16.detsembril saab osta trükisooja detsembrikuu Lügemikku!

14. dets. 2021

Ka seekordses koolilehes on mitmeid kaasahaaravaid lugusid Lähte ÜG-s toimunust.

Muuhulgas saab lugeda kolme intervjuud kahe koolitöötaja ja ühe vilistlasega, ennast tutvustab põhikooli õpilasesinduse president Kaisa Kreela, Angela Rebane avaldab arvamust tulevikuraha kohta, kajastatud on mitmed põnevad ja isegi skandaalsed novembri- ja detsembrikuu sündmused.

Veel kostitab Lügemiku toimetus meie lugejaid horoskoobiga uueks aastaks. Lehes on olemas ka uus lugejamäng - ootame taas vastuseid, et võitjat auhinnaga rõõmustada!

Leht maksab 1 € ja seda saab osta koolilehe toimetuse liikmetelt ning õpetaja Triin Nageli käest 16., 17. ja 20. detsembri pikal vahetunnil. Peale 2. tundi müüb toimetus lehti juhtimiskeskuse ees.

C-korpusesse tuleme ajalehte müüma neljapäeval, 16. detsembril ja vaatame jooksvalt, kas on veel vaja.

Head lugemist soovib
Lügemiku toimetus