Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa

Agabuš, AnitakarjääriõpetusN 7.-8. tund A-105Allik, Raikoaudiovisuaalne meedia Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaN 8. tund stuudioHelm, TiitmajandusK 8. tund A-101Hurt, EnekunstK 8. tund C-218Jalukse, KristiPK inglise keelN 7.-8. tund B-116Jõesaar, Triinuinglise k, matem.E 7. tund, K 7. tund B-310Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 7.-8. tund A-206Kaarde, Varjesaksa keelE 7.-8. tund B-211Kaart, Eloeesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund A-208Kaasik, Ulvimatemaatika, 4.kl.arvutiE 5.tund (4.kl), T 7.-8. tund A-306Kaiv, HelgimatemaatikaE 7. tund (11.ts), T 7.-8. tundA-308Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaE 7.-8. tund B-212Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund B-210Kaljuvee, IiviüldfüüsilineK 7.-8. tund spordihallKassatik, Raissavene keelE 7.-8. tund B-311Kask, Karolinarvuti, robootikaT 8. tund A-103Koik, Liisaeesti k, ajakirj.K 7.-8. tund A-201Kuus, Kristamuusika 4.kl.E 6. tund, K 6. tund A-004Käärik, HenrimuusikaT 7.-8. tund A-004Laumets, Raunokehaline kasv.T 7. tund, N 7.-8. tund spordihooneLoks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.ts T 8. tund, K 8.tund A-108Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 8. tund, N 8. tund A-306Nagel, Triineesti keel ja kirjandusE 6.-7. tund B-116Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund spordihoonePalm, KertuPK matemaatikaT 7.-8. tund, N 6. tund A-305Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaN 7.-8. tund A-304Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tund C-205Poom, Sirleinglise keelK 7.-8. tund B-116Reitalu, Toivoarvuti, robootikaT 8. tund A-101, A-103Rukki, Agutööõpetus, joonestam.N 9. tund, C-korpus Sepp, MartautoõpetusE 15.30 autoõpetuse klassisSoo, Mairevene keelE 7.-8. tund B-312Tafenau Beritinglise keelE 8. tund, K 8. tund (kokkuleppel) B-117Tamme, LauraPK ajalugu, ühisk., 6a inglise kT 8. tund, K 8.tund A-205Teinemaa, Maarjafüüsika, tehn.K 7. tund, N 6.-7. tund A-303Tiideberg, MallekeemiaE 8.tund A-301Vaher, Kerstikehaline kasv.E 8. tund, K 8. tund spordihooneVarrik, Liidiainglise keelE 8.tund B-115Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 7.tund, T 8. tund A-204Voitka, Jürgengeo., loodusõp.T 7.-8.tund A-113Võik, IlonaG ja PK eesti keel ja kirjandusK 7.-8. tund A-203 Agabuš, AnitakarjääriõpetusN 7.-8. tund A-105Allik, Raikoaudiovisuaalne meedia Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaN 8. tund stuudioHelm, TiitmajandusK 8. tund A-101Hurt, EnekunstK 8. tund C-218Jalukse, KristiPK inglise keelN 7.-8. tund B-116Jõesaar, Triinuinglise k, matem.E 7. tund, K 7. tund B-310Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 7.-8. tund A-206Kaarde, Varjesaksa keelE 7.-8. tund B-211Kaart, Eloeesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund A-208Kaasik, Ulvimatemaatika, 4.kl.arvutiE 5.tund (4.kl), T 7.-8. tund A-306Kaiv, HelgimatemaatikaE 7. tund (11.ts), T 7.-8. tundA-308Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaE 7.-8. tund B-212Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund B-210Kaljuvee, IiviüldfüüsilineK 7.-8. tund spordihallKassatik, Raissavene keelE 7.-8. tund B-311Kask, Karolinarvuti, robootikaT 8. tund A-103Koik, Liisaeesti k, ajakirj.K 7.-8. tund A-201Kuus, Kristamuusika 4.kl.E 6. tund, K 6. tund A-004Käärik, HenrimuusikaT 7.-8. tund A-004Laumets, Raunokehaline kasv.T 7. tund, N 7.-8. tund spordihooneLoks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.ts T 8. tund, K 8.tund A-108Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 8. tund, N 8. tund A-306Nagel, Triineesti keel ja kirjandusE 6.-7. tund B-116Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund spordihoonePalm, KertuPK matemaatikaT 7.-8. tund, N 6. tund A-305Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaN 7.-8. tund A-304Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tund C-205Poom, Sirleinglise keelK 7.-8. tund B-116Reitalu, Toivoarvuti, robootikaT 8. tund A-101, A-103Rukki, Agutööõpetus, joonestam.N 9. tund, C-korpus Sepp, MartautoõpetusE 15.30 autoõpetuse klassisSoo, Mairevene keelE 7.-8. tund B-312Tafenau Beritinglise keelE 8. tund, K 8. tund (kokkuleppel) B-117Tamme, LauraPK ajalugu, ühisk., 6a inglise kT I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing which is the best web hosting and doing what they promise,
Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa
Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing which is the best web hosting and doing what they promise, We found out that company capable of web hosting top is worth of mentioning and therefore we publish link here. I love their enthusiasm on describing their experiences on hosting web top in the page they are best for web hosting (in UK) new knowledge about web hosting in UK is cool, specially if best offers I do not mind having more info about hosting UK web but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa

Konsultatsioonide ajad 2. poolaastal 2020/2021 õa

Agabuš, AnitakarjääriõpetusN 7.-8. tund A-105
Allik, Raikoaudiovisuaalne meedia 
Arbeiter, Timoaudiovisuaalne meediaN 8. tund stuudio
Helm, TiitmajandusK 8. tund A-101
Hurt, EnekunstK 8. tund C-218
Jalukse, KristiPK inglise keelN 7.-8. tund B-116
Jõesaar, Triinuinglise k, matem.E 7. tund, K 7. tund B-310
Järvalt, Hellebioloogia, ut,ltE 7.-8. tund A-206
Kaarde, Varjesaksa keelE 7.-8. tund B-211
Kaart, Eloeesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund A-208
Kaasik, Ulvimatemaatika, 4.kl.arvutiE 5.tund (4.kl), T 7.-8. tund A-306
Kaiv, HelgimatemaatikaE 7. tund (11.ts), T 7.-8. tundA-308
Kaldoja, Elveinglise k, psühholoogiaE 7.-8. tund B-212
Kaljumägi, KarinPK eesti keel ja kirjandusN 7.-8. tund B-210
Kaljuvee, IiviüldfüüsilineK 7.-8. tund spordihall
Kassatik, Raissavene keelE 7.-8. tund B-311
Kask, Karolinarvuti, robootikaT 8. tund A-103
Koik, Liisaeesti k, ajakirj.K 7.-8. tund A-201
Kuus, Kristamuusika 4.kl.E 6. tund, K 6. tund A-004
Käärik, HenrimuusikaT 7.-8. tund A-004
Laumets, Raunokehaline kasv.T 7. tund, N 7.-8. tund spordihoone
Loks, Üllartehnikaaj., spordiaj., retoorika, füüsika 10.ts T 8. tund, K 8.tund A-108
Mauer, Tiitmatemaatika, modelleerimineK 8. tund, N 8. tund A-306
Nagel, Triineesti keel ja kirjandusE 6.-7. tund B-116
Pagel, Mariskehaline kasv.E 7.-8. tund spordihoone
Palm, KertuPK matemaatikaT 7.-8. tund, N 6. tund A-305
Pedaja, Eveliloodusõp., terviseõp., suhtl. füüsikaN 7.-8. tund A-304
Pedak, Anukäsitöö, kodundusE 7.-8. tund C-205
Poom, Sirleinglise keelK 7.-8. tund B-116
Reitalu, Toivoarvuti, robootikaT 8. tund A-101, A-103
Rukki, Agutööõpetus, joonestam.N 9. tund, C-korpus 
Sepp, MartautoõpetusE 15.30 autoõpetuse klassis
Soo, Mairevene keelE 7.-8. tund B-312
Tafenau Beritinglise keelE 8. tund, K 8. tund (kokkuleppel) B-117
Tamme, LauraPK ajalugu, ühisk., 6a inglise kT 8. tund, K 8.tund A-205
Teinemaa, Maarjafüüsika, tehn.K 7. tund, N 6.-7. tund A-303
Tiideberg, MallekeemiaE 8.tund A-301
Vaher, Kerstikehaline kasv.E 8. tund, K 8. tund spordihoone
Varrik, Liidiainglise keelE 8.tund B-115
Veikar, ErkiG ajalugu, ühisk.E 7.tund, T 8. tund A-204
Voitka, Jürgengeo., loodusõp.T 7.-8.tund A-113
Võik, IlonaG ja PK eesti keel ja kirjandusK 7.-8. tund A-203
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: