Dorpat Trio tuleb külla

17. aprillil 2015

Klassikalise muusika ansambel Dorpat Trio pakub Lähte Üg 10.-11.kl. õpilastele muusikatundi, kus esitatakse klassikat ja romantilist muusikat ning räägitakse ka juttu.
Meie kooli toimub see kontsert 6. mail kell 9.10, sihgrupp gümnaasium, kuna kontserti rahastab Eesti Kultuurkapital, on see õpilastele tasuta.

Dorpat Trio tuleb külla
Dorpat Trio.

Dorpat Trio (Anna Samsonova, Enno Lepnurm, Irina Oja) musitseerib koos 2012. aasta juunist. Trio korraldab kontserte üle Eesti nii täiskasvanutele kui ka lastele ning võtab osa kontserdisarjadest Musica Sacra, Kammermuusika linnas, Muusika Eestimaale jt. Samas teeb trio koostööd ooperilauljatega kontserdisarjades Viini leierkast ning Con forza e tenerezza. Esmakordselt esineti Narva XVIII J. Mravinski nim rahvusvahelisel muusikafestivalil. Novembris 2012 osales trio VI J. Joachimi nim rahvusvahelisel kammermuusika konkursil Weimaris (Saksamaa). Trio repertuaari kuuluvad teosed klassikast tänapäevani, mõned neist on esmaettekanded Eestis.