Head alanud, 2022.aastat!

5. jaan. 2022

Hea õpilane, õpetaja, töötaja, lapsevanem!
Olgu alanud aasta rõõmu ja rahulolu toov!

Head alanud, 2022.aastat!

Olge ikka optimistlikud ja asjalikud ja arvestage, et naeratusele vastatakse ikka naeratusega. Meid ootab kindlasti ees üks tore aasta.

Nüüd teade testimise kohta.
Järgneval kahel nädalal testitakse koolis kõiki õpilasi ja töötajaid haiguse leviku tõkestamiseks. Testimise päevad on esmaspäev ja neljapäev. Testid antakse koolis esimese tunni õpetaja poolt. Testi teeb iga õpilane loomulikult ise. Neil, kellel on varem teste koju antud, ärge neid praegu kasutage. Testime kõik koolis, et saada selge ja ühtne ülevaade haigusohust. Muidugi loodame, et oleme viirusest puutumata jäänud. Testist keeldumisest informeerib lapsevanem oma lapse klassijuhatajat juba vaheaja viimastel päevadel.
Haigustunnuste olemasolul jääge palun koju ja tulge siis kui haigusnähtusid enam pole.

Heade soovidega
direktor