Juhtimisstruktuur

Kooli juhtkond Loks, Üllar Direktor   7 334 184     RPattak, Arvo    Õppejuht   7 334 185      Kumar, Anneli Korraldusjuht   7 334 186   Tamme, Tiina Sotsiaalpedagoog      7 334 187     Helm, Tiit Infojuht   52 95 627      Kooli hoolekogu  esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Hango,Birgitõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja  Kooli juhtkond Loks, Üllar Direktor   7 334 184     RPattak, Arvo    Õppejuht   7 334 185      Kumar, Anneli Korraldusjuht   7 334 186   Tamme, Tiina Sotsiaalpedagoog      7 334 187     Helm, Tiit Infojuht   52 95 627      Kooli hoolekogu  esimeesKreela,Jaanikalapsevanemate esindaja  aseesimeesMauer,Tiitõppenõukogu esindaja  sekretärLill,Janikalapsevanemate esindaja   Vosmi,Kristiinalapsevanemate esindaja   Robi,Jaanuslapsevanemate esindaja   Hango,Birgitõppenõukogu esindaja   Aruoja,Tarmovalla esindaja    õpilasesinduse esindaja  Simple, yet really professionally explained best hosting web, I really enjoyed reading it.
Juhtimisstruktuur
Simple, yet really professionally explained best hosting web, I really enjoyed reading it. While searching for in depth information about which is the best web hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of web hosting best browse click for more because they offer reliable services, I experienced web hosting top and am convinced of their quality systems everyday usage is really what matters. Therefore see website hosting best and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Juhtimisstruktuur Juhtimisstruktuur

Kooli juhtkond