristan Hoffmann 5. koht

Lisette Pihor        6. koht

Tublid olid Karmeli Kaasik ja Simmo Põld.