Uudised      Vastuvõtt      Lapsevanemale      Kontakt      
11. klasside 1. poolaasta tunniplaan

11.MS klassEsmaspäev 1. inglise keel B-115/ B-117 2. ajalugu A-204 3. matemaatika A-204 4. matemaatika A-204 5. muusika A-004 6. eesti keel A-208 7. video M A-101 8. video M A-101 Teisipäev 1. eesti keel A-208 2. füüsika A-303 3. ajak.M/üldkeh.S A-101/spordih. 4. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih. 5. bioloogia A-206 6. matemaatika A-305 7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 Kolmapäev 1. klassijuhataja A-204 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kehaline kasv. (spordihoone) 4. keemia A-301 5. geograafia B-310 6. inglise keel B-115/ B-117 Neljapäev 1. eesti keel A-208 2. eesti keel A-208 3. bioloogia A-206 4. ajalugu A-204 5. füüsika A-303 6. psühholoogia B-212 7. kirjand.M8. noortekoor Reede 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kunst C-218 4. inglise keel B-115/ B-117 5. matemaatika A-303     11.TS klass Esmaspäev 1. inglise keel B-115/ B-117 2. füüsika A-303 3. matemaatika A-308 4. ajalugu A-204 5. bioloogia A-206 6. keemia A-1037. sepatöö* T valik C-korpus Teisipäev 1. muusika A-004 2. matemaatika A-308 3. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih. 4. mod.T/üldkeh.S A-103/spordih. 5. eesti keel A-203 6. eesti keel A-203 7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 Kolmapäev 1. klassijuhataja B-310 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kehaline kasv. (spordihoone) 4. füüsika A-303 5. kunst C-218 6. inglise keel B-115/ B-117 7. keemia A-103 Neljapäev 1. matemaatika A-308 2. matemaatika A-308 3. geograafia B-310 4. bioloogia A-206 5. eesti keel A-203 6. auto T/ psühhol.S C-111/ B-212 7. auto T  C-1118. noortekoor Reede 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. ajalugu A-204 4. inglise keel B-115/ B-117 5. eesti keel A-203 6. matemaatika A-308 11.MS klassEsmaspäev 1. inglise keel B-115/ B-117 2. ajalugu A-204 3. matemaatika A-204 4. matemaatika A-204 5. muusika A-004 6. eesti keel A-208 7. video M A-101 8. video M A-101 Teisipäev 1. eesti keel A-208 2. füüsika A-303 3. ajak.M/üldkeh.S A-101/spordih. 4. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih. 5. bioloogia A-206 6. matemaatika A-305 7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 Kolmapäev 1. klassijuhataja A-204 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kehaline kasv. (spordihoone) 4. keemia A-301 5. geograafia B-310 6. inglise keel B-115/ B-117 Neljapäev 1. eesti keel A-208 2. eesti keel A-208 3. bioloogia A-206 4. ajalugu A-204 5. füüsika A-303 6. psühholoogia B-212 7. kirjand.M8. noortekoor Reede 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kunst C-218 4. inglise keel B-115/ B-117 5. matemaatika A-303     11.TS klass Esmaspäev 1. inglise keel B-115/ B-117 2. füüsika A-303 3. matemaatika A-308 4. ajalugu A-204 5. bioloogia A-206 6. keemia A-1037. sepatöö* T valik C-korpus Teisipäev 1. muusika A-004 2. matemaatika A-308 3. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih. 4. mod.T/üldkeh.S A-103/spordih. 5. eesti keel A-203 6. eesti keel A-203 7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 Kolmapäev 1. klassijuhataja B-310 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. kehaline kasv. (spordihoone) 4. füüsika A-303 5. kunst C-218 6. inglise keel B-115/ B-117 7. keemia A-103 Neljapäev 1. matemaatika A-308 2. matemaatika A-308 3. geograafia B-310 4. bioloogia A-206 5. eesti keel A-203 6. auto T/ psühhol.S C-111/ B-212 7. auto T  C-1118. noortekoor Reede 1. kehaline kasv. (spordihoone) 2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312 3. ajalugu A For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field.
11. klasside 1. poolaasta tunniplaan
11. klasside 1. poolaasta tunniplaan
For me it was very hard to find forthright company what is the best web hosting because all these breaking ground news in this field. This is the fact, that there are exellent which web hosting is best available, but they are hard to find at first place. They are competent and concerned about web hosting provider for reading Hosting by araweb.co.uk sure bet, I believe that what is web hosting service proves results in short time for long time benefits. Take top service I do not mind having more info about web hosting service but this article site is definitely great find. sites for further website hosting companies reading are here. While you look for best web hosting website, you may want also to read this page on this site arawebsitedesign.com which offers good web site hosting articles and reviews for everyone who need pick top web hosting providers. Sisukate kodulehekülgede optimeerimine otsingute jaoks tähendab sisulises mõttes sama mis on veebilehe otsingumootoritele optimeerimine kodulehe tekstide tähenduses ja veebilehekülgede optimeerimine on ühe korralikult disainitud ja oskuslikult läbi viidud kodulehe valmistamise projekti kohta, mille käigus on kodulehe tegemine ja veebilehe loomine struktuuri poolest korralikult läbi mõeldud ja ühe hea veebilehekülje tegemise ettevõtmise juures on nii disain kui ka veebilehe koodi programmeerimine samavõrd tähtsad, ilma milleta kodulehe valmistamine kuidagi läbi ei saa ja seepärast on veebilehe valmistamine kujunenud algajate jaoks alati keerukamas kui esmapilgul arvata võis.
11. klasside 1. poolaasta tunniplaan 11. klasside 1. poolaasta tunniplaan

