Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2022/2023 õa

õpetajaaineaegkohtaegkoht
Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaT 7. tund õppestuudio  
Helm, Tiitmajandus, karjääriõpetus, rahatarkus (7.kl)

K 7.-8.tund

(9.-12.kl)

 A-101 N 8. tund A-106
Hurt, EnekunstE 7. tund C-218 N 8.tund C-218
Jufkin, IngaInglise kE 6. tund C-211 T  5.-6.t

 C-210,

B-115

Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 8. tund (põhikool)A-206K 7.-8. tund (gümn)A-206
Kaarde, Varjesaksa keelE 8. tundB-211T 7. tundB-211
Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus 
E 7. tund (põhikool)
A-208K 7.-8. tund (gümn)A-208
Kaasik, Ulvi
4.kl.arvutiE 7. tundA-306  
matemaatikaT 8. tund (gümn)A-306 K  7.-8.tund (põhikool) A-306
Kaiv, Helgimatemaatika

E 7.tund (8.kl)

8.tund 

A-308T 6. tund (4.kl)A-308
Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaT 7.tund (põhikool)B-212 K 8.tund (gümn) B-212
Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusT 8. tundB-116  
Kaljuvee, IiviüldfüüsilineE 8.tund
spordihoone
 N 8.tund spordihoone
Kassatik, Raissavene keelE 7. tund (põhikool)B-311 K 7.-8.tund (gümn) B-311
Kukk, Evelinmatemaatika, arvutiõpetus
 E 7. tund (4.kl)
A-306
 T 6., 8.tund A-301 ja A-303
Kumar, Annelikursus "Õppides loon ennast"
 E 8.tund (kokkuleppel)
A-109
  
Kuus, Kristamuusika 4.-5.kl.E 6. tund
A-004
 K 6.tund A-004
Käärik, Henrimuusika 6.-12.klT 8. tundA-004 K 8. tund A-004
Laumets, Raunokehaline kasv.E 7.tund (põhikool)spordihooneT 7.-8.tund (gümn)
spordihoone
Leola, Eveinglise keel (põhikool)K 7.-8.tundB-310  
Linde, Marianninglise keel K 7.-8.tundB-116  
Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.t
T 8.tund 
A-108  
Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 7.-8.tundA-306  
Nagel, Triineesti keel ja kirjandusT 8. tundA-201

 N 7.tund (kokkuleppel)

8.tund (alati)

R 7.tund (kokkuleppel)

A-201
Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund (põhikool)
spordihoone
 N 7.-8.tund (gümn) spordihoone
Palm, KertumatemaatikaT 6.-8. tundA-305  
Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaE 7.- 8. tundA-304  
Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tundC-205  
Pesti, Kirsiarvuti, robootikaT 7.tundA-103 N 7.tund A-103
Pärtel, Heidofüüsika, tehnol.T 7.tund (kokkuleppel)A-303 N 8.tund A-303
Roosimägi, Janaeesti keel ja kirjandusE 7.-8. tundB-210  
Rukki, Agutööõpetus, joonestam.E 8. tundc-korp. tehnol.klass  
Sepp, Martautoõpetus
N 8.tund
 C-109  
Soo, Mairevene keelE 7. tund (põhikool)B-312 K 7.-8.tund B-312
Tafenau Beritinglise keelE 7.-8. tundB-117  
Tamme, LauraPK ajalugu, ühiskK 8.tundA-205  
Tiideberg, MallekeemiaE 7. tund (põhikool)A-301 K 7.tund (gümn) A-301
Vaher, Kerstikehaline kasv.E 6.-8. tund
spordihoone
  
Varrik, Liidiainglise keelT 8. tundB-115  
Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 8. tundA-204T 8. tundA-204
Voitka, Jürgengeo., loodusõp.E 7. tund (gümn)A-113 T 8.tund (põhikool) A-113
Võik, Ilonaeesti keel ja kirjandusE 8. tund (gümn)A-203T 8.tund (põhikool)A-203