Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2021/2022 õa

õpetajaaineaegkohtaegkoht
Allik, Raikoaudiovisuaalne meedia T  8. tund õppestuudio  
Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaE 8. tund õppestuudio  
Helm, Tiitmajandus, karjääriõpetus, rahatarkus (7.kl)T 8.tund A-101  
Hurt, EnekunstK 7.-8.tund C-218  
Jufkin, IngaInglise kE 6. tund B-115 R  5.t C-201
Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 7. tundA-206K 8. tundA-206
Kaarde, Varjesaksa keelE 7. tundB-211N 8. tundB-211
Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus
E 7. tund
A-208K 7.-8. tundA-208
Kaasik, Ulvi
4.kl.arvutiT 7.-8. tundA-306N  7.-8. tundA-306
matemaatikaT 7.-8. tundA-306 N  7.-8.tund A-306
Kaiv, HelgimatemaatikaE 8.tundA-308T 7.-8. tundA-308
Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaE 7.-8.tundB-212  
Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusT 8. tundB-116  
Kaljuvee, IiviüldfüüsilineK 7.-8.tund
spordihoone
 N 7.-8.tund spordihoone
Kassatik, Raissavene keelE 7.-8. tundB-311  
Kukk, Evelinmatemaatika
E 5.tund
A-306
 K  7.tund A-303
Kuus, Kristamuusika 4.kl.E 5.-6. tund
A-004
  
Käärik, HenrimuusikaT 8. tundA-004 K 8. tund A-004
Laumets, Raunokehaline kasv.T 7.tundspordihooneR 7.tund
spordihoone
Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.t
T 7.tund 7.klass
A-108N 8.tundA-108
Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 7.-8.tundA-306 N 8.tund A-303
Nagel, Triineesti keel ja kirjandusT 8. tundA-201

 N 6.-7.tund

R 7.tund

A-201
Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund
spordihoone
 T 7.tund spordihoone
Palm, KertumatemaatikaT 7.-8. tundA-305 R 6.tund 5.kl A-305
Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaK 8. tundA-304N 7. tundA-304
Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tundC-205  
Pesti, Kirsiarvuti, robootikaK 7.tundA-103  
Poom, Sirleinglise keelE 7.-8. tundB-116 K 7.tund B-116
Pärtel, Heidofüüsika, tehnol.K 7.-8.tundA-303  
Reitalu, Toivoarvuti, robootikaT 8. tundA-103  
Roosimägi, Janaeesti keel ja kirjandusT 5.-6. tundB-210  
Rukki, Agutööõpetus, joonestam.T 5. tundc-korp. tehnol.klassK 6. tundc-korp. tehnol.klass
Sepp, Martautoõpetus
N kokkuleppel
   
Soo, Mairevene keelE 7.-8.tB-312  
Tafenau Beritinglise keelK 8. tundB-117  
Tamme, LauraPK ajalugu, ühiskE 7.-8.tundA-205  
Tiideberg, MallekeemiaE 7.-8. tundA-301  
Vaher, Kerstikehaline kasv.E 7.-8. tund
spordihoone
  
Varrik, Liidiainglise keelE 8. tundB-115 T 7.tund  B-115
Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 7.-8. tundA-204K 7. tundA-204
Veltson, Peeter inglise keelE 7.tund B-310T 7.tund B-310
Voitka, Jürgengeo., loodusõp.E 7. tundA-113 K 8.tund A-113
Võik, Ilonaeesti keel ja kirjandusE 7.-8. tundA-203T 8.tundA-203