11. klasside 1. poolaasta tunniplaan

11.MS klass

Esmaspäev
1. inglise keel B-115/ B-117
2. ajalugu A-204
3. matemaatika A-204
4. matemaatika A-204
5. muusika A-004
6. eesti keel A-208
7. video M A-101
8. video M A-101

 

Teisipäev
1. eesti keel A-208
2. füüsika A-303
3. ajak.M/üldkeh.S A-101/spordih.
4. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih.
5. bioloogia A-206
6. matemaatika A-305
7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312

 

Kolmapäev
1. klassijuhataja A-204
2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312
3. kehaline kasv. (spordihoone)
4. keemia A-301
5. geograafia B-310
6. inglise keel B-115/ B-117

 

Neljapäev
1. eesti keel A-208
2. eesti keel A-208
3. bioloogia A-206
4. ajalugu A-204
5. füüsika A-303
6. psühholoogia B-212
7. kirjand.M

8. noortekoor

 

Reede
1. kehaline kasv. (spordihoone)
2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312
3. kunst C-218
4. inglise keel B-115/ B-117
5. matemaatika A-303

 

 

 

 

11.TS klass

 

Esmaspäev
1. inglise keel B-115/ B-117
2. füüsika A-303
3. matemaatika A-308
4. ajalugu A-204
5. bioloogia A-206
6. keemia A-103

7. sepatöö* T valik C-korpus

 

Teisipäev
1. muusika A-004
2. matemaatika A-308
3. retoorika T/ üldkeh.S A-206/spordih.
4. mod.T/üldkeh.S A-103/spordih.
5. eesti keel A-203
6. eesti keel A-203
7. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312

 

Kolmapäev
1. klassijuhataja B-310
2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312
3. kehaline kasv. (spordihoone)
4. füüsika A-303
5. kunst C-218
6. inglise keel B-115/ B-117
7. keemia A-103

Neljapäev
1. matemaatika A-308
2. matemaatika A-308
3. geograafia B-310
4. bioloogia A-206
5. eesti keel A-203
6. auto T/ psühhol.S C-111/ B-212
7. auto T  C-111

8. noortekoor

 

Reede
1. kehaline kasv. (spordihoone)
2. vene / saksa/vene B-311/B-211/B-312
3. ajalugu A-204
4. inglise keel B-115/ B-117
5. eesti keel A-203
6. matemaatika A-308

Lähte Ühisgümnaasium, Õpetaja t. 8, Lähte alevik, Tartumaa, 60502, telefon 7334 180, e-mail: