Informatsioon distantsõppe korralduse kohta Lähte Ühisgümnaasiumis

Üllar Loks, direktor 13. märtsil 2020

COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks ja haiguse ennetamiseks on Lähte Ühisgümnaasium kuni 20. aprillini üle viidud kodusele õppele. Vajadusel võib periood pikeneda.

Õpilaste ja õpetajate suhtlemine toimub sellel perioodil e-kanalite, põhiliselt Stuudiumi, kaudu. Tahan rõhutada, et õpe ei ole ära jäetud vaid seda viiakse läbi tavapärasest erineval viisil.

Palun lapsevanematel kaasa aidata, et Teie lapsed võtaksid oma õppimist ja ülesannete täitmist tõsiselt. Oleks hea, et saaksime vajaliku tehtud ilma õppeaastat pikendamata. Õpetajatega on võimalik ühendust võtta e-kanalites tööpäeviti kella 8.00-15.00-ni.

Kui Teie peres esineb viirusesse haigestumist siis palun informeerida mind otse. See info aitab edaspidi koolil vajalikke otsuseid õigesti teha.

Jääge terveks!

Head soovides

Üllar Loks

direktor

Juhendi distantsõppe korralduse kohta leiate siit.

pdf Info distantsõppe korralduse kohta (.pdf 0,4Mb).