Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa

õpetajaaineaegkohtaegkohtArbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaT 7. tund õppestuudio  Helm, Tiitmajandus, karjääriõpetus, rahatarkus (7.kl)K 7.-8.tund(9.-12.kl) A-101 N 8. tund A-106Hurt, EnekunstE 7. tund C-218 N 8.tund C-218Jufkin, IngaInglise kE 6. tund C-211 T  5.-6.t C-210,B-115Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 8. tund (põhikool)A-206K 7.-8. tund (gümn)A-206Kaarde, Varjesaksa keelE 8. tundB-211T 7. tundB-211Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus E 7. tund (põhikool)A-208K 7.-8. tund (gümn)A-208Kaasik, Ulvi4.kl.arvutiT 7. tundA-306  matemaatikaT 8. tund (gümn)A-306 K  7.-8.tund (põhikool) A-306Kaiv, HelgimatemaatikaE 7.tund (8.kl)8.tund A-308T 6. tund (4.kl)A-308Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaT 7.tund (põhikool)B-212 K 8.tund (gümn) B-212Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusT 8. tundB-116  Kaljuvee, IiviüldfüüsilineE 8.tundspordihoone N 8.tund spordihooneKassatik, Raissavene keelE 7. tund (põhikool)B-311 K 7.-8.tund (gümn) B-311Kukk, Evelinmatemaatika, arvutiõpetus E 7. tund (4.kl)A-306 T 6., 8.tund A-301 ja A-303Kumar, Annelikursus "Õppides loon ennast" E 8.tund (kokkuleppel)A-109  Kuus, Kristamuusika 4.-5.kl.E 6. tundA-004 K 6.tund A-004Käärik, Henrimuusika 6.-12.klT 8. tundA-004 K 8. tund A-004Laumets, Raunokehaline kasv.E 7.tund (põhikool)spordihooneT 7.-8.tund (gümn)spordihooneLeola, Eveinglise keel (põhikool)K 7.-8.tundB-310  Linde, Marianninglise keel K 7.-8.tundB-116  Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.tT 8.tund A-108  Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 7.-8.tundA-306  Nagel, Triineesti keel ja kirjandusT 8. tundA-201 N 7.tund (kokkuleppel)8.tund (alati)R 7.tund (kokkuleppel)A-201Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund (põhikool)spordihoone N 7.-8.tund (gümn) spordihoonePalm, KertumatemaatikaT 6.-8. tundA-305  Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaE 7.- 8. tundA-304  Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tundC-205  Pesti, Kirsiarvuti, robootikaT 7.tundA-103 N 7.tund A-103Pärtel, Heidofüüsika, tehnol.T 7.tund (kokkuleppel)A-303 N 8.tund A-303Roosimägi, Janaeesti keel ja kirjandusE 7.-8. tundB-210  Rukki, Agutööõpetus, joonestam.E 8. tundc-korp. tehnol.klass  Sepp, MartautoõpetusN 8.tund C-109  Soo, Mairevene keelE 7. tund (põhikool)B-312 K 7.-8.tund B-312Tafenau Beritinglise keelE 7.-8. tundB-117  Tamme, LauraPK ajalugu, ühiskK 8.tundA-205  Tiideberg, MallekeemiaE 7. tund (põhikool)A-301 K 7.tund (gümn) A-301Vaher, Kerstikehaline kasv.E 6.-8. tundspordihoone  Varrik, Liidiainglise keelT 8. tundB-115  Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 8. tundA-204T 8. tundA-204Voitka, Jürgengeo., loodusõp.E 7. tund (gümn)A-113 T 8.tund (põhikool) A-113Võik, Ilonaeesti keel ja kirjandusE 8. tund (gümn)A-203T 8.tund (põhikool)A-203 õpetajaaineaegkohtaegkohtArbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaT 7. tund õppestuudio  Helm, Tiitmajandus, karjääriõpetus, rahatarkus (7.kl)K 7.-8.tund(9.-12.kl) A-101 N 8. tund A-106Hurt, EnekunstE 7. tund C-218 N 8.tund C-218Jufkin, IngaInglise kE 6. tund C-211 T  5.-6.t C-210,B-115Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 8. tund (põhikool)A-206K 7.-8. tund (gümn)A-206Kaarde, Varjesaksa keelE 8. tundB-211T 7. tundB-211Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus E 7. tund (põhikool)A-208K 7.-8. tund (gümn)A-208Kaasik, Ulvi4.kl.arvutiT 7. tundA-306  matemaatikaT 8. tund (gümn)A-306 K  7.-8.tund (põhikool) A-306Kaiv, HelgimatemaatikaE 7.tund (8.kl)8.tund A-308T 6. tund (4.kl)A-308Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaT 7.tund (põhikool)B-212 K 8.tund (gümn) B-212Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusT 8. tundB-116  Kaljuvee, IiviüldfüüsilineE 8.tundspordihoone N 8.tund spordihooneKassatik, Raissavene keelE 7. tund (põhikool)B-311 K 7.-8.tund (gümn) B-311Kukk, Evelinmatemaatika, arvutiõpetus E 7. tund (4.kl)A-306 T 6., 8.tund A-301 ja A-303Kumar, Annelikursus "Õppides loon ennast" E 8.tund (kokkuleppel)A-109  Kuus, Kristamuusika 4.-5.kl.E 6. tundA-004 K 6.tund A-004Käärik, Henrimuusika 6.-12.klT 8. tundA-004 K 8. tund A-004Laumets, Raunokehaline kasv.E 7.tund (põhikool)spordihooneT 7.-8.tund (gümn)spordihooneLeola, Eveinglise keel (põhikool)K 7.-8.tundB-310  Linde, Marianninglise keel K 7.-8.tundB-116  Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.tT 8.tund A-108  Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 7.-8.tundA-306  Nagel, Triineesti keel I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept.
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa
I was really confused, because did not understand which is the best web hosting but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. We found out that company capable of best website hosting is worth of mentioning and therefore we publish link here. I am confident about their ideas. Find top notch page of website hosting best for all recommend this company for UK web hosting I read it all and understood web hosting in UK fully. Their well balanced I do not mind having more info about hosting UK web but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa

Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa

õpetajaaineaegkohtaegkoht
Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaT 7. tund õppestuudio  
Helm, Tiitmajandus, karjääriõpetus, rahatarkus (7.kl)

K 7.-8.tund

(9.-12.kl)

 A-101 N 8. tund A-106
Hurt, EnekunstE 7. tund C-218 N 8.tund C-218
Jufkin, IngaInglise kE 6. tund C-211 T  5.-6.t

 C-210,

B-115

Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 8. tund (põhikool)A-206K 7.-8. tund (gümn)A-206
Kaarde, Varjesaksa keelE 8. tundB-211T 7. tundB-211
Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus 
E 7. tund (põhikool)
A-208K 7.-8. tund (gümn)A-208
Kaasik, Ulvi
4.kl.arvutiT 7. tundA-306  
matemaatikaT 8. tund (gümn)A-306 K  7.-8.tund (põhikool) A-306
Kaiv, Helgimatemaatika

E 7.tund (8.kl)

8.tund 

A-308T 6. tund (4.kl)A-308
Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaT 7.tund (põhikool)B-212 K 8.tund (gümn) B-212
Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusT 8. tundB-116  
Kaljuvee, IiviüldfüüsilineE 8.tund
spordihoone
 N 8.tund spordihoone
Kassatik, Raissavene keelE 7. tund (põhikool)B-311 K 7.-8.tund (gümn) B-311
Kukk, Evelinmatemaatika, arvutiõpetus
 E 7. tund (4.kl)
A-306
 T 6., 8.tund A-301 ja A-303
Kumar, Annelikursus "Õppides loon ennast"
 E 8.tund (kokkuleppel)
A-109
  
Kuus, Kristamuusika 4.-5.kl.E 6. tund
A-004
 K 6.tund A-004
Käärik, Henrimuusika 6.-12.klT 8. tundA-004 K 8. tund A-004
Laumets, Raunokehaline kasv.E 7.tund (põhikool)spordihooneT 7.-8.tund (gümn)
spordihoone
Leola, Eveinglise keel (põhikool)K 7.-8.tundB-310  
Linde, Marianninglise keel K 7.-8.tundB-116  
Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.t
T 8.tund 
A-108  
Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 7.-8.tundA-306  
Nagel, Triineesti keel ja kirjandusT 8. tundA-201

 N 7.tund (kokkuleppel)

8.tund (alati)

R 7.tund (kokkuleppel)

A-201
Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund (põhikool)
spordihoone
 N 7.-8.tund (gümn) spordihoone
Palm, KertumatemaatikaT 6.-8. tundA-305  
Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaE 7.- 8. tundA-304  
Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tundC-205  
Pesti, Kirsiarvuti, robootikaT 7.tundA-103 N 7.tund A-103
Pärtel, Heidofüüsika, tehnol.T 7.tund (kokkuleppel)A-303 N 8.tund A-303
Roosimägi, Janaeesti keel ja kirjandusE 7.-8. tundB-210  
Rukki, Agutööõpetus, joonestam.E 8. tundc-korp. tehnol.klass  
Sepp, Martautoõpetus
N 8.tund
 C-109  
Soo, Mairevene keelE 7. tund (põhikool)B-312 K 7.-8.tund B-312
Tafenau Beritinglise keelE 7.-8. tundB-117  
Tamme, LauraPK ajalugu, ühiskK 8.tundA-205  
Tiideberg, MallekeemiaE 7. tund (põhikool)A-301 K 7.tund (gümn) A-301
Vaher, Kerstikehaline kasv.E 6.-8. tund
spordihoone
  
Varrik, Liidiainglise keelT 8. tundB-115  
Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 8. tundA-204T 8. tundA-204
Voitka, Jürgengeo., loodusõp.E 7. tund (gümn)A-113 T 8.tund (põhikool) A-113
Võik, Ilonaeesti keel ja kirjandusE 8. tund (gümn)A-203T 8.tund (põhikool)A-203
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: