Eksamite ja tasemetööde toimumisajad

Gümnaasiumi riigieksamid 2017/2018. õppeaastal

eksam

kuupäev, algusaeg

ruum

komisjoni esimees

komisjoni liikmed

eesti keel

16. aprill

kell 10.00

aula

Anneli Kumar

Ilona Võik

Kait Eiland (Alatskivi)

inglise keel

(kirjalik)

4. mai

kell 10.00

aula

Tiit Helm

Ingrid Kuningas

Maiki Hint (Alatskivi)

inglise keel

(suuline)

7.- 9. mai

kell 9.00

inglise keele klass

B-117

Tiit Helm

Inga Jufkin

Ingrid Kuningas

Maiki Hint (Alatskivi)

matemaatika

25. mai

kell 10.00

aula

Üllar Loks

Tiit Mauer (Lähte)

Svetlana Goidina (Alatskivi)

 

Gümnaasiumi koolieksamid 2017/2018. õppeaastal 

eksam

kuupäev, algusaeg

ruum

komisjoni esimees

komisjoni liikmed

autoõpetus

17. mai

kell 13.20

autoõpetuse klass

Anneli Kumar

Mart Sepp

Erich Virk

tehnoloogiaprojekt

11. juuni

kell 9.00

A-113

Üllar Loks

Erich Virk

Toivo Reitalu

bioloogia

12. juuni

kell 9.00

A-206

Anneli Kumar

Helle Järvalt

Erich Virk

keemia 

12. juuni

kell 9.00

A-206

Anneli Kumar

Malle Tiideberg

Helle Järvalt

ajalugu

12. juuni

kell 9.00

A-206

Anneli Kumar

Erki Veikar

Laura Tamme

geograafia

12. juuni

kell 9.00

A-206

Anneli Kumar

Mare Läns

Eveli Pedaja

meediaprojekt

11. juuni

kell 10.30

A-113

Anneli Kumar

Tiit Helm

Liisa Koik

 

 

Ühtsed põhikooli lõpueksamid

eksam

kuupäev,

algusaeg

ruum

komisjoni esimees

komisjoni liikmed

eesti keel

1. juuni

kell 10.00

aula

Arvo Pattak

Elo Kaart

Karin Kaljumägi

Liisa Koik

matemaatika

8. juuni

kell 10.00

aula

Üllar Loks

Ulvi Kaasik

Kertu Palm

Tiit Mauer

matemaatika

8. juuni

kell 10.00

õpiabi klass

Arvo Pattak

Pirje Pärna

Helgi Kaiv

ühiskonna-

õpetus

13. juuni

kell 10.00

aula

Arvo Pattak

Laura Tamme

Erki Veikar

füüsika

13. juuni

kell 10.00

aula

Arvo Pattak

Erich Virk

Tiit Mauer

Eveli Pedaja

keemia

 

13. juuni

kell 10.00

aula

Arvo Pattak

Malle Tiideberg

Helle Järvalt

bioloogia

13. juuni

kell 10.00

aula

Arvo Pattak

Helle Järvalt

Malle Tiideberg

inglise keel

(kirjalik)

13. juuni

kell 10.00

inglise keele klass

Tiit Helm

Inga Jufkin

Elve Kaldoja

inglise keel (suuline)

14. juuni

kell 8.30

inglise keele klass

Tiit Helm

Inga Jufkin

Elve Kaldoja

 

 

3. klassi tasemetööd


eesti keel (kirjalik) – 24. mai 2018. a;
matemaatika (kirjalik) – 29. mai 2018. a.

 

6. klassi tasemetööd


eesti keel (kirjalik) – 16. mai 2018. a;
matemaatika (kirjalik) – 22. mai 2018. a;