Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
4. klasside 1. poolaasta tunniplaan

4.A klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. loodusõpetus A-304 4. eesti keel A-201 5. inglise keel A-205 Teisipäev 1. inglise keel A-205 2. eesti keel A-201 3. arvuti A-103 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 5. muusika C-215 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja A-205 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. eesti keel A-201 4. kunst C-218 Neljapäev 1. loodusõpetus A-304 2. kehaline kasv. (spordihoone) 3. muusika C-215 4. eesti keel A-201 6. poistekoor Reede 1. inglise keel A-205 2. tööõpetus C-218 3. matemaatika A-308/ A-306/A-305 4. eesti keel A-201 5. kehaline kasv. (spordihoone) 6. mudilaskoor  4.B klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/ A-305 3. kunst C-218 4. eesti keel B-210 5. muusika B-215 Teisipäev 1. eesti keel B-210 2. inglise keel B-116 3. tööõpetus C-205 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja C-205 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. loodusõpetus A-304 4. inglise keel B-116 5. muusika C-215  Neljapäev 1. eesti keel B-210 2. kehaline kasv. (spordihoone) 3. eesti keel B-210 4. arvuti A-103 6. poistekoor  Reede 1. inglise keel B-116 2. loodusõpetus A-304 3. matemaatika A-306/A-305 4. eesti keel B-210 5. kehaline kasv. (spordihoone) 6. mudilaskoor   4.C klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. eesti keel A-201 4. muusika C-215 5. loodusõpetus A-304 Teisipäev 1. eesti keel A-201 2. inglise keel B-212 3. kunst C-218 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja A-201 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. inglise keel B-212 4. eesti keel A-201 5. loodusõpetus A-304 Neljapäev 1. eesti keel A-201 2. kehaline kasv. (spordihoone) 3. arvuti A-103 4. muusika C-215 6. poistekoor Reede 1. eesti keel A-201 2. inglise keel B-212 3. matemaatika A-308/ A-306/A-305 4. tööõpetus C-218 5. kehaline kasv. (spordihoone) 6. mudilaskoor  4.A klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. loodusõpetus A-304 4. eesti keel A-201 5. inglise keel A-205 Teisipäev 1. inglise keel A-205 2. eesti keel A-201 3. arvuti A-103 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 5. muusika C-215 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja A-205 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. eesti keel A-201 4. kunst C-218 Neljapäev 1. loodusõpetus A-304 2. kehaline kasv. (spordihoone) 3. muusika C-215 4. eesti keel A-201 6. poistekoor Reede 1. inglise keel A-205 2. tööõpetus C-218 3. matemaatika A-308/ A-306/A-305 4. eesti keel A-201 5. kehaline kasv. (spordihoone) 6. mudilaskoor  4.B klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/ A-305 3. kunst C-218 4. eesti keel B-210 5. muusika B-215 Teisipäev 1. eesti keel B-210 2. inglise keel B-116 3. tööõpetus C-205 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja C-205 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. loodusõpetus A-304 4. inglise keel B-116 5. muusika C-215  Neljapäev 1. eesti keel B-210 2. kehaline kasv. (spordihoone) 3. eesti keel B-210 4. arvuti A-103 6. poistekoor  Reede 1. inglise keel B-116 2. loodusõpetus A-304 3. matemaatika A-306/A-305 4. eesti keel B-210 5. kehaline kasv. (spordihoone) 6. mudilaskoor   4.C klassEsmaspäev 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. eesti keel A-201 4. muusika C-215 5. loodusõpetus A-304 Teisipäev 1. eesti keel A-201 2. inglise keel B-212 3. kunst C-218 4. matemaatika A-308/ A-306/A-305 6. mudilaskoor Kolmapäev 1. klassijuhataja A-201 2. matemaatika A-308/ A-306/A-305 3. inglise keel B-212 4. eesti keel A-201 5. loodusõpetus A-304 Neljapäev First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles.
4. klasside 1. poolaasta tunniplaan
4. klasside 1. poolaasta tunniplaan
First impression was that they offer fair-minded quality web hosting best without bells and whistles. However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See web hosting top and dicover best companies. I love their enthusiasm on describing their experiences on web top hosting full info click for web hosting it's recognized brand with satisfying best website hosting always rigorously seeking right best offers everyday usage is really what matters. Therefore see website hosting best and find your way. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
4. klasside 1. poolaasta tunniplaan  4. klasside 1. poolaasta tunniplaan

4. klasside 1. poolaasta tunniplaan

4.A klass

Esmaspäev 

1. kehaline kasv. (spordihoone)
2. matemaatika A-308/ A-306/A-305
3. loodusõpetus A-304
4. eesti keel A-201
5. inglise keel A-205

 

Teisipäev
1. inglise keel A-205
2. eesti keel A-201
3. arvuti A-103
4. matemaatika A-308/ A-306/A-305
5. muusika C-215
6. mudilaskoor

Kolmapäev
1. klassijuhataja A-205
2. matemaatika A-308/ A-306/A-305
3. eesti keel A-201
4. kunst C-218

 

Neljapäev
1. loodusõpetus A-304
2. kehaline kasv. (spordihoone)
3. muusika C-215
4. eesti keel A-201
6. poistekoor

 

Reede
1. inglise keel A-205
2. tööõpetus C-218
3. matemaatika A-308/ A-306/A-305
4. eesti keel A-201
5. kehaline kasv. (spordihoone)
6. mudilaskoor

 

4.B klass

Esmaspäev
1. kehaline kasv. (spordihoone)
2. matemaatika A-308/ A-306/ A-305
3. kunst C-218
4. eesti keel B-210
5. muusika B-215

Teisipäev
1. eesti keel B-210
2. inglise keel B-116
3. tööõpetus C-205
4. matemaatika A-308/ A-306/A-305
6. mudilaskoor

Kolmapäev
1. klassijuhataja C-205
2. matemaatika A-308/ A-306/A-305
3. loodusõpetus A-304
4. inglise keel B-116
5. muusika C-215

 

 

Neljapäev
1. eesti keel B-210
2. kehaline kasv. (spordihoone)
3. eesti keel B-210
4. arvuti A-103
6. poistekoor

 

 

Reede
1. inglise keel B-116
2. loodusõpetus A-304
3. matemaatika A-306/A-305
4. eesti keel B-210
5. kehaline kasv. (spordihoone)
6. mudilaskoor

 

 

 

4.C klass

Esmaspäev
1. kehaline kasv. (spordihoone)
2. matemaatika A-308/ A-306/A-305
3. eesti keel A-201
4. muusika C-215
5. loodusõpetus A-304

Teisipäev
1. eesti keel A-201
2. inglise keel B-212
3. kunst C-218
4. matemaatika A-308/ A-306/A-305
6. mudilaskoor

Kolmapäev
1. klassijuhataja A-201
2. matemaatika A-308/ A-306/A-305
3. inglise keel B-212
4. eesti keel A-201
5. loodusõpetus A-304

Neljapäev
1. eesti keel A-201
2. kehaline kasv. (spordihoone)
3. arvuti A-103
4. muusika C-215
6. poistekoor

 

Reede
1. eesti keel A-201
2. inglise keel B-212
3. matemaatika A-308/ A-306/A-305
4. tööõpetus C-218
5. kehaline kasv. (spordihoone)
6. mudilaskoor

 

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: