Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

27. jaan. 2020

24. jaanuaril toimus Ülenurme Gümnaasiumis emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor, kus osales 15 meie kooli õpilast.

Kiiduväärt tulemused emakeeleolümpiaadilt

10. klasside arvestuses tõi esikoha ära Liisa Järve (10.ms, juhendaja Elo Kaart).
11. klasside arvestuses saadi lausa kolmikvõit: esimest-teist kohta jagasid Liisa Ehamaa ja Laura Rebane ning kolmandale kohale tuli Marianne Veberson (kõik 11.ms, juhendaja Ilona Võik). Kuna olümpiaaditeema oli seotud meediaga, siis tuleb meediklassidesse tulnud võitude eest eriti tänada meediaõpetajat Liisa Koiki.

Tublilt esindasid kooli veel
õpetaja Elo Kaardi õpilased Lisette Lehtme (7.b), Jane Nikopensius ja Kaisa Kaldjärv (9.a) ning Kristelle Laur (10.ts);
õpetaja Karin Kaljumäe õpilased Annabel Toivonen ja Kristin Jüris (8.a);
õpetaja Liisa Koigi õpilased Sandraly Ilves ja Klaudia Kaasik (8.b);
õpetaja Ilona Võigu õpilased Kristjan Kullaste ja Eliise Anijalg (12.ts) ning Sandra Pomjalov (12.ms).