Kontsertprogrammid igale vanuselel

9. veebr. 2016

17. veebruaril algusega kell 9.10 toimub aulas koolikontsert "Vasemasin" 4.-6.klassidele. Pääsme hind 3.20.

Kontsertprogrammid igale vanuselel

"Vasemasin" on akustiline kava, mille märksõnadeks on virtuoosne pillimäng, humoorikas laul ning hoogne lavaline liikumine koos tohutu hulga mitmesuguste emotsioonidega. Kava koosneb ülemaailmsetest hittlugudest, mida vürtsitavad pillimeeste trikid ja naljad. Esineb ansambel Brassical, mille koosseisus seitse noormeest, kes mängivad vaskpuhkpille.

19.veebruaril algusega kell 12.25 toimub aulas koolikontsert "Klaveriloomade lood muusikas, sõnas ja pildis" algklassidele. Pääsme hind 2.30.

Kuulata saab spetsiaalselt lastele ja noortele kirjutatud meeleolukaid lugusid klaveriloomadest nii sõnas kui muusikas. Lisaks saab oma silmaga suurel ekraanil näha, kuidas kontserdi ajal valmib päris ehtne raamatuillustratsioon.

26. veebruaril algusega kell 11.20 toimub aulas Dorpat Trio esituses kontsert gümnaasiumiastmele, kus kõlab nii instrumentaal- kui vokaalmuusika. Kontsert on tasuta, rahastab Kultuurkapital.