Konkursid

Märtsikuu lõpuni oodatakse õpilaste videosid konkurssile "Tegi pätti 2017 – Turvatunne”, mille peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE ja GoPro5 Session! Harjumaa Alaealiste Komisjon kuulutas välja videokonkursi "Tegi Pätti". Seitsmendat aastat korraldatava konkursi eesmärgiks on suunata noori enam mõtlema ühiskonna ja iseenda turvalisuse ning probleemide märkamise teemadel. Parimaid konkursitöid kasutavad valdkonna spetsialistid ennetustöö tegemisel ja teemakohaste loengute läbiviimisel. TEGI PÄTTI 2017 videokonkursi teema on "TURVATUNNE" ning ka sel aastal võivad töid esitada alaliselt elavad noored üle Eesti, vanuses 7-18! Videokonkursi eesmärgiks on motiveerida noori märkama vägivalda enda ümber ning looma audiovisuaalseid teoseid, mis kujutavad kellegi suhtes tarvitatavat vägivalda, mida võib esineda kõikjal ühiskonnas.Videod võivad olla nii dokumentaalsed kui ka lavastatud ning soovitatav pikkus on 1-5 minutit. Videokonkursi peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE (1tk) ja GoPro5 Session (5tk).®ürii otsustab erinevate alamkategooriate jaotuse vastavalt laekunud töödele, nendeks on tavaliselt nii vanuselised kui loomingulised kriteeriumid. Tööde esitamise tähtaeg on 31. märts 2017. Loodetavasti on "Tegi pätti" noortele piisavalt väljakutsuv võimalus ennast proovile panna ning mõne arvutitunni sisustamiseks hea idee, et pakkuda neile teistsugust tegevust. Seega palume jagada videokonkursi infot noortele ning ka kolleegidele, et anda võimalikult paljudele noortele võimalus oma nägemuse edastamiseks. Konkursi tingimused ja juhend on leitavad veebilehelt.  Märtsikuu lõpuni oodatakse õpilaste videosid konkurssile "Tegi pätti 2017 – Turvatunne”, mille peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE ja GoPro5 Session! Harjumaa Alaealiste Komisjon kuulutas välja videokonkursi "Tegi Pätti". Seitsmendat aastat korraldatava konkursi eesmärgiks on suunata noori enam mõtlema ühiskonna ja iseenda turvalisuse ning probleemide märkamise teemadel. Parimaid konkursitöid kasutavad valdkonna spetsialistid ennetustöö tegemisel ja teemakohaste loengute läbiviimisel. TEGI PÄTTI 2017 videokonkursi teema on "TURVATUNNE" ning ka sel aastal võivad töid esitada alaliselt elavad noored üle Eesti, vanuses 7-18! Videokonkursi eesmärgiks on motiveerida noori märkama vägivalda enda ümber ning looma audiovisuaalseid teoseid, mis kujutavad kellegi suhtes tarvitatavat vägivalda, mida võib esineda kõikjal ühiskonnas.Videod võivad olla nii dokumentaalsed kui ka lavastatud ning soovitatav pikkus on 1-5 minutit. Videokonkursi peaauhindadeks on seikluskaamerad Garmin VirbXE (1tk) ja GoPro5 Session (5tk).®ürii otsustab erinevate alamkategooriate jaotuse vastavalt laekunud töödele, nendeks on tavaliselt nii vanuselised kui loomingulised kriteeriumid. Tööde esitamise tähtaeg on 31. märts 2017. Loodetavasti on "Tegi pätti" noortele piisavalt väljakutsuv võimalus ennast proovile panna ning mõne arvutitunni sisustamiseks hea idee, et pakkuda neile teistsugust tegevust. Seega palume jagada videokonkursi infot noortele ning ka kolleegidele, et anda võimalikult paljudele noortele võimalus oma nägemuse edastamiseks. Konkursi tingimused ja juhend on leitavad veebilehelt.  However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting and discover best companies.
Konkursid
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See the best web hosting and discover best companies. Probably because they tell complex ideas of top web hosting in really simple terms, it is definitely worth of reading. It is definitely knowledgeable company, which makes choice extremely lucrative hosting web top find follow this link because they offer reliable services, I experienced website hosting best and am convinced of their quality position is really strong and they know well what is really important after reading this article, I know much better hosting web UK and may suggest ideas about hosting web service even to my friends. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Konkursid Konkursid

Videokonkurss "Tegi pätti!"

Tööde esitamise tähtaeg on 31. märts 2017.

Konkursi tingimused ja juhend on leitavad veebilehelt