Konsultatsioonide ajad 1. poolaastal 2020/2021 õa

  EsmaspäevTeisipäevKolmapäevNeljapäev
õpetajaainemitmes tundkohtmitmes tundkohtmitmes tundkohtmitmes tundkoht
Agabuš, Anitakarjääriõpetus      8.tundA-105
Allik, Raikoaudiovisuaalne meedia8.t kokkuleppelA-101    8.tundA-101
Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meedia    8.tundA-101  
Helm, Tiitmajandus    8. tundA-101  
Hurt, Enekunst    8.tundC-218  
Jalukse, KristiPK inglise keel  7. ja 8. tundB-116    
Jõesaar, Triinuinglise k, matem.7. tundB-310  7. tundB-310  
Järvalt, Hellebioloogia, ut,lt7. ja 8. tundA-206      
Kaarde, Varjesaksa keel  
8. t kokkuleppel
B-211  7.-8. tundB-211
Kaart, Eloeesti keel ja kirjandus      7. ja 8. tundA-208
Kaasik, Ulvimatemaatika, 4.kl.arvuti  5.,7.,8. tundA-306    
Kaiv, Helgimatemaatika  7.,8.tundA-308  7.,8.tundA-308
Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogia8.tundB-212  6.tundB-212  
Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandus      7. ja 8. tundB-210
Kaljuvee, Iiviüldfüüsiline    7.,8. tundspordihoone  
Kassatik, Raissavene keel  7,8.tundB-311    
Kask, Karolinarvuti, robootika  8. tundA-103    
Koik, Liisaeesti k, ajakirj.6. ja 7. tundA-201      
Kuus, Kristamuusika 4.kl.5. ja 6. tund5.t aula
6. t. A-004
      
Käärik, Henrimuusika  7. ja 8. tundA-004    
Laumets, Raunokehaline kasv.      7. ja 8. tundspordihoone
Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.ts6a 7.tund
G 8. tund
A-108      
Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimine    8.tundA-3068.tundA-306
Nagel, Triineesti keel ja kirjandus6. ja 7. tundB116      
Pagel, Mariskehaline kasv.      7. ja 8. tundspordihoone
Palm, KertuPK matemaatika  5.,7.,8. tundA-305    
Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsika      7. ja 8. tundA-304
Pedak, Anukäsitöö, kodundus      7. ja 8. tundC205
Poom, Sirleinglise keel    7. ja 8. tundB117  
Reitalu, Toivoarvuti, robootika      7.ja8 tundA-103
Rukki, Agutööõpetus, joonestam.  8. tundtehnol.klass  6.tund (5.klassid)tehnol.klass
Sepp, Martautoõpetus15.30 kokkuleppelC-korpus      
Soo, Mairevene keel 
7. 8 tund B-312
 7.8 tund B-312    
Tafenau Beritinglise keel      6.tund (5.klass)
8. tund
B117
Tamme, LauraPK ajalugu, ühisk., 6a inglise k    8.tundA-205  
Teinemaa, Maarjafüüsika, tehn.8. tundA-303    7. tundA-303
Tiideberg, Mallekeemia9a 8.tundA-301  7. ja 8. tundA-301  
Vaher, Kerstikehaline kasv.    8. tundspordihoone  
Varrik, Liidiainglise keel      7. ja 8. tundB-115
Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.8. tundA-2048. tundA-204    
Voitka, Jürgengeo., loodusõp.7. ja 8. tundA-113  7. ja 8. tundA-113  
Võik, IlonaG ja PK eesti keel ja kirjandus    G 8. tundA-2036. t kokkuleppelA-203