Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
Huvitegevus koolis

Lähte Ühisgümnaasiumi huviringid 2015/2016. õppeaastal.  ringjuhendajatoimumise aegvanuseastekoht  LastekoorHenri Käärik,Krista KuusE 7.tK 7. t5. - 8.kl.A - 004  NoortekoorHenri KäärikE 8.t N 8 t9. - 12. kl.A - 004  MudilaskoorKrista KuusT 6 t R 6 t1.- 4. kl. aula  PoistekoorHenri Käärik,Krista KuusN 6 t1.- 5.kl.A - 004  SõnakunstiringMaili EdelaK 6t1.- 3.kl.C - korpus  Rahvatantsurühm  "Kringlike"Marius AaveK 15.15 -18.009.-12.kl.aula  KäsitööringLiina LaansaluE 14.15-17.00 T 16-195.-7.kl. 7.-9.kl.C - 205  KunstiringEne HurtE 6.-7.tund K 7.- 8.tundkõigileC - 218  PuutööringKudrun VungiT 13.30- 15.002.- 5.klassC- 109   Treeningajad 2015/2016 1. poolaastal ESMASPÄEV  aegtreeningtreenerkoht12.25 - 13.15tähelepanu, start! 1.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.15pallimängud 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 114.15 - 16.15korvpall P vanemadI. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 214.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 214.15 - 16.15võrkpall P 4.-6.kl.T. Nõmmistuspordihoone väljak 316.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Karjanespordihoone väljak 214.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja    TEISIPÄEV  aegtreeningtreenerkoht14.15 - 15.00kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 315.00 - 16.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 313.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 114.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 116.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Karjanespordihoone väljak 218.00 - 19.30võrkpall T vanemadK. Karjanespordihoone väljak 214.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja14.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja    KOLMAPÄEV  aegtreeningtreenerkoht14.15 - 16.20võrkpall P  4.- 6.kl.T. Nõmmistuspordihoone väljak 314.30 - 15.30korvpall 2.- 4. kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 115.00 - 16.00saalihokiR. Laumetsspordihoone väljak 216.00 - 17.30õpetajate treeningK.Tobrelutsspordihoone väljak 214.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja16.15 - 17.45võrkpall noorem/vanemadK. Karjanemaadlus - ja suusamaja19.00 - 20.00aeroobikaK.Tobrelutsmaadlus - ja suusamaja    NELJAPÄEV  aegtreeningtreenerkoht12.25 - 13.20tähelepanu, start! 1.- 2.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.15pallimängud T 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 114.15 - 15.15korvpall P nooremadI. Kaljuveespordihoone väljak 115.15 - 16.15korvpall P vanemadI. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 214.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 216.15 - 17.45võrkpall T vanemadK. Karjanespordihoone väljak 114.15 - 16.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 316.30 - 18.00võrkpall P vanemadA. Meresaarspordihoone väljak 314.15 - 17.00 maadlusV. Proovelmaadlus - ja suusamaja18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja    REEDE   aegtreeningtreenerkoht12.25  - 13.15tähelepanu, start! 1.- 2.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.15pallimängud P 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 114.00 - 15.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 314.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja14.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja Lähte Ühisgümnaasiumi huviringid 2015/2016. õppeaastal.  ringjuhendajatoimumise aegvanuseastekoht  LastekoorHenri Käärik,Krista KuusE 7.tK 7. t5. - 8.kl.A - 004  NoortekoorHenri KäärikE 8.t N 8 t9. - 12. kl.A - 004  MudilaskoorKrista KuusT 6 t R 6 t1.- 4. kl. aula  PoistekoorHenri Käärik,Krista KuusN 6 t1.- 5.kl.A - 004  SõnakunstiringMaili EdelaK 6t1.- 3.kl.C - korpus  Rahvatantsurühm  "Kringlike"Marius AaveK 15.15 -18.009.-12.kl.aula  KäsitööringLiina LaansaluE 14.15-17.00 T 16-195.-7.kl. 7.-9.kl.C - 205  KunstiringEne HurtE 6.-7.tund K 7.- 8.tundkõigileC - 218  PuutööringKudrun VungiT 13.30- 15.002.- 5.klassC- 109   Treeningajad 2015/2016 1. poolaastal ESMASPÄEV  aegtreeningtreenerkoht12.25 - 13.15tähelepanu, start! 1.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.15pallimängud 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 114.15 - 16.15korvpall P vanemadI. Kaljuveespordihoone väljak 113.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 214.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 214.15 - 16.15võrkpall P 4.-6.kl.T. Nõmmistuspordihoone väljak 316.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Karjanespordihoone väljak 214.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja    TEISIPÄEV  aegtreeningtreenerkoht14.15 - 15.00kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 315.00 - 16.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 313.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 114.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 116.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Kar Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it.
Huvitegevus koolis
Huvitegevus koolis
Simple, yet really professionally explained what is the best web hosting, I really enjoyed reading it. It may be not leisure reading, but hosting web top is sometimes a little bit technical. I dont mind harder articles, because deeper truth is inside on their writings. I am confident about their ideas. Find top notch page of website hosting best for website UK web hosting reviews by araweb.co.uk Ltd. sure bet, I believe that best hosting website proves results in short time for long time benefits. Take clear understanding for publications, which are really important for me. Finally, which web hosting UK exites me every day. Take my words for this! sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
Huvitegevus koolis Huvitegevus koolis

Huvitegevus koolis

Lähte Ühisgümnaasiumi huviringid 2015/2016. õppeaastal.

 

ringjuhendajatoimumise aegvanuseastekoht
  Lastekoor

Henri Käärik,

Krista Kuus

E 7.t

K 7. t

5. - 8.kl.A - 004
  NoortekoorHenri Käärik

E 8.t 

N 8 t

9. - 12. kl.A - 004
  MudilaskoorKrista KuusT 6 t
R 6 t
1.- 4. kl. aula
  Poistekoor

Henri Käärik,

Krista Kuus

N 6 t1.- 5.kl.A - 004
  SõnakunstiringMaili EdelaK 6t1.- 3.kl.C - korpus
  Rahvatantsurühm  "Kringlike"Marius AaveK 15.15 -18.009.-12.kl.aula
  KäsitööringLiina Laansalu

E 14.15-17.00 

T 16-19

5.-7.kl.
7.-9.kl.
C - 205
  KunstiringEne HurtE 6.-7.tund
K 7.- 8.tund
kõigileC - 218
  PuutööringKudrun VungiT 13.30- 15.002.- 5.klassC- 109

 

 

Treeningajad 2015/2016 1. poolaastal

ESMASPÄEV  
aegtreeningtreenerkoht
12.25 - 13.15tähelepanu, start! 1.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
13.20 - 14.15pallimängud 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
14.15 - 16.15korvpall P vanemadI. Kaljuveespordihoone väljak 1
13.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 2
14.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 2
14.15 - 16.15võrkpall P 4.-6.kl.T. Nõmmistuspordihoone väljak 3
16.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Karjanespordihoone väljak 2
14.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja
    
TEISIPÄEV  
aegtreeningtreenerkoht
14.15 - 15.00kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 3
15.00 - 16.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 3
13.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 1
14.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 1
16.15 - 17.45võrkpall T nooremadK. Karjanespordihoone väljak 2
18.00 - 19.30võrkpall T vanemadK. Karjanespordihoone väljak 2
14.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
14.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja
    
KOLMAPÄEV  
aegtreeningtreenerkoht
14.15 - 16.20võrkpall P  4.- 6.kl.T. Nõmmistuspordihoone väljak 3
14.30 - 15.30korvpall 2.- 4. kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
15.00 - 16.00saalihokiR. Laumetsspordihoone väljak 2
16.00 - 17.30õpetajate treeningK.Tobrelutsspordihoone väljak 2
14.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
16.15 - 17.45võrkpall noorem/vanemadK. Karjanemaadlus - ja suusamaja
19.00 - 20.00aeroobikaK.Tobrelutsmaadlus - ja suusamaja
    
NELJAPÄEV  
aegtreeningtreenerkoht
12.25 - 13.20tähelepanu, start! 1.- 2.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
13.20 - 14.15pallimängud T 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
14.15 - 15.15korvpall P nooremadI. Kaljuveespordihoone väljak 1
15.15 - 16.15korvpall P vanemadI. Kaljuveespordihoone väljak 1
13.20 - 14.45võrkpall T nooremadE. Laanesspordihoone väljak 2
14.45 - 16.00võrkpall T vanemadE. Laanesspordihoone väljak 2
16.15 - 17.45võrkpall T vanemadK. Karjanespordihoone väljak 1
14.15 - 16.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 3
16.30 - 18.00võrkpall P vanemadA. Meresaarspordihoone väljak 3
14.15 - 17.00 maadlusV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
18.00 - 19.45judoA. Kukkmaadlus - ja suusamaja
    
REEDE   
aegtreeningtreenerkoht
12.25  - 13.15tähelepanu, start! 1.- 2.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
13.20 - 14.15pallimängud P 3.- 4.kl.I. Kaljuveespordihoone väljak 1
14.00 - 15.30kergejõustikK. Viruspordihoone väljak 3
14.15 - 15.00maadlus nooremadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
15.00 - 16.30maadlus vanemadV. Proovelmaadlus - ja suusamaja
14.30 - 16.00suusatamine nooremadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
15.30 - 17.00suusatamine vanemadA. Vahtramaadlus - ja suusamaja
Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